עבור לתוכן

Recommended Posts

55c491dc70ab4.png

אהלן חברים!

כמיטב המסורת ולקראת סיום חופשת הקיץ, נקיים בתאריך ה - 22/8 בין השעות 21:00-03:00 מקומי (כן עד שלוש לפנות בוקר!!!), אירוע לילה לבן שבו נקיים טיסות מ/אל בן-גוריון.

במשך האירוע, יואר המרחב האוירי של בן-גוריון בפיקוח מלא החל מעמדות הקרקע בבן-גוריון ועד עמדת תל-אביב.

הנכם מוזמנים להשתתף באירוע, למלא את המרחב האווירי של ישראל בטיסות וכמו-כן לבדוק את עירנותם של הפקחים בשעות הקטנות של הלילה.

אירוע מהנה ומוצלח!

ללוח שיבוץ פקחים לחצו כאן.

הבהרות בנוגע לשיבוץ פקחים לאירוע:

* שיבוץ לפיקוח באירוע יתבצע ע"י שליחת תגובה בשרשור.

* כל פקח אשר נרשם לפקח באירוע עליו לעשות בהקדם האפשרי BOOK למשמרת שבחר באחת משתי האפשרויות הבאות: באתר החטיבה או דרך VROUTE.

קישור לתוכן

גישה 21:00-00:00

היי ריי,

בלתי אפשרי לשבץ אותך עד השעה 00:00 לצערי, קיימת אפשרות עד 01:00 או עד 23:00, תודיע לי אם אתה יכול.

קישור לתוכן

היי ריי,

בלתי אפשרי לשבץ אותך עד השעה 00:00 לצערי, קיימת אפשרות עד 01:00 או עד 23:00, תודיע לי אם אתה יכול.

עד 1 :)

אם יהיו אנשים אחרים שירצו לפקח אין לי בעיה להוריד משמרת..

קישור לתוכן

yeahhh yeahhhhh I can make it!!!!! It is in NYC time zone WOOO WOOOO WOOOO

Please extend to 01:00zulu (9pm EST) for all Israeli pilots living in America PLEASE PLEASE PLEASE PLEASE

Regards,

Aharon

קישור לתוכן

בוקר טוב לכולם,

חסר פקח ת"א בין השעות 3:00-1:00 באירוע לילה לבן, אני מודע לכך שאילו שעות קשות אך מבקש מכל מי שחושב שיכול לקחת עליו את משמרת זו להשתבץ ולהודיע על כך בהקדם.

תודה ושבת שלום!   :)

קישור לתוכן

בוקר טוב לכולם,

חסר פקח ת"א בין השעות 3:00-1:00 באירוע לילה לבן, אני מודע לכך שאילו שעות קשות אך מבקש מכל מי שחושב שיכול לקחת עליו את משמרת זו להשתבץ ולהודיע על כך בהקדם.

תודה ושבת שלום!   :)

מה צפי התנועה בין השעות 1-3?

קישור לתוכן

מה צפי התנועה בין השעות 1-3?

אין לי הערכה מדוייקת כרגע של כמות התנועות הצפוייה בשעות אילו, גם לא ניתן לחזות זאת מראש, מה שכן, לאורך האירוע צפוי להתקיים אירוע של אל-על וירטואל ליעדי הקיץ ביוון ואני בטוח שיש כמה וכמה אנשים שיעשו גם את הטיסה חזור לארץ והם צפויים לנחות בשעות שציינת (אני בעצמי חוזר לארץ עם טיסת אל-על 544 מאתונה שצפוייה לנחות בנתב״ג בסביבות 1:50).

קישור לתוכן

חברים יקרים,

מזכיר לכם, היום מתקיים אירוע לילה לבן בין השעות 3:00-21:00 מקומי! בואו לטוס ולמלא את המרחב האווירי בתנועה ואף לאתגר את הפקחים ולבדוק את עירנותם בשעות הקטנות של הלילה.

תהנו!

קישור לתוכן

היה כיף מאוד לפקח אתמול בערב, היה אחלה של תנועה.
תודה לכל מי שלקח חלק, לצוות החטיבה ולמנהל האירועים התותח - ישראל רוטרו שמאייש אירועים בהצלחה רבה.

קישור לתוכן

אורח
This topic is now closed to further replies.

• יצירת חדש...