עבור לתוכן
Israel Rotaru

** ערב העשרה לחברי החטיבה - מושב חגור - 19/11 **

Recommended Posts

אהלן חברים,

אז למי שזוכר, רמזנו בכנס החטיבה שלפניינו פעילויות מגוונות ועשירות... אני שמח להכריז על אחת מהן:

בתאריך ה - 19/11 בין בשעות 20:00-22:30 יתקיים ערב העשרה לחברי החטיבה במועדונית של מושב חגור (איפה שערכנו את החד"ב האחרון בפסח).

בתוכנית:

* הרצאה מקצועית  על הזרמת טיסה ותהליכים במטוס ה - 737, מפי אלון פרג - קברניט בצי ה - 737 של אל-על.

* כיבוד קל + שתייה קרה וחמה.

אבקש מכל מי שמתכוון להגיע להירשם במערכת לרישום ולמלא את שמו המלא + מספר נייד + מספר אורחים הצפויים להגיע עימו (במידה וקיימים).

בנוסף, אבקש מכל מי שמגיע לרשום במערכת את הכיבוד הקל אשר הוא מתכוון להביא עימו (עוגה, עוגיות, חטיפים, שתייה קלה, כוסות חד פעמיות, צלחות וכו').

לכניסה למערכת לחץ כאן

מפה לטובת מציאת המקום : 

564c536eb440f.png

נשמח לראותכם!

קישור לתוכן

תודה ישראל, מהו נושא ההרצאה?

כחבר טוב של אלון פרג וכמי שנכח בכמה הרצאות שלו בזמנו במרכז ההדרכה של אל על אז ברצוני לומר לכם שכל ההרצאות שלו על הטיסה מרתקות ולא משנה על מה. במיוחד ההרצאה שלו על ההבדל בין הטסת מטוס קרב למטוס נוסעים שהוא היה בשניהם. :clapping:

קישור לתוכן

חברים יקרים,

נוספה מערכת לרישום לערב ההעשרה על-מנת להקל עלינו ועליכם את הרישום לערב זה. 

מבקש מכל מי שנרשם להגעה בתגובות להירשם מחדש במערכת לרישום.

אנו מודעים לכך שלחלקכם קצת קשה להתחייב מראש להגעה, אך אנא מכם, הירשמו רק אם אתם יודעים שתוכלו להגיע בסבירות גבוה (עדיין הרישום לא מחייב הגעה וודאית) ועל-כך זה יקל עלינו את מלאכת ציוות הכיבוד לכל משתתף בערב זה.

בברכה,

קישור לתוכן

תודה ישראל, מהו נושא ההרצאה?

היי משה, ברוך שובך! נושא ההרצאה הוא הזרמת טיסה ותהליכים במטוס ה - 737, יש לציין שנושא ההרצאה הוא דינמי ויכול להשתנות.

קישור לתוכן

היי משה, ברוך שובך! נושא ההרצאה הוא הזרמת טיסה ותהליכים במטוס ה - 737, יש לציין שנושא ההרצאה הוא דינמי ויכול להשתנות.

תודה. סיבה מצויינת לנער את האבק מה- 737 :)

קישור לתוכן

אני מגיע (יתכן שזה יהיה באיחור קל).

כדאי לפרסם טבלה עם רשימה של כל אחד מה שהוא מביא, כי אין לי מושג אם להביא שתייה או כיבוד.

קישור לתוכן

אני מגיע (יתכן שזה יהיה באיחור קל).

כדאי לפרסם טבלה עם רשימה של כל אחד מה שהוא מביא, כי אין לי מושג אם להביא שתייה או כיבוד.

כרגע הרוב שתייה ..

אשמח אם תביא כיבוד :P

קישור לתוכן

שלום לכולם

נרשמתי ובכוונתי להגיע למפגש. אני מעוניין להביא עימי שתייה וכלים חד פעמיים.

נא צרו איתי קשר על מנת שארשום בדיוק את הכמות ומה להביא.

תודה ויום נעים לכולם,

קישור לתוכן

נא להתחבר על מנת להגיב

You will be able to leave a comment after signing in

התחברות לאתר

• יצירת חדש...