עבור לתוכן

כל הפעילויות

זרימה זו מתעדכנת אוטומטית

 1. Earlier
 2. הגיע הזמן שיצא לפועל !! מבורך לחטיבה
 3. שלום לכולם, אני שמח לבשר על השקת הדשבורד החטיבתי! מטרת הדשבורד היא להקל על חברי החטיבה וההנהלה בפעילות השוטפת בכלל התחומים, הוא ישופר באופן שוטף ויתווספו אליו עוד פיצ'רים בעתיד. הדברים העיקריים שהדשבורד מציע: 1. לוח טיסות נתב"ג: כפי שניתן לראות בתמונה ניתן לקבל מידע לייב מוואטסים על התנועות בנתב"ג. כמו כן, הלוח מציג גם את הסטטוס של כל טיסה (כגון: שיוט, גישה, הנמכה וכו'..) וגם שעת נחיתה משוערת באם מדובר בלוח נחיתות. 2. לוח שנה חטיבתי: באמצעות לוח השנה ניתן לבצע מגוון פעולות שעד היום היה קצת מסורבל לבצע. עבור פקחים - ניתן לבצע BOOKING למשמשרות פיקוח והן יוצגו בלוח השנה באופן אוטמט לאחר מילוי טופס. עבור טייסים - ניתן למלא טופס בקשה לפיקוח, ולאחר אישור מנהל אירועים היא תתווסף ללוח השנה. 3. טבלת פקחים (ATC ROSTER): בטבלה זאת מופיעים כלל בעלי דרגות הפיקוח בחטיבה, וניתן גם לבדוק האם הם כשירים. מעתה , בדיקת הכשירות המתבצעת אחת לתקופה לפי קריטריונים שנקבעים במחלקת הדרכת פקחים תתבצע אוטומטית והטבלה תתעדכן בהתאמה. 4. אירוע חטיבתי קרוב: בעמוד הנ"ל ניתן יהיה לקבל מידע אודות האירוע הקרוב. בנוסף, באפשרות פקחי החטיבה להירשם באופן עצמאי למשמרות הפיקוח. קיימים עוד עמודים נוספים שלא הרחבתי עליהם בהודעה הזאת ואתם מוזמנים להיכנס ולראות. ניתן להתחבר לדשבורד מאתר החטיבה. כתוצאה מהשקת הדשבורד השתנה אתר החטיבה בהתאמה וכיום הוא מכיל פרטים כלליים בלבד על החטיבה ואפשרות חיבור לדשבורד. באם נתקלתם בתקלה כלשהי אתם מוזמנים לדווח אליי במייל : webmaster@vatil.org.il חג שמח!
 4. אני פנוי כל האירוע אשמח לתל אביב
 5. שלום לכולם, ביום שישי ה16 לספטמבר 13:30-15:30 (מקומי), יתקיים מבחן מעשי על מגדל בן גוריון! בואו לטוס לעזור לתומר לקבל S2 !
 6. מרשים ביותר !! כן ירבו מפגשים כאלה חריט מתגעגעים תבוא לבקר
 7. @shalev SWERTC ממליץ לשנות את הנתיב ל: MERVA P42 DESPO DCT VOLBE DCT VESAR UL620 OSVEL UL619 MAKOL L602 KOMAN L622 OBUGA במיוחד שהאירוע בשבת והכניסה הנפוצה היא דרך OBUGA
 8. שנינו, סער לייסטן ואני, מילדות גדלנו עם אהבה לטיסה ותעופה, עסקנו בסימולטורים והיינו (ועודנו) חברים בואטיל, עכשיו לגמרי במקרה שובצנו לטוס ביחד כצוות בטיסת נוסעים מסחרית בחברה אמריקאית. בין כל התדריכים והצ'קליסטים באנגלית, כיף לפגוש מישהו "מאותו הכפר"...
 9. טייסים יקרים! אחרי האירוע המוצלח לדאלמן אנו שמחים להזמין אתכם לאירוע הקרוב אשר יתקיים בתאריך ה - 24/09 בין השעות 14:00z-18:00z (מקומי 17:00-21:00) האירוע יתקיים בין נמל התעופה בן גוריון לבוקרשט ברומניה! מרחק הנתיב האווירי של טיסה הוא כבערך 850 מ"י ומשך זמן הטיסה המשוער הוא כבערך כשעתיים וחצי. במהלך האירוע יואר המרחב האווירי של ישראל ורומניה בפיקוח מלא. נתיב מומלץ: LLBG - LROP MERVA P42 DESPO DCT VOLBE DCT VESAR UL620 OSVEL UL619 MAKOL L602 KOMAN L622 OBUGA דפיות - בן גוריון / בוקרשט אירוע מהנה ומוצלח לכולם פקחים שימו לב שאין משמרות קבועות. ניתן להירשם בכל טווח שעות שתוכלו. ללוח שיבוץ פקחים לחצו כאן .
 10. המייל תמיד פתוח ומוזמן לשלוח, רק צריך לקחת בחשבון שיש רשימת המתנה של אנשים אשר רוצים לפקח . זה לא קורה מהרגע להרגע שבוע טוב
 11. סיכום אירוע: 11 נכנסות 77 יוצאות סה"כ 88 תנועות בבן גוריון! תודה לכל מי שהשתתף, נתראה באירוע הבא!
 12. 45 דקות המתנה מעל השדה, קצב נחיתה איטי בשדה. או שאני מפספס משהו, או שהרמה שלהם לא משהו. ככה או ככה אני חושב שמערכת של סלוטים היתה עוזרת פה.
 13. הי הדר, אני לא בטוח עם זה המייל הקודם ששלחתי ‫vatil3@vatil.org.il או פרטי שלך עם זה מייל אחר תוכל לשלוח לי פה או בפרטי? תודה.
 14. אהלן סער, תשלח לי במייל מספר ווטסים ואענה בהקדם.
 15. הי, קוראים לי סער ולטר אני בן 15 ואני רוצה לנסות להיות פקח טיסה וירטואלי יש לי מעל 200 שעות על XP11 ועוד 300 על MSFS2020. שלחתי מייל למייל שמוצג ב-Training program אבל נשארתי ללא מענה.. קיוויתי שאולי כאן אקבל תשובה. תודה, סער ולטר.
 16. האירוע בעוד שבועיים! המון זמן שלא היה אירוע חדר בקרה מצופה היענות בהתאם 😜
 17. סיכום אירוע: 29 נכנסות 10 יוצאות סה"כ 39 תנועות בבן גוריון! תודה לכל מי שהשתתף, נתראה באירוע הבא!
 18. טייסים יקרים! אנו שמחים להזמין אתכם לאירוע הקרוב אשר יתקיים בתאריך ה - 27/08 בין השעות 11:00z-15:00z (מקומי 14:00-18:00) האירוע יתקיים בין נמל התעופה בן גוריון לדאלמאן שבטורקיה! מרחק הנתיב האווירי של טיסה הוא כבערך 400 מ"י ומשך זמן הטיסה המשוער הוא כבערך כשעה וחצי. במהלך האירוע יואר המרחב האווירי של ישראל וטורקיה בפיקוח מלא. נתיב מומלץ: LLBG - LTBS SUVAS N128 USEBE M855 PEDER DCT EVENO R19 EXELA N127 BIRPU גם El Al Virtual מצטרפת! דפיות - בן גוריון / דלמאן אירוע מהנה ומוצלח לכולם פקחים שימו לב שאין משמרות קבועות. ניתן להירשם בכל טווח שעות שתוכלו. ללוח שיבוץ פקחים לחצו כאן .
 19. היי, אני מתכנן ממש בקרוב להוציא את 4X-ECD אפשר לעקוב בסטטוס של הצביעה דרך השרת דיסקורד שלי
 1. טעינת פעילויות נוספות
×
×
 • יצירת חדש...