עבור לתוכן
Etai Charit

הזמנה - קבוצת למידה ביתית, חמישי הקרוב

Recommended Posts

שלום חברים,

ביום חמישי הקרוב בשעות אחהצ-ערב בביתי שבמושבה קדימה, אני מעוניין לקיים השתלמות מקצועית מצומצמת.

מה בתכנית?

נטוס ביחד ב737NGX בטיסה הלוך-חזור בינונית, בצוות, כאשר את כל תכנון הטיסה וגם את זרימתה נבצע ביחד בתהליך של העשרה הדדית. בין לבין, ובמיוחד בשיוט (שיהיה בכוונה ארוך מספיק) נבצע קבוצת דיון בנושאים שונים בהתאם למה שנראה לנכון ונרצה: תכנון טיסה, מזג אוויר, ביצועי מטוס ואווירודינמיקה, זרימת טיסה 737, טיסת מכשירים (חוקים, כללי אצבע, קריאת מפות ודפיות), השוואה בין תעופה לכבדה בראיית הטייס המקצועי.

ממש כל מה שנרצה ונראה לנכון, בדרך של קבוצת למידה והעשרה הדדית.

כל אדם מוזמן, מכל הגילאים והרמות (הבנה בסיסית תהווה יתרון בהפקת המירב מהמפגש), אך בשל אילוצי המקום והחומרה אני מגביל את המפגש ל5 אנשים.

מי שמעוניין ויכול, נא להוסיף אותי כחבר בפייסבוק ולשלוח לי הודעה פרטית דרך הפייסבוק.

כאמור זה מתוכנן ליום חמישי הקרוב, 29.10, בין השעות 1600-2230, גמיש.

אשמח לתגובות כאן, אך מי שרוצה להרשם - בפרטי.

קישור לתוכן

יישר כוח!

עצה קטנה :

אם יתאפשר לך להקליט בדרך כלשהי את המפגש (אולי באמצעות TWITCH+מצלמת אינטרנט?) זה יהיה מצוין!

אך בכל אופן היוזמה מבורכת.

קישור לתוכן

כל הכבוד איתי, יוזמה מבורכת. חבל שאני לא יכול להגיע.

ד"ש ממיאמי פלורידה   :D

האם מישהו יודע מה עושה מטוס זה במיאמי ??

stDmHP.jpg

זה 4X-EAN, ה767-300 החדש של אל על, נחת בארץ בטיסה ישירה משם לא מזמן, היה שייך לאתיופיאן פעם..

קישור לתוכן

בשמחה גדולה, היה לי תענוג!

הגיעו דודו יוסף (חבר חטיבה חדש - לתפוס אותו בשתי ידיים ולא לשחרר!), גל מינץ, אור בן ארי וחי שוקרון. כולם באו אחרי עבודה, בלחץ להגיע, לא עברו בבית, נסעו בגשם (חלקם על אופנוע). הביאו קצת חטיפים ונשנושים (גם אני הכנתי).

הגענו, התיישבנו והתחלנו לדבר על נושאים מקצועיים וללמוד אחד מהשני איך נכון לעבוד. תכננו טיסה ב-737, אשכרה בדקנו מספרים בטבלאות הביצועים (לא תוכנות אוטומטיות), חישבנו דלקים ומשקלים עם דף ועט, ראינו את הנתיבים במפות והכנו את הדפיות, ולבסוף גם הגענו לקוקפיט, הכנו את המטוס ויצאנו לדרך. לכל אורך הדרך ותוך זרימת טיסה נכונה, דיונים מקצועיים על איך מבצעים מה. 

מקווה שזאת תהיה יריית פתיחה ליוזמות כאלה מכל עבר.

כמו שציינתי בפאנל החטיבה, אני מרגיש, וחושב שגם אחרים, צמאים להשוואת ידע מקצועי וכן למפגשים חברתיים. לא עוד ללקט ידע מהאינטרנט, לבד, בלי לדעת מה נכון יותר או פחות. להחליף ידע מקצועי. לשתף חוויות מהמציאות ומהסימולטור. להחליף עצות לתפעול נוח ושוטף ברשת ובמחשב. לטוס ביחד אחד ליד השני, כתף לכתף, במלוא מובן המילה.

כמה פשוט וכיף לפגוש חברים טובים עם אהבה משותפת!

מקווה שמפגשים כאלה ירבו ושתתפתח בקהילה הלא גדולה שלנו התרבות הזאת. זה הייחוד של הקהילה שלנו במדינה שלנו - הכל קרוב (רובנו גרים בטווח של עד שעה נסיעה אחד מהשני), אין יותר מידי אנשים. לא מסובך להזמין הביתה כמה חבר'ה, לקשקש ולטוס.

ושוב תודה לחבר'ה הטובים שהגיעו. היה מעולה.

קישור לתוכן

תודה לאיתי !

המפגש הועבר ברמה מקצועית גבוהה ויחד עם זאת עם סבלנות ומתן מקום גם לנושאים בסיסיים יותר, זה היה בעל ערך רב עבורי  וגם כמובן נהניתי מהמפגש החברתי,

איתי בעל ידע רב והיה כיף לקבל מיד תשובה על כל שאלה

אשמח לעוד מפגשים כאלו שאני חושב שהם דרך לימוד טובה ויעילה - אני אישית מעדיף את דרך הלימוד הזו. 

ממליץ לכל מי שיכול להגיע ולהשתתף בפעמים הבאות.

חי.

קישור לתוכן

נא להתחבר על מנת להגיב

You will be able to leave a comment after signing in

התחברות לאתר

• יצירת חדש...