עבור לתוכן
Elad Zeierman

TFC- 21.9.06- KETCHIKAN - SEATLE

Recommended Posts

מספר דגשים לקראת כניסת הקבוצה לארה"ב למי שלא מכיר.1. גובה מעבר בכל המדינה הוא - 18 אלף רגל

2. הפקחים לא מדברים שם בקוד ICAO כנהוג בחלק ממדינות אירופה- הם מציינים את שמם המלא של התחנות- לכן מומלץ להיות עם דפית מול העיניים ולהכיר את השמות

3. בהמשך לסעיף 2 - הפקחים האמריקאים מדברים יחסית מהר - קלירנסים מומלץ לרשום על דף ומי שלא טס בעבר בשטח - מומלץ לשבת ולהאזין לקשר לפני.

4. רוב הכניסות לשדות התעופה הגדולים הם בווקטורים- לכן מומלץ להיות ערניים ו"לשפוט ללב המעטפת" מבחינת בקרה על הפוטנציאלים כדי להימנע מעודף.

5. בהמשך לסעיף 4- בחלק גדול מהשדות כאשר אין צורך- לא נותנים גישת ILS אלא ראיה- מפני שהדבר מקטין אתההפרדות בצורה משמעותית- לכן להיות ערנים כאשר הפקח מבקש לדווח קשר עין עם השדה.

אם יש למישהו משהו להוסיף- בשימחה

טיסה נעימה לכולם !

קישור לתוכן

עדיין לא קיבלנו תשובה מסיאטל כרגע זה עומד על 21:30 כרגיל במידה וכן נאחר את הטיסה בהתאם לבקשה שלהם על גבול השפיות

קישור לתוכן

שלחתי מייל למארגני האירועים בסיאטל כבר ביום שישי ללא תגובה, והיום לראש החטיבה.

אם הם יגידו לנו שהם יכולים אבל מאוחר יותר נדחה את שעת ההמראה.

קישור לתוכן

Oren,

I apologize, I believe our events coordinately Elliott Bowman was responding to yo, perhaps his message never made it. I have posted an announcement in our Forums but given that this time falls mid-day for us here locally I am uncertain if or how many of our controllers might be available to be online. Most of our controllers are within the US and mostly in the pacific time zone (-7 GMT presently). As such most aren't available until 0000Z or later which would probaly be a very bad time for you. Sorry for the delay and I hope you enjoy your flight through ZSE!

Brad

החזרתי לו תשובה שנטוס בזמן הרגיל - אלא אם יש כאן רצון להמריא ב 02:00 זמן ישראל...

נקווה שמישהו מהפקחים שלהם הוא ילד שיהיה בבית אחר הצהריים...

קישור לתוכן

היתה טיסת כייף אמיתי, ושימו לב: האתגרים האמיתיים עדיין לפנינו!

אין ספק: הנוף בנתיב מהמם, הפיקוח של הבחור בסיאטל מקצועי ומשתף פעולה,

החברה נעימה ובקיצור: מה עוד אפשר לבקש....?

עוד ערבים נעימים כאלה.

תודה לכול אלה שלקחו חלק במטס הערב. יש למה לצפות.

שנה טובה ומוצלחת.

אהרון.

קישור לתוכן

כתבתי להם תודה קטנה בפורום - מסתבר שלמרות שהם לא החזירו מייל בראד (ראש החטיבה של סיאטל) פירסם את זה בפורום שלהם ולכן הפקח הגיע.

http://www.seaartcc.net/forum/viewtopic.php?t=1025

בהחלט פקח רציני ומקצועי, וגם נחמד מצידו שהוא נתן לי לחזור באמצע כל הבלגן של הנחיתות אחרי שהתרסק לי הראוטר.

קישור לתוכן

פעם ראשונה שלי ב-TFC , (אחרי שבשבוע שעבר ישבתי מול מחשב נטול אינטרנט)

היה "מואי כיף" אחלה טיסה, פיקוח מיקצועי ונוף מהמם.

רק מאחר וחדש אני בסביבה .... רציתי לדעת האם אתם "הוותיקים" מתקשרים ב- צ'אט קולי כלשהו ?

דיווחים ביוניקום לא ראיתי למעט אחד של דן בהמראה. ולכן הסקתי ששם אתם לא.

בכל מקרה היה יופי של ערב, מצפה לטיסה הבאה .

תודה למארגנים.

קישור לתוכן

זאת הייתה גם פעם ראשונה שלי,כן,יש ערוץ קול פרטי,בטיסה הבאה תבקש שישלחו לך אותו..

רק איך אפשר לעשות MUTE לערוץ הפרטי? כי זה די הפריע לי בפיינל לא שמעתי ממש מה שקורה על התדר של הפיקוח..

קישור לתוכן

אכן הייתה אחלא טיסה הפקחים הפתיעו למרות השעה מוקדמת

שבוע הבא ממריאים לסאן פרנציסקו- בדרך גם כנראה נזכה לראות את המונט סנט הלן ועוד כמה .

ותודה לערן PM\PF על העבודה המעולה

קישור לתוכן

למי שלא היה בקשר

כן יש לנו ערוץ פרטי

ואני הזמנתי אותכם להכנס

אבל לא היתה הענות

אתם יכולים להכנס לבד ב SB בערוץ הפרטי

rw.lieatc.net\vatil

אריה

קישור לתוכן

נא להתחבר על מנת להגיב

You will be able to leave a comment after signing in