עבור לתוכן

Izik Bakshi

חבר חטיבה
 • הודעות פעילות

  12,616
 • הצטרפות

 • ביקור לאחרון

 • Days Won

  7

Izik Bakshi last won the day on אוגוסט 14 2021

Izik Bakshi had the most liked content!

2 עוקבים

פרטי משתמש

 • Simulator
  Prepar3D

מבקרים אחרונים

1,595 צפיות בפרופיל

Izik Bakshi's Achievements

 1. תודה רבה לאור וכל צוות החטיבה, ניהול ארגון כזה בהתנדבות זה לא דבר מובן מאליו. הרבה בהצלחה לאור בלישה וצוות החטיבה החדש. באופן אישי, משמח אותי לראות שגם אחרי 20 שנה מהקמת חטיבת ואטיל, יש דור המשך שלוקח את המושכות בידיים קדימה. עלו והצליחו.
 2. תותחים! הרבה תודה והרבה הערכה לשניכם (שחף ואור). חג שמח!
 3. חברת מובלאיי מפרסמת במדיה נסיעות של רכבים אוטונומיים שלה בכמה מדינות כולל ישראל, ב 2022 היא צפויה לקבל אישור להתחיל להפעיל מוניות אוטונומיות בגרמניה (כך קראתי), מעניין יהיה לראות מה תהיה ההשפעה על מקצוע נהגי מוניות. היום זו מונית, כבר לא רחוק היום שזה יהיה מטוס.
 4. יש פתרונות לכך, לדוגמא: שליטה מרחוק. יש פתרונות הנדסיים נוספים כגון יתירות, אם אתה חושש שסנסור אחד יהיה לא אמין אז שים 2, וכמובן שאפשר לשים סנסורים שנותנים אותה תפוקה אך עובדים בטכנולוגיה שונה (אמינות יותר גבוהה). בקצב ההתקדמות של הטכנולוגיה, אני לא בטוח שניתן לתכנן ל-30 שנה תעסוקה במקצוע הזה.
 5. ואם כבר אנו מדברים על העתיד, אז בואו נרחיב יותר. למה שבכלל יצטרכו טייסים בעתיד? מבחינה טכנולוגית, המטוס יכול להיות מופעל מרחוק ואינו זקוק לטייס בקוקפיט, השוק הצבאי מוכיח זאת יפה. מתי לדעתכם ישבר המחסום הפסיכולוגי ויגיע היום שבו נעלה לטיסה לניו-יורק בלי שיש טייס בקבינה?
 6. היי אור, האם ידוע באיזה אזור בארץ יהיה הכנס? (גוש דן? צפון? דרום?)
 7. באכתרי, תודה רבה על תרומתך וביסוס מעמדה של החטיבה, לא מובן מאליו לעשות כזה תפקיד בהתנדבות מלאה. נושא הבחירות הוא רעיון מעניין, ומתן אפשרות לחברים להשפיע ולקחת חלק - מקווה שזה יצליח.
 8. תודה רבה! זה ממש לא מובן מאליו. בהצלחה לצוות החדש ותודה לאור שממשיך להוביל ביד רמה.
 9. היי שחף, אשמח לקבל גם, לטובת הצגה במקום עבודה.
 10. אהלן, באופן מסורתי, היו כמה כנסים וחדרי בקרה של ואטיל שנערכו בדיוק בתקופה זו של השנה. נזכרתי בזה כי הבוקר קיבלתי התראה בטלפון על תמונה מלפני 11 שנה - כנס ואטיל 2009 שהיה בחוף הנכים בהרצליה אצל שמוליק לין, גם כנס 2012, 3 שנים אחרי באותו המקום. היו גם כמה חדרי בקרה במהלך סוכות בשנים עברו. כל האלבומים נמצאים בפייסבוק של החטיבה (חשוב להמשיך לתחזק) https://www.facebook.com/vatsimisrael/photos/?tab=album&ref= יש לי הרבה תמונות מכנס 2009, ואשמח לשלוח אותן לי שיש הרשאות להעלות אותן לפייסבוק של החטיבה. כנס 2009: כנס 2012: חד"ב סוכות 2010 במושב חגור:
×
×
 • יצירת חדש...