עבור לתוכן

David Bendavid

חבר חטיבה
 • הודעות פעילות

  3,000
 • הצטרפות

 • ביקור לאחרון

 • Days Won

  6

David Bendavid last won the day on אפריל 6 2016

David Bendavid had the most liked content!

2 עוקבים

אודות David Bendavid

 • דרגה
  Vatil Member
 • יום הולדת 05/11/1993

פרטי משתמש

 • Simulator
  Flight Simulator X

Vatsim

 • VATSIM CID
  1068122

מבקרים אחרונים

701 צפיות בפרופיל
 1. אם רוצים שזה יעבוד, לפי דעתי כדאי לפרמל את זה וממש להציע את זה, לתת לזה משקל שלא נופל מפרסום האירוע. הפוטנציאל פה אדיר, אם יש לכם את היכולת - כדאי למנף את זה. בהצלחה!
 2. למה? לפי מה שהבנתי, החד"ב צפוף משני גורמים: 1. שעות פעילות מוגבלות עקב פער כח אדם 2. אנשים שכרגע מאיישים, כדי למלא את זה, חלקם מדריכים. בואו נבדוק היענות, ובמידת האפשר נוסיף משמרות שבהן תהיה השגחה, יועברו הרצאות / סימולציות במרוכז וכו'. המדריכים יהפכו למשגיחים. לא בקיא בשיקולים הפנימיים של מחלקת ההדרכה, אבל אני בטוח שעם קצת רצון זה אפשרי, ואני חושב שזה יהיה מאוד Cost Effective לחד"ב ולחטיבה בכלל. יוסיף למוטיבציה, יגדיל את איכות ההדרכה ויוסיף המון כיף.
 3. אולי שווה להביא את מיטב המדריכים המומחים לבצע הדרכות אפקטיביות, יעילות וזריזות בחד"ב, ולנצל את המרץ של הפקחים הצעירים שיתנו שעות אחרי?
 4. לא אתייחס לסוגיית ה-TS כי באמת לא אכפת לי ואני חושב שההתעסקות מיותרת לחלוטין משני הצדדים. חייב להגיד שממש צבט לי בלב לקרוא את ההודעות של צוות החטיבה כאן. איבדתם את הדרך. תודה על ההשקעה, אבל זה לא נותן לכם את הזכות להתנהל בצורה הזו (ולא, אני לא מדבר על שרת ה-TS, מדבר בעיקר על ביטויי המנהיג האיראני שעלו מצדכם כאן). חבל לי אישית שזו הדרך בה בחרתם לעשות את התפקיד.
 5. תודה רבה, הכנסתי לרשימה. זה יותר סרטים מסרטונים, מת כבר למצוא זמן לצפות בהם, עשית לי חשק!
 6. יכול להיות שממשק ה-PCI-E שלך שבק חיים. למזלך בלוחות החדשים יש שניים או יותר בדרך כלל. תהיה בבקרה על לוח האם... הוא המקור לבעיה (לא כרטיס המסך)
 7. תותח. כל הכבוד על היוזמה! אני מקווה שאצליח להגיע באחת הפעמים (קשה לי ספציפית עם שבת בערב לאחרונה). בהצלחה!
 8. ירדן, אתה צודק במאה אחוז, וה"מרמור" לגמרי מובן וצודק. סתם לצורך הבדיקה. מי מחברי החטיבה שקורא כרגע את ההודעה הזו חושב שיכול לתת מעצמו (גם מעט) ויש לו רעיון - תכתבו כאן. אני מאמין שמי שבאמת אוהב ורוצה לעשות, צריך לעשות. אנשים לא צריכים לקבל צבע אדום או מספר ליד השם לצורך המעמד. כל אחד צריך לתת מעצמו, לא רק הצוות, וזה לא צריך להיות פקטור.
 9. חריט, אתה תותח. כל הכבוד על היוזמה. לצערי בגלל מגבלות העיתוי אני לא אוכל להגיע, אבל מקנא בכל מי שכן יצליח. כל הכבוד, מסוג הדברים שאנחנו צריכים כאן יותר מהכל! מצפה לסיכום שמספר קצת חוויות מהמפגש הזה
 10. היי, עצוב לי שעד שיש לי קצת זמן לקרוא ולכתוב בפורום זה תמיד כשיש איזשהו ויכוח סוער בו מספר חברי חטיבה (תמיד אותם חברים אגב) מתנהגים בצורה כפוית טובה ומחפשים רק את הרע במקום לעשות טוב. חלאס לדבר, אני מבין שאתם אוהבים את התחום וחשוב לכם - תנתבו את זה לעשייה, ולא להרס של עשייה אחרת. כולנו כאן במטרה אחת - להינות מתחביב התעופה במישור הוירטואלי. מי אמר שרק צוות החטיבה צריך לעשות? מספיק עם האמבושים האלה. זה ברור שיש כאן חבורת ילדים שמחפשת רק להתנפל על כל דבר שקורה. אל תגידו אידיאולוגיה שמידיאולוגיה, זה די ברור ולא מקובל. אני לא מבין מה אתם מנסים להשיג כאן. בנוגע לסוגיית התשלום - אפשר לשחק על זה בכ
 11. מהצד שלנו נראה קצת לא חיוני ומיותר, אבל צוותי פיתוח שעובדים על פרוייקט תקופה ארוכה צריכים לשחק קצת, זה בריא לתפוקה שלהם בהמשך
 12. מיקי, בנוגע ל-1, לא הבנת אותי נכון. לא התכוונתי שלא קראת / התנפלת, ההערה היתה כללית (לא כלפיך בכלל) כלפי מי שקורא את הטקסט שבא מתחת, שמסביר רציונל לאמירה שלא תמיד תתקבל בלי ההסבר הנכון.
 13. לא. אבל כשיש רוח צד אז אתה לא נוחת באופן סימטרי לגמרי, ויש תיקונים עד הדקה ה-90.
 14. אני לא בטוח שחוקי VATSIM רלוונטיים כאן. לקרוא את ההסבר לפני שמתנפלים יש להבדיל בין חברות בקהילה לבין חברות ברשת. איך שאני רואה את זה - ברגע שיש קהילה מאוחדת, כיפית, שבנויה על חברות ורצון להנות מהטיסה ברשת - אני לא חושב שהפער יהיה באיזה רשת טסים - הוא יתפוגג לבד. זה נשמע קשה, ואין פה פתרון קסם, לדעתי הדרך הנכונה היא לעשות את המפגש הזה, להציג תמונה קצת אחרת לאנשים, לשכנע שאפשר. משם, ברגע שכל אחד מחליט שהוא רוצה בזה ומוכן לתת קצת מעצמו, ויש יותר אנשים שנותנים - האחידות ברשת תבוא אוטומטית.
 15. זאת הגישה! אשמח לקחת חלק. צריך ליצור שיח הדדי רציני ואמיתי בנושא, לא בין הנהלות - בין חברים - וזו הדרך - פנים מול פנים. קל מאוד מאחורי מחשב ומקלדת / מיקרופון לשלול על הסף, בפנים מול פנים הדברים עובדים בצורה הרבה יותר טובה והמסר עובד. עם הרצאות תעופתיות מעניינות ומועילות (שאפשר לסגור בקלות בלופ פנימי בחטיבה - אין צורך בגורמי חוץ, רק יפריע), אני בטוח שעוד הרבה ישמחו לקחת חלק. האם צוות החטיבה מתכוון לקדם את הנושא? אם לא, אני חושב שכדאי לקדם את זה בין החברים - גם אם לא כאירוע רשמי, היענות תהיה.
×
×
 • יצירת חדש...