עבור לתוכן
shachaf yasurr

העברת VATIL לאירופה , נכון או לא ?

העברת VATIL לאירופה , נכון או לא ?   

61 הצבעות

1. 1. העברת VATIL לאירופה , נכון או לא ?

• כן - צריך לעבור לאירופה (VACC)
      38
    • נמנע - אינני מעוניין לקחת חלק בהחלטה זו
      3
    • לא - עדיף להשאר במזרח התיכון תחת VATAME
      20

Recommended Posts

אתה רציני? זה מה שעשיתי בשני פוסטים שלמים  :unknw:  :shok:   :help:

אני מקווה שכשמקבלים החלטות גורליות לחטיבה יש יותר קשב וריכוז.

עצוב לי שהרשת הזאת הדרדרה לפוליטיקה ובגלל פוליטיקה אנחנו צריכים לעבור אזורים - היסטוריית העם היהודי שופעת מעברים - היסטורית רובם ככולם הסתיימו מאוד לא טוב - ממליץ לקרוא קצת את ההיסטוריה למי ששכח: https://he.wikipedia.org/wiki/%D7%94%D7%99%D7%A1%D7%98%D7%95%D7%A8%D7%99%D7%94_%D7%A9%D7%9C_%D7%A2%D7%9D_%D7%99%D7%A9%D7%A8%D7%90%D7%9C

הדיון הנ"ל קצת זלג ממשמעותו המקורית אבל אני תמיד שמח להעביר קצת שיעור בהיסטוריה לשוכחים כדי שלא נשכח מאיפה באנו ולאן אנחנו הולכים.

אבל אנחנו מסבירים לך ששום דבר לא שונה רק משנים REGION .. 

אנחנו לא מתחמקים וגם אנחנו לא נלחמים 

קישור לתוכן

אבל אנחנו מסבירים לך ששום דבר לא שונה רק משנים REGION .. 

אנחנו לא מתחמקים וגם אנחנו לא נלחמים 

אם כלום לא שונה אז למה לעבור?

קישור לתוכן

הרבה זמן לא הייתי פעיל בחטיבה אבל תמיד הייתי מעודכן.

עד היום החטיבה התנהלה יפה מאוד מבחינת אירועים- וירטואליים ומציאותיים.

טייסים זרים הגיעו אבל לא בכמות מספקת כמו שיש ברחבי אירופה, כנראה מהסיבה שכתב ריי - זמן ההגעה והחזרה כפול מטיסות פנמיות באירופה.

המעבר לVACC לא יפתור שום בעיה קיצונית כמו זאת, המיקום הפיזי ישאר אותו מיקום. בינתיים אמיר פז עומד בראש VATME והדבר לטובתנו, בVACC המצב יכול להשתנות ואדם אחר יכול לשנות דברים לרעתנו.

יש לנו מעמד טוב חזק ופעיל יחסית ברשת, לא צריך לנסות ולהדחף למקום אחר, כל עוד המצב כזה. במיוחד לא כשהמעבר לא באמת יתרום במשהו רציני

קישור לתוכן

הרבה זמן לא הייתי פעיל בחטיבה אבל תמיד הייתי מעודכן.

עד היום החטיבה התנהלה יפה מאוד מבחינת אירועים- וירטואליים ומציאותיים.

טייסים זרים הגיעו אבל לא בכמות מספקת כמו שיש ברחבי אירופה, כנראה מהסיבה שכתב ריי - זמן ההגעה והחזרה כפול מטיסות פנמיות באירופה.

המעבר לVACC לא יפתור שום בעיה קיצונית כמו זאת, המיקום הפיזי ישאר אותו מיקום. בינתיים אמיר פז עומד בראש VATME והדבר לטובתנו, בVACC המצב יכול להשתנות ואדם אחר יכול לשנות דברים לרעתנו.

יש לנו מעמד טוב חזק ופעיל יחסית ברשת, לא צריך לנסות ולהדחף למקום אחר, כל עוד המצב כזה. במיוחד לא כשהמעבר לא באמת יתרום במשהו רציני

מי אמר שאמיר ישאר עוד הרבה זמן ? 

ואם ו... יעזוב מה יהיה עם הבא ? הסיכוי הגדול ביותר שיבחר איזה אדם אחר אשרלא כל כך מסמפט אותנו וכך הלאה .. 

עם מנהל אירופה אנחנו בקשר מאוד טוב ודובר איתו שכבר הוצע לנו לפני 10 שנים לעבור רק שאנחנו לא היינו בשלים . 

הבחור מראה חיבה רבה אלינו והוא רוצה אותנו איתם באירופה.

רק משנים REGION או שגם נכנסים ל-VACC?, יש הבדל.

נכנסים לVACC אין כלכך שינוי בין היותנו חטיבה להיותנו VACC . 

עדיין אנחנו הסניף הישראלי של VATSIM . 

עדיין אנחנו משמרים את כל נהלי ההדרכת פקחים\טייסים שלנו .

השינוי הוא טכני בלבד  !

ובסופו של דבר אתם אלה שבוחרים ! 

ע"פ הסקר נוציא את הממצאים ונראה את התוצאות

קישור לתוכן

מי אמר שאמיר ישאר עוד הרבה זמן ? 

ואם ו... יעזוב מה יהיה עם הבא ? הסיכוי הגדול ביותר שיבחר איזה ערבי שלא כל כך מסמפט אותנו וכך הלאה .. 

עם מנהל אירופה אנחנו בקשר מאוד טוב ודובר איתו שכבר הוצע לנו לפני 10 שנים לעבור רק שאנחנו לא היינו בשלים . 

הבחור מראה חיבה רבה אלינו והוא רוצה אותנו איתם באירופה.

המעב

אין הבדל אם אמיר יעזוב או שיעמוד מישהו אחר בVACC. חוץ מזה, אם יהיה רע לאחר שאמיר יעזוב תהיה אפשרות לעבור (אם אני לא טועה)

דרך אגב, הצעות אף פעם לא באות בחינם, כמה שבנאדם יכול להיות נחמד- אתה לא יודע מה עומד מאחורי זה, בלי כוונה לפגוע באותו אדם כמובן - אני לא מכיר אותו.

קישור לתוכן

אולי כרגע זה מה ש"הבטיחו", שכל הנהלים ויתר הדברים ישארו כמו שהם, אבל מכיוון ומבחינת ההירכיה, חטיבת ואטיל כבר לא תהיה חטיבה בפני עצמה אלה סקטור בתוך חטיבה אחרת, עם הנהלה אחרת, עוד יכולים לשנות לנו דברים. (תתקן אותי אם אני טועה)

אם היינו עוברים ל-REGION של אירופה בלבד אבל עדיין נשארים חטיבה עצמאית בלי ליכנס תחת ה-VACC, מיילה.

אני לא רואה שום סיבה "למכור" חלק מהשליטה על החטיבה שלנו בחינם, אין בזה שום הגיון. זה לא שישראל תיתנתק מייבשת אסיה ותעבור לעגון ליד אירופה, מי שירצה לקיים איתנו אירועים ימשיך לקיים, וההפך, כמו שנאמר.

זה מאוד משונה שהבחור החביב מאירופה לא נתן שום נקודות מפתח ללמה הוא מציעה לנו לעבור.

קישור לתוכן

אני קורא את מה שנכתב כאן ואני אומר שרובכם הולכים רחוק מידי.

לפי מה שאני שמעתי, רואה ומבין הסיבה שמובילה את הרצון לעבור זה השכנים הנחמדים שלנו מסביב כיום בVATAME שלא ממש אוהבים לשתף איתנו פעולה. הטיעון הנגדי לזה הוא שלא בטוח שבאירופה זה יהיה טוב יותר ומי יודע מה יקרה עוד 10 שנים אבל ההסתברות שזה יקרה נמוכה יותר מאשר מVATAME.

גם אם זאת אכן הסיבה העיקרית למעבר (ולטעמי זה בסדר גמור) זה מביא איתו יתרונות נוספים שהגדול ביותר מבחינתי זה התקרבות למרכז הפעילות בואטסים, כשאתה חלק מREGION מפותח ופעיל ובתור הנהלה אתה קצת יותר משופשף עם המובילים האחרים בregion יותר קל לך ליזום שיתוף פעולה כזה או אחר והW14 שנה שעברה הוכיח לנו שקשרים עם אנשים ברשת הזאת זה חשוב.

כל שינוי הטייטל מ-division ל-vacc נראה ונשמע מינורי ועניין טכני, לפי מה שאני הצלחתי להבין מVATSIM ומהאנשים שעומדים בראש ניסיון המעבר הזה VACC זה אומנם הירככית נמוך יותר מחטיבה אך זה לא יותר משיטה לחלק FIRים בתוך אזור מסויים. השינוי המהותי מכל הסיפור הזה יהיה שהנהלת החטיבה תהיה כפופה למנהל חטיבת אירופה ולא למנהל אזור - מעבר לזה, אגב צריך גם לקחת בחשבון שלאותו מנהל אזור יש עוד 20 ויותר vaccים "על הראש" מלבד הvacc הנידח הזה במזרח שנקרא ישראל ואני בכלל לא חושב שמישהו יבוא וינסה לעשות כאן מהפכות ושינויים לארגון שסך הכל עובד יפה ונותן תמורה יפה.

עלו כאן הרבה טענות של עצמאות וחופש פעולה, כחבר חטיבה ו"משתמש פשוט" איזה אינטרקציה יש לנו עם הנהלת האזור/חטיבה? מה אנחנו כמשתמשים פשוטים עושים ביום יום שהמעבר הזה יפגע בנו ? כלום... כנ"ל לגבי טיעון העצמאות זה לא שכל יום אנחנו ממציאים כאן את הגלגל מחדש ועלולים לקצוץ לנו כנפיים תחת אזור אחר, בסופו של דבר הפעילות השוטפת של החטיבה מסתכמת באירועים והדרכת פקחים ולגבי האחרון, אנחנו פועלים בצמוד לGRP של ואטסים ככה ששום דבר לא ישתנה (מלבד האופציה להתחבר למערכת הממוחשבת של אירופה) וכמו שכבר אמרתי - אם אנחנו מצליחים להסמיך פה פקחים למה שמישהו ירצה לגעת לנו בזה ?

קישור לתוכן

אולי כרגע זה מה ש"הבטיחו", שכל הנהלים ויתר הדברים ישארו כמו שהם, אבל מכיוון ומבחינת ההירכיה, חטיבת ואטיל כבר לא תהיה חטיבה בפני עצמה אלה סקטור בתוך חטיבה אחרת, עם הנהלה אחרת, עוד יכולים לשנות לנו דברים. (תתקן אותי אם אני טועה)

אם היינו עוברים ל-REGION של אירופה בלבד אבל עדיין נשארים חטיבה עצמאית בלי ליכנס תחת ה-VACC, מיילה.

אני לא רואה שום סיבה "למכור" חלק מהשליטה על החטיבה שלנו בחינם, אין בזה שום הגיון. זה לא שישראל תיתנתק מייבשת אסיה ותעבור לעגון ליד אירופה, מי שירצה לקיים איתנו אירועים ימשיך לקיים, וההפך, כמו שנאמר.

זה מאוד משונה שהבחור החביב מאירופה לא נתן שום נקודות מפתח ללמה הוא מציעה לנו לעבור.

כמו שאלמוג רשם מעליי 

כל שינוי הטייטל מ-division ל-vacc נראה ונשמע מינורי ועניין טכני, לפי מה שאני הצלחתי להבין מVATSIM ומהאנשים שעומדים בראש ניסיון המעבר הזה VACC זה אומנם הירככית נמוך יותר מחטיבה אך זה לא יותר משיטה לחלק FIRים בתוך אזור מסויים. השינוי המהותי מכל הסיפור הזה יהיה שהנהלת החטיבה תהיה כפופה למנהל חטיבת אירופה ולא למנהל אזור 

עלו כאן הרבה טענות של עצמאות וחופש פעולה, כחבר חטיבה ו"משתמש פשוט" איזה אינטרקציה יש לנו עם הנהלת האזור/חטיבה? מה אנחנו כמשתמשים פשוטים עושים ביום יום שהמעבר הזה יפגע בנו ? כלום...  בסופו של דבר הפעילות השוטפת של החטיבה מסתכמת באירועים והדרכת פקחים ולגבי האחרון, אנחנו פועלים בצמוד לGRP של ואטסים ככה ששום דבר לא ישתנה (מלבד האופציה להתחבר למערכת הממוחשבת של אירופה) וכמו שכבר אמרתי - אם אנחנו מצליחים להסמיך פה פקחים למה שמישהו ירצה לגעת לנו בזה ?

מחזק את הדברים של אלמוג 

קישור לתוכן

אלמוג, לגבי מה שכתבת על הקשר של משתמשים פשוטים עם הנהלת החטיבה, אני מאוד מקווה שלא באמת התכוונת למה שכתבת. אם כן זה עצוב מאוד אם ההנהלה חושבת שהמשתמשים הפשוטים צריכים להיות מנותקים ממנה.

לגבי הטיעונים האחרים - אוהד אדם חכם. אני כותב על סמך הכרות שלי עם האנשים בשש שנים שאני הייתי בצוות החטיבה, אוהד היה עד לאחרונה בצוות ולכן אם הוא חושב דברים זהים הוא כנראה צודק.

קישור לתוכן

אלמוג, לגבי מה שכתבת על הקשר של משתמשים פשוטים עם הנהלת החטיבה, אני מאוד מקווה שלא באמת התכוונת למה שכתבת. אם כן זה עצוב מאוד אם ההנהלה חושבת שהמשתמשים הפשוטים צריכים להיות מנותקים ממנה.

לגבי הטיעונים האחרים - אוהד אדם חכם. אני כותב על סמך הכרות שלי עם האנשים בשש שנים שאני הייתי בצוות החטיבה, אוהד היה עד לאחרונה בצוות ולכן אם הוא חושב דברים זהים הוא כנראה צודק.

לא הבנת נכון, לא התכוונתי להנהלת החטיבה היום (לא להנהלת VATIL).

איזה אינטרקציה ישירה יש לך כיום עם הנהלת VATAME ולפיכך איזה אינטרקציה היום תהיה לך עם הנהלת החטיבה האירופאית ביום יום כמשתמש פשוט ?

קישור לתוכן

id like to comment on some of Ohad's pointers, I’m not sure if this your real opinion or simply advance speculations of possible scenarios

?if our current neighbors are non-cooperative; what’s the point in remaining where your options are limited

!the option that someone will flip one day and turn anti-Semitic is not likely in today society! technically this scenario has the same odds of happening under either organizations

i don’t think this paranoid approach is the right foot in, don’t get me wrong a healthy suspicious is a good thing; i just think in this situation you’re taking it way too far

the move can be made in phases and always reserve the right to go back; no one said if we don’t like it there we have to stay

?i’m still collecting the detail that are still somewhat vogue to me; what’s there to gain from this move ; how does this affect our run of the mill pilots

קישור לתוכן

אני מזמין את כל מי שעדיין לא יודע במה לבחור 

ויש לו עוד שאלות ולא הבין או מתלבט 

לשלוח לי בהודעה פרטית שאלות ואעזור לכם ככל שאוכל

קישור לתוכן

אני מסכים עם דבריו של אלמוג ורוצה להוסיף קצת עליהם.

יש לקחת בחשבון שהקדנציה של אמיר פז אוטוטו מסתיימת מבחינה רשמית (התפקיד מוגדר ל 2.5 שנים), נחכה לתגובה של אמיר כדי לשמוע אם הוא מאריך.

מה שבטוח הוא שהבא אחריו לא יהיה מחטיבת ואטיל - וזה בסדר גמור, צריך לתת הזדמנות לעוד חטיבות, למי שלא יודע, הנהלת אזור VATAME נמצאת בשליטה ישראלית כ 10 שנים ברציפות.

סביר להניח שמבחינת אירועים ותנועה לא יהיה שינוי באופן מיידי, דברים כאלה לוקחים זמן, השאלה אם זה יתרון או חיסרון לא רלוונטית, אם נדאג להיות פעילים אז תהיה תנועה ואם לא נראה פעילות אז לא תהיה תנועה, אני לא חושב שזה משנה באיזה אזור נהיה - זה תלוי בנו ובמוטיבציה של כל אחד מאיתנו, וכאן אני מסכים עם סעיף 3 של אוהד.

מה שכן יכול להשתנות בצורה יחסית מהירה זה נושא הדרכת פקחים, וכאן האמת לא הוצגה תמונה ברורה, לגמרי לא ברור לי מה ההשלכות, ואני אשמח אם מנהל ההדרכה - אור באכתרי יברר את הנושא לעומק.

עוד נושא שלא ראיתי שדובר עליו הוא הדרכת טייסים, כאן אני מעריך שאם נצטרף למערכות המשומנות של אירופה אז רק נרוויח מזה, אבל גם פה יש לבצע בדיקה.

התייחסות לסעיפים 4 ו 5 של אוהד:

צריך לציין פרמטר נוסף, השיוך לחטיבת אירופה מאפשר לחברי החטיבה להגיש מועמדות לתפקידי ניהול בהנהלת החטיבה (ואף גם בהנהלת האזור), וזה נותן יכולת להשפיע (קחו את יורם ורמי כדוגמא, ותארו לכם שיהו עוד 2-3 ״יורם״ או ״רמי״ בתפקידים שונים ברחבי אירופה)

נכון, גם ב VATAME אפשר להגיש מועמדות, אבל לא ראיתי מוטיבציה גבוהה בהגשת מועמדות לתפקידים באזור שמוגדר ע״י הנהלת ואטסים כמערב הפרוע, אירופה לעומת זאת קורצת יפה.

בנוגע לסעיף 4, נכון יהיה לעגן את זה במסמך עקרונות והתחייבות של ואטסים לא לבצע שינוי במבנה המרחב האווירי, גם לא צריך להתבייש ולבקש לעגן שמנהל חטיבה יבחר מתוך חברי חטיבת ואטיל ולא מישהו חיצוני.

לגבי סעיף 5, בשני המצבים אנחנו תלויים במנהל חטיבה/אזור לא ישראלי (ראו מה כתבתי מקודם לגבי הקדנציה של אמיר), כאן דווקא מתוך אירופה יש מוטיבציה יותר גבוהה להתברג בתפקידים ולהשפיע, אבל אם נסתכל למציאות בפנים, לא שמעתי לאחרונה על רעיונות לשינויים כאלה מרחיקי לכת מצד מישהו מואטסים.

קישור לתוכן

משמיעת הדעות, אני מבין שנוכל לטווח הארוך להבטיח את עצמאותנו מבחינת פיקוח והדרכת פקחים במרחב. זה הנושא החשוב באמת לדעתי, אני לא רואה סכנה פוליטית מציאותית שעלולה לזלוג לרשת כמו חלק מהחברים פה, בין אם אני לא רואה בה ברת מימוש (בשל חוקה "פדרלית" של ואטסים), ובין אם אני לא רואה בה סכנה*.

* הסבר:
אם מוחמד רוצה לטוס לבד מקהיר לעזה אינטרנשיונל, שיטוס. לי אישית זה לא מפריע. אם מוחמד ממצרים רוצה לארגן מטס "הומניטרי" של 20 מטוסים לתמיכה בעזה, ברשת ואטסים, אסור לו. ואם הוא יתעקש, גם מח"ט אירופה לא יכול לאשר לו את זה, זה משהו ברמת ואטסים העולמית שהוא "לא" אחד גדול - אסור לערב פוליטיקה. ואם מוחמד ימשיך להתעקש, הוא יורחק מואטסים. ואם המח"ט יתעקש, גם הוא יורחק מואטיל. אסור להם, כמו שאסור לנו לבצע שחזור של מבצע מוקד ברשת, או לחילופין, לבצע מטס הומניטרי של F16 לאיראן להפגנת תמיכה בישראל.

ואם כבר פוליטיקה, ההסתברות שVATAME יאשר דברים אנטי ישראליים גבוהה מההסתברות שאירופה תאשר.

עד כאן פוליטיקה, שברגע שאומרים את המילה הזאת לחבר'ה הפדראליים של ואטסים, הם יגידו "לא" לכל מהלך שעלול לפגוע בנו.

אני לא רואה הבדל גם בכלים שיעמדו לרשות החטיבה לנו להרמת אירועים ולהעלאת נפח וכמות הפעילות, אבל, אני כן רואה עד כמה הצוות הנוכחי והקודם דוחף (או, מצביע ברגליים) לכיוון האיחוד, מה שמראה לי שבדברים הטכניים, הקטנים, הלא רשמיים והבין אישיים, יהיה להם קל יותר כצוות לקדם את החטיבה שלנו קדימה. 

לאור המסקנות, או יותר נכון, חוסר המסקנות הממשיות, ואם זאת העדפת הצוות לטובת עבודה נוחה יותר מול עמיתים קרובים, אני משנה את החלטתי הקודמת ומצביע בעד המעבר. 

מילה אחרונה על פוליטיקה ו"עסקי התנועה הוירטואלית" - החטיבה שלנו ייחודית בגיבוש הפנימי שלה, ולעובדה שאנחנו מאוד עצמאיים ומתנהלים בינינו לבין עצמנו.

אם נראה בטווח הרחוק שכרשת פדראלית, ואטסים מפסיקה להגן עלינו מבחינה פוליטית, לא מאפשרת לנו X וכן מאפשרת לאנשים שמפריעים לנו Y, אנחנו יכולים לעבור כחטיבה לרשת IVAO, ולדלג בין הרשתות אל זאת שתתן לנו את ההתנהלות הטובה ביותר מבחינתנו. בהיסטוריה שלה, החטיבה ביצעה כחטיבה אחת מלוכדת בת כמה עשרות ומאות משתמשים, את הדילוג הזה. זאת אופציה שתמיד נמצאת על השולחן, אם נרגיש לכודים פוליטית מכל הכיוונים.

אבל כאמור, אני רואה את החשדות האלה כהגזמה פראית, ושאין לנו ממה לפחד. ותומך במהלך בכל מקרה.

קישור לתוכן

סייג חשוב, לעיון הצוות, כך אני הייתי מבצע את המעבר: 

מבצע את זה כחוזה כתוב, LOA, בין ואטיל לבין הנהלת ואטסים העולמית. לוודא שמושרשים במסמך סעיפים ששומרים לואטיל זכות החלטה סופית בדבר מי מפקח ברשת בישראל, איזו הדרכה הוא עבר ועל ידי מי. זכות החלטה סופית של ואטיל לגבי סילבוס הדרכת הפקחים בישראל. מסמך שמקנה לראש ה-VACC הישראלי שליטה ריבונית בענייני פתרון קונפליקטים בתחומים הגאוגרפיים היבשתיים והימיים של ישראל כל עוד הם מתבצעים בכפוף לחוקה הוואטסימית. 

על מסמך זה חשוב שיחתמו: ראש ואטיל, ראש החטיבה האירופאית הנוכחי, אבל יותר חשוב: ראש האיזור האירופאי (זה ששולט על חטיבות אנגליה, סקנדינביה ושאר אירופה), DCRM אירופה, אחראי מבצעים אירופה, DCRM ואטסים ראשי. 

יש להבהיר להם שה"פחד" הוא לא מפניהם, מכהני התפקידים הנוכחיים, אלא הבאים אחריהם, שאנחנו לא יודעים איך ירצו לשנות את ההתנהלות במרחב שלנו נוכח דעת הקהל ההולכת וגוברת נגד ישראל.

קישור לתוכן

איתי ואיציק, לגבי מה ששמעתי, מה שאני מכיר ומה שראיתי בתקנון האירופאי אין לנו מה לדאוג לגבי הסמכת פקחים. החטיבה מיושרת עם הGRP של ואטסים ואין שום סיבה שהאירופאים יתערבו בזה, בנוסף גם כתוב שכל VACC אחראי להסמכת פקחים במרחב שלו לרבות רשימת פקחים פעילים (כשירות לצורך העניין) וניהול של פקחים אורחים (שמעתי כבר חששות מכך ש"יפלו" עלינו פקחים אורחים בלי הכוונה מתאימה).

קישור לתוכן

אני נגד, בראיה לרחוק, זה רק יכול להזיק ולא להועיל במאומה לחטיבה .

מהלך מיותר , ויתרה מכך בראייתי לפחות, מהלך תבוסתני , שנים התעקשנו להיות מה שאנו, נכון הציעו לפני 10 שנים , הם צריכים לקבל את אותה תשובה גם היום .

תודה, אבל לא תודה.

אז החברה בלבנון לא רוצים לעשות אירוע ....ביג דיל ! 

אתם נגררים לעירבוב פוליטיקה פה , ועדיף להימנע מכך או לחילופין להפעיל את חיל האויר הוירטואלי ! :D

שאו ברכה.

ותקשיבו לאוהד .

קישור לתוכן

חברים, תמשיכו להצביע, ותמשיכו להגיב.

אני בכוונה כפי שאתם רואים לא מגיב ולא רוצה לחשוף את דעתי האמיתית כאן על מנת שזה יהיה דיון שמשקף אך ורק את דעתכם, שמבחינתי היא הכי חשובה.

לא משנה מה נאמר כאן, אני נהנה לראות איך הדיון הזה מתפתח, ואיך ועד כמה שלאנשים אכפת מהחטיבה הזו. אז קודם כל מגיע לכם תודה גדולה!

בסופו של דבר, מה שמוטל מבחינתי על כף המאזניים זה הדעות שלכם. בינתיים, 40 איש שהצביעו זה טיפה בים לעומת מספר האנשים הרשומים ל-VATIL. אז אנא מכם, הצביעו והביעו את דעתכם!

קישור לתוכן

ירדן, דעת הצוות כבר נחשפה בפוסטים של שחף שלא מנסה אפילו להסתיר אותה.

לחטיבה גם חסר מידע האם אמיר פז אכן הולך לסיים את תפקידו, ומדוע איציק בקשי הגיע למסקנה שלא ינהל את האיזור ישראלי אחריו. איציק כתב נכון שהאיזור בשליטה ישראלית כבר 10+ שנים, אני לא רואה מה הבעיה בזה, אנחנו החטיבה הכי גדולה באיזור.  דעת חברים לא יכולה להיות מבוססת על מידע חלקי. לפני שישאלו, אני באופן אישי לא מתכוון להגיש מועמדות לניהול האיזור (כמו שאתה יודע יש לי מספיק עכשיו), אבל אני משוכנע שיהיו מספיק אחרים שיוכלו להחליף את אמיר אם יחליט לפרוש.

לגבי מה שאיציק כתב שאנשים פה יוכלו להתמודד על תפקידים בהנהלת החטיבה האירופאית, ונתן דוגמה את רמי ויורם - אם אינני טועה הם מחזיקים בתפקידים ב VACC ששייכים לאירופה ולא בהנהלת אירופה ככה שאני לא רואה מה ההבדל לעומת היום שאנשים ממלאים תפקידים בצוות החטיבה הישראלית. זה לא שמישהו מהחטיבה כאן יש לו איזשהו סיכוי שבעולם להחליף את פלוריאן. להיות מנהל איזור אסיה והמזרח התיכון מהחטיבה הישראלית זה עוד אפשרי, באירופה אין שום סיכוי כזה. בנוסף, אני לא מכיר אפילו אחד שמחזיק בתפקידי צוות באירופה שלא חי באירופה. שם זה לא ניהול מרחוק כמו שיש בחטיבות נידחות. ככה שאני לא מסכים עם הטיעון הזה.

ומילה אחרונה לגבי הכדורגל - אנחנו הצטרפנו לאירופה כי במציאות למדינות ערב היה כוח לדחות אותנו ולא לתת לנו לשחק באיזור שלהן. האם אנחנו רוצים לתת את הכוח הזה לאויבנו גם ברשת?

מיקי ואוהד צודקים פעמיים.

קישור לתוכן

רן, יש הבדל בין דעת הצוות לבין דעה אישית, שאותה אני מטעמים ברורים לא חושף.

בכל מקרה, בקשר לעניין עם אמיר, העניין לא ברור עדיין מבחינתי. כאשר יהיה בידי מידע אני כמובן אשתף. בלי קשר, הדעה שלך חשובה מאוד ואני מעריך את זה שאתה מגיב כאן ונותן את דעתך. תאמינו לי כולכם, לכל פוסט שאתם כותבים כאן משקל רב בהחלטה שלנו, בין אם להישאר AS IS ובין אם לעבור לאירופה.

קישור לתוכן

ירדן, דעת הצוות כבר נחשפה בפוסטים של שחף שלא מנסה אפילו להסתיר אותה.

לחטיבה גם חסר מידע האם אמיר פז אכן הולך לסיים את תפקידו, ומדוע איציק בקשי הגיע למסקנה שלא ינהל את האיזור ישראלי אחריו. איציק כתב נכון שהאיזור בשליטה ישראלית כבר 10+ שנים, אני לא רואה מה הבעיה בזה, אנחנו החטיבה הכי גדולה באיזור.  דעת חברים לא יכולה להיות מבוססת על מידע חלקי. לפני שישאלו, אני באופן אישי לא מתכוון להגיש מועמדות לניהול האיזור (כמו שאתה יודע יש לי מספיק עכשיו), אבל אני משוכנע שיהיו מספיק אחרים שיוכלו להחליף את אמיר אם יחליט לפרוש.

לגבי מה שאיציק כתב שאנשים פה יוכלו להתמודד על תפקידים בהנהלת החטיבה האירופאית, ונתן דוגמה את רמי ויורם - אם אינני טועה הם מחזיקים בתפקידים ב VACC ששייכים לאירופה ולא בהנהלת אירופה ככה שאני לא רואה מה ההבדל לעומת היום שאנשים ממלאים תפקידים בצוות החטיבה הישראלית. זה לא שמישהו מהחטיבה כאן יש לו איזשהו סיכוי שבעולם להחליף את פלוריאן. להיות מנהל איזור אסיה והמזרח התיכון מהחטיבה הישראלית זה עוד אפשרי, באירופה אין שום סיכוי כזה. בנוסף, אני לא מכיר אפילו אחד שמחזיק בתפקידי צוות באירופה שלא חי באירופה. שם זה לא ניהול מרחוק כמו שיש בחטיבות נידחות. ככה שאני לא מסכים עם הטיעון הזה.

ומילה אחרונה לגבי הכדורגל - אנחנו הצטרפנו לאירופה כי במציאות למדינות ערב היה כוח לדחות אותנו ולא לתת לנו לשחק באיזור שלהן. האם אנחנו רוצים לתת את הכוח הזה לאויבנו גם ברשת?

מיקי ואוהד צודקים פעמיים.

אני חושף את דבריי ?!

אני מוציא את הדברים החוצה

רק שתדע שאני  בכלל נמנעתי מראש

לא מתוקף תפקידי אלא בגלל שאני סומך על חברי החטיבה שישקלו

את הצעדים השונים ויחליטו. 

מה שחברי החטיבה יחליטו אני איתם

אז לפני שתוציא פה הצהרות 

תחשוב 

קישור לתוכן

נא להתחבר על מנת להגיב

You will be able to leave a comment after signing in