עבור לתוכן
Yarden Ben-Dor

ישיבת היכרות עם צוות החטיבה החדש

Recommended Posts

שלום לכולם,

ברצוני להזמינכם לישיבת צוות פתוחה לכלל חברי החטיבה בשרת ה-TS שלנו שתיערך במוצ"ש הבא, ה-25.4 בשעה 21:00 במקום האירוע השבועי, שיבוטל חד פעמית. האירוע השבועי יוקדם (חד פעמית יש לציין) ליום שישי בין השעות 14:00-17:00. 

תוכנית הישיבה:

• דברי פתיחה מטעם מנהל החטיבה החדש, אנוכי ; הצגת ה"אני מאמין" שלי בתפקיד החדש ואיך אני מאמין ניתן להצעיד את החטיבה קדימה.
  • הצגת הצוות החדש, הצגת התוכניות האישיות של כל אחד ואחד מאנשי הצוות לתפקיד שאליו מונו - הצגת ה"אני מאמין" של כל איש צוות.
  • דברי סיכום מצד מנהל החטיבה היוצא, אלמוג עטר.
  • פאנל חטיבה, כיאה למיטב המסורת בו כל חברי החטיבה יוכלו לשאול שאלות לכל חברי הצוות החדשים, ובעיקר לתת עצות שאולי אנחנו חברי הצוות החדשים לא חשבנו עליהם, ושיוכלו כמובן לסייע לכולנו בעתיד!

נתראה בישיבה!

ועד אז.. לכו לטוס ולפקח!  :D 

קישור לתוכן

רעיון יפה , חבל רק שזה על חשבון הארוע השבועי מה שיפגע בכמות התנועה והפקחים בארוע..

אין מה לעשות, זהו התאריך היחידי שכל מי שעובד וכל מי ששומר שבת יוכל להגיע. על כן נצטרך חד פעמית "להקריב" את האירוע השבועי לטובת הישיבה. מבחינתי כל מי שרוצה לפקח ולטוס במקביל - יותר ממוזמן. 

קישור לתוכן

אין מה לעשות, זהו התאריך היחידי שכל מי שעובד וכל מי ששומר שבת יוכל להגיע. על כן נצטרך חד פעמית "להקריב" את האירוע השבועי לטובת הישיבה. מבחינתי כל מי שרוצה לפקח ולטוס במקביל - יותר ממוזמן. 

לדעתי היה אפשר להקדים טיפה לאזור 18.0-19.00 בכל אופן...

אשמח להגיע לישיבה שיהיה בהצלחה..

קישור לתוכן

רעיון חיובי במיוחד! כל הכבוד ירדן! כי שקיפות ויצירת קשר ישיר בין ההנהלה והחברים כאשר כל אחד יכול להביע את דעתו ורעיונותיו בפני המנהלים וכולם תורמת ליצירת חברה בריאה ומצד שני מנטרלת כל מיני "נודניקים" שעל כל דבר יש להם רק תלונות מבלי שיציגו גם פתרונות ומה הם בעצמם מציעים. :clapping:

קישור לתוכן

הסאבטקסט של התגובה שלי היה (אם לא הבנת וככה נראה לי ) שאני חושב שאפשר לעשות את זה ב 18.00 גם אם זה בזמן השבת כדי לא לפגוע בארוע השבועי , גם אם זה יהיה בלי שומרי השבת אני חושב שזה עדיף מאשר לפגוע בארוע השבועי  - זה דעתי האישית והפרטית שכמובן לא מחייבת ולא קובעת שום דבר. 

קישור לתוכן

הסאבטקסט של התגובה שלי היה (אם לא הבנת וככה נראה לי ) שאני חושב שאפשר לעשות את זה ב 18.00 גם אם זה בזמן השבת כדי לא לפגוע בארוע השבועי , גם אם זה יהיה בלי שומרי השבת אני חושב שזה עדיף מאשר לפגוע בארוע השבועי  - זה דעתי האישית והפרטית שכמובן לא מחייבת ולא קובעת שום דבר. 

מסכים, כדאי לנסות לתכנן תאריך שלא ייפול על האירוע השבועי, ולבקש מאיתנו לנסות לפקח\לטוס באירוע ולהיות נוכחים באותו זמן זה כמו לבקש מאיתנו לרקוד בשירת התקווה.. שני דברים שונים לגמרי, שאי אפשר להתעמק בשניהם ביחד ולהגיע לרמה טובה.

קישור לתוכן

שימו לב חברים, האירוע השבועי יוקדם חד פעמית ליום שישי אחה"צ.

מצוין ירדן.

לדעתי צריך להעביר אותו ליום שישי לתמיד בשעות אחר הצהריים המוקדמות 15:00 עד 18:00 (מקומי) לקבל את כל הטיסות הנכנסות.

הרבה יותר נוח מיום שבת כך לפחות אני חושב. יום שבת הינו יום של תחילת שבוע עמוס. מעט עושה מעצור. 

fwdaenydzxho.jpg

קישור לתוכן

חברים,

להזכירכם, היום בשעה 21:00 תתקיים בשרת ה - TS החטיבתי ישיבה פתוחה לכל חברי החטיבה. כולכם מוזמנים להשתתף... השתתפותכם חשובה!

קישור לתוכן

נא להתחבר על מנת להגיב

You will be able to leave a comment after signing in

התחברות לאתר

• יצירת חדש...