Jump to content

Or Bahtari

צוות גלובלי
 • Content count

  1,890
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  42

Or Bahtari last won the day on February 18 2018

Or Bahtari had the most liked content!

About Or Bahtari

 • Rank
  VATIL1 - Division Director

פרטי משתמש

 • Simulator
  Prepar3D

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Or Bahtari

  *בוט תוספים*

  שלום לכולם, לאחרונה בניתי בוט פייסבוק שלמעשה מבקשים ממנו תוספים והוא כתגובה שולח לינק הורדה ישיר מהדרייב של החטיבה למעט תוספים בתשלום, נכון לעכשיו יש בו סינרים לשדות והמנחתים בישראל, צביעות למטוסים ועוד. כחלק מהתהליך בוצע מעבר וסינון של כל 600 הפוסטים בפורום תוספים - העדכניים והרלוונטיים מבינהם הוכנסו למאגר של הבוט. אנחנו נשתדל לעדכן את הבוט בשוטף ולדאוג שהבוט יישלח הודעה כשתוסף חדש מתווסף. להלן דוגמאות: אז איך משתמשים? נכנסים לדף הפייסבוק של VATIL (לחץ כאן) , כמובן נשמח ללייק ופשוט לשלוח הודעה בדף ובה את התוסף שאתם צריכים (למשל: הרצליה, ראש-פינה וכו'...) חסר תוסף מסויים? לא מסתדרים? שלחו אליי מייל לכתובת vatil1@vatil.org.il בהמשך נשלב בבוט מדריכים והסברים לגבי התקנות של תוספים.
 2. חברים, בהתראה קצרה וספונטנית לחלוטין: היום בשעה 14:00 בדיסקורד, השתלמות על מגדל רמון. את ההשתלמות יעבירו שני פקחי מגדל רמון מהמציאות שנרתמו לדבר בהתנדבות מלאה כמובן. נשמח לראות את כל מי שיכול להגיע.
 3. אייל, תודה רבה על תרומתך ועל כל הדברים הנפלאים שעשית לטובת החטיבה, מקווה לראותך ממשיך עמנו בפעילות החטיבתית השוטפת. בהצלחה !
 4. Or Bahtari

  **ישיבת הנהלה - סיכום**

  היי איתי, זיהינו את מה שאתה אומר כבר לפני מספר חודשים אבל... אני יכול לומר לך כאחד שטיפל בנושא באופן אישי שנעשה ניסיון לאחרונה לפרסם בדפי פייסבוק ישראליים הקשורים לתעופה ולימודי טיס, לצערי הנהלת אחד מהדפים הגדולים העוסקים בתחום החליטה למחוק את הפוסט בטענה שקבוצתם עוסקת רק "בדברים שעוסקים בתעופה במציאות". בסופו של יום כמו שאני רואה את הדברים - אם אין אני לי מי לי. היום פייסבוק מציע אפשרויות טרגוט מדהימות לטובת פרסום ממומן המאפשרות להגיע לקהל יעד מאוד ספציפי גם מבחינת גיל וגם מבחינת תחומי עניין, אני רואה לנכון לפעול שם אך לא אעשה זאת לפני שהתכנית תוצג במלואה לחטיבה כולל העלות הנדרשת וזאת על מנת לקבל פידבקים. אגב זה הזמן לשאול האם יש מישהו בקהל חברינו שעוסק במקצוע השיווק הרשתי? עם זאת, צריך גם לדעת לדלג בין הטיפות נכון בנושא הזה כי מבחינתי לפחות "המודל העסקי" של VATSIM הוא בעייתי מאוד ואני אסביר - לראייתי מה שמונע מחטיבות קטנות כשלנו אשר לא ממוקמות פיזית באירופה/ארה"ב להתרומם הוא אלמנט ההתנדבות והחינם אין כסף עבור הפעילות, כתוצאה מכך אנחנו מצטיירים הרבה מאוד פעמים כגוף שאפשר לנצל לכל מיני מטרות (למשל : לא פעם ולא פעמיים פנו אלינו גופים מסחריים בישראל לטובת שת"פ וניסו לקנות אותנו בכסף קטן שלא שווה את זמן ההשקעה של החטיבה). אני רואה את VATIL כגוף פוטנציאלי להוות מעצמה רשתית בתחום קטן כמו התעופה בישראל, ובעידן המדיה כשיש לך גישה לקהל כה רב גם שת"פים איכותיים יגיעו אך זה לא יקרה בלי שיש כוח מסוים בשוק. לכן אני מאמין שהכיוון הנכון כרגע זה להפנות משאבים לטובת שיווק איכותי וטוב שיביא לפה אנשים והרבה ובאותה נשימה לראות איך אנחנו מבטיחים תמורה מסוימת מאותם חברים. אני באמת מאמין שלחטיבה שלנו מגיע שיזרום דם חדש, כבר שנים שמגיעים מעט מאוד חברים חדשים אלינו ולצערי הטיפול בכך הוזנח אך בשביל זה אני וחבריי להנהלה כאן. @Yuval Gazit כרגע הכיוון הוא להתמקד בכנס בלבד בפסח. לגבי שאלות בלייב - הפגישה הפעם הייתה מאוד ממוקדת והיה הרבה על מה לדבר, ברמת הלו"ז זה לא התאפשר הפעם. בפעם הבא ננסה לעשות זאת.
 5. שלום לכולם, בערב חמישי האחרון קיימנו ישיבת הנהלה בשרת ה-DISCORD החטיבתי. להלן סיכום הנושאים : 1. מחלקת הדרכה - הוצג ע"י מנהל המחלקה (עמית אייזינגר). א. המצב הנוכחי במחלקה מבחינת כמות מדריכים אל מול כמות חניכים בהסמכות. ב.מטרות ויעדים עד סוף השנה (הסמכות ובניית צוותי הסמכה לעמדות השונות). ג.הקמת מחלקת בחינות הכפופה באופן ישיר למנהל החטיבה על מנת ליצור אובייקטיביות מרבית בבחינות המעשיות. 2. מחלקת אירועים ושיווק - הוצג ע"י מנהל המחלקה (אור בלישה). א. סקירת האירועים בשנה החולפת. ב. סוכם על הכנת תכנית שיווק לחטיבה ברשתות החברתיות - התכנית תוצג למנהל החטיבה ולאחר מכן תפורסם לכלל חברי החטיבה. הסיבה להצגת התכנית לכלל היא שפרסום ברשתות החברתיות כרוך בתשלום, לכן כאשר נגיע לשלב זה נשמח מאוד לשיתוף הפעולה של חברי החטיבה בנושא מבחינת תרומות. 3. מחלקת תמיכה טכנית - הוצג ע"י מנהל המחלקה (אייל רוקח) א. הצגת אתר המחלקה ומערכת הפניות. ב. סוכם כי יש לשמור על התכנים מעודכנים בשוטף. ג.בניית אתר הורדות (סטייל AVSIM) עבור החטיבה כתחליף לפורום מפתחים ותוספים. 4. חיל האוויר הוירטואלי - הוצג ע"י מפקד החיל (בן אתגר) א.מצב כוח אדם בחיל. ב.אתר החיל. ג.יעדים ומטרות. ד.שת"פ בנושא הסמכת פקחי מגדל צבאי. 5. מחלקת מבצעים - הוצג ע"י מנהל המחלקה (יואל סטריקובסקי) א.סקירת השינויים הקרובים במרחב האווירי. ב.מעמד שדה התעופה רמון. ג.עדכונים קרובים במסמך ה-SOP. ד.הקמת מערכת NOTAMS עבור פקחים בשרת ה-DISCORD החטיבתי. 6.כנס החטיבה סוכם על קביעת ישיבה נוספת לטובת התנעת תהליך הארגון כאשר יעד הכנס הינו בחוה"מ פסח, בישיבה ייקבעו לו"ז ותכני הכנס. שבוע טוב !
 6. Or Bahtari

  **תרומה-בנק הפועלים**

  שלום לכולם, התרומה התקבלה במלואה והועברה הבוקר לחדר הבקרה.
 7. שלום לכולם , היום התבשרתי כי בנק הפועלים תרמו עבורנו כ-7 עמדות מחשוב מלאות נוספות עבור חדר בקרה שלנו (מחשב,מסך וציוד היקפי), המחשבים יועברו לידי החטיבה בקרוב ויאוחסנו בחדר הבקרה שלנו. תודה לבנק הפועלים!
 8. שלום לכולם, אני רוצה להודות לאיתי גרוס על פעילותו במחלקת הדרכה. איתי פקח (גם מדריך כמובן) מקצועי ויסודי מאוד אשר תרם רבות לשיפור הנראות והתהליכים במחלקת ההדרכה, איתי עוזב אותנו מסיבותיו האישיות ואני מאחל הצלחה במבחני הבגרות ודרכו בצה"ל. מחליפו בתפקיד הוא עמית איזינגר כסמכות ניהולית בשיתוף איליי בכר כאוטוריטה מקצועית פנימית של המחלקה. ברוכים השבים חברים ותודה רבה לאיתי! שבת שלום!
 9. Or Bahtari

  **ישיבת הנהלה 9/1 -20:00**

  שלום לכולם, לצערי הרב הישיבה התבטלה. עמכם הסליחה.
 10. שלום לכולם, בהתראה קצרה מחר יום שישי ה-3/1 בשעה 16:30 מקומי עד 18:00 תתקיים בחינה על עמדת מגדל בן גוריון. בואו לטוס ולעזור לחניך לעבור את הבחינה! כמו כן, נדרשת עמדת גישה לבחינה - אשמח שמי שיכול יישלח לי הודעה פרטית. בהצלחה!
 11. שלום לכולם, ביום חמישי הבא ה-9/1 ההנהלה תתכנס בערב לישיבה שבה נדון בפעילות החטיבתית בכלל התחומים. כחלק מלו"ז הישיבה הוחלט שהחל מהשעה 20:00 במשך 15-20 דקות נשדר את הישיבה בלייב (כפי הנראה בשרת ה-DISCORD החטיבתי) ובזמן זה תוכלו לשלוח לנו בצ'אט שאלות ואנו נשיב עליהן. לאחר מכן השידור יסתיים ואנו נמשיך בלו"ז הישיבה. בנוסף, אני מעוניין להביא לידיעתכם שבמהלך הישיבה נדון במעבר לשרת ה-DISCORD כאשר אנשי ההנהלה יציגו סיבות בעד ונגד. במידה והנכם מעוניינים להביא סיבות משלכם אשמח שתפנו ותשתפו את אנשי ההנהלה בנושא. המשך יום נעים!
 12. שלום לכולם, בשבת הקרובה בשעה 2000 מקומי עד 2130 תתקיים בחינה על עמדת מגדל בן גוריון. בואו לטוס ולעזור לחניך לעבור את הבחינה! כמו כן, נדרשת עמדת גישה לבחינה - אשמח שמי שיכול יישלח לי הודעה פרטית. בהצלחה!
 13. שלום לכולם, הבוקר נפתח פורום מתפתחים ותוספים לכלל. תהנו!
 14. שלום לכולם, בשם החטיבה אנו משתתפים בצערו של חברנו אילי בכר על פטירתו של אביו אמש, אשמח מאוד אם יהיו חברי חטיבה שיוכלו להגיע לשבעה, לנחם את אילי. בשורות טובות.
 15. שלום לכולם, אני רוצה לאחל לדוד כהן שלנו מזל טוב ליום ההולדת ה- 74 ! ברמה החטיבתית - דוד הוא חבר יקר אשר נרתם לכל משימה חטיבתית ותמיד נמצא כאן בשבילנו ולמעננו, עזרתו ופעילותו בחטיבה שלנו היא כבירה מאוד וניתן לראות זאת בצורה מובהקת מאוד במישור הגלוי (כגון:כנסי חטיבה ואירועי חדרי בקרה) אך כמנהל חטיבה שחשוף למאחורי הקלעים אני יכול לומר שדוד הינו נכס חטיבתי חשוב מאוד. ברמה האישית - אני הצטרפתי לחטיבה לפני בערך 10 שנים כילד בן 14 שאוהב את תחום התעופה וכבר אז הצלחתי להבין שדוד הוא אדם מיוחד, הבנתי שמדובר באדם עם לב רחב, חכם ועם נכונות אדירה לעזור לזולת כמיטב יכולתו. אני רוצה לומר לכם שדוד הוא אחד האנשים הנחמדים ביותר שאני מכיר, הוא תמיד נמצא בכדי להתייעץ ולעזור לי בכל דבר שרק ניתן לדמיין, אפילו כשהייתי צריך לכתוב עבודת סמינר על סין לתואר ראשון. למעשה כשאני סורק לאחור את תקופת חטיבת ביניים ועד ליום זה דוד הוא למעשה סוג של מנטור עבורי ומודל חיקוי. אני מאחל לך דוד עוד שנים רבות של עשייה, הרבה בריאות ונחת. מזל טוב !
×