עבור לתוכן
Yarden Ben-Dor

שרת TEAMSPEAK איזורי - בעד או נגד?

Recommended Posts

אהלן חבר'ה,

היום נכחתי בישיבה עם מנהלי האיזור, בו דיברנו בעיקר על בעיות המשמעת של כל החטיבות וה-VACC בשרתי ה-TS.

אחד הפתרונות שהוצעו לנו הוא מעבר ל-TS איזורי שבו כל המדינות החברות ב-VATAME תהיינה נוכחות בהם, לפי שיוך חטיבתי ואיזורי.

למרות שיש לי דעה מוצקת בנושא, רציתי לשאול את דעתכם בנושא- נשמע מכם את קולות הבעד והנגד, ואותם נעביר למנהלי האיזור!

שבוע טוב!

ירדן

קישור לתוכן

לא חושב שיש סיבה מיוחדת לעשות את זה.

יש לנו שרת מצוין שעובד חלק (בדרך כלל...) ואני לא רואה למה אצטרך לדבר עם חבר החטיבה הבחריינית לדוגמא.

האירועים המשותפים שלנו עם שאר החטיבות באזור לא רבים וגם לפחותל מהאירוע עם הבחריינים, לא מביאים יותר מידי תנועות.

קישור לתוכן

אני מתנגד כי יש לנו חברי חטיבה שעלולים להתפרע ולהפריע בשרת הכללי וזה סתם יהרוס לנו, זה יהיה במה לשטויות.

זה יגרום לנו לאבד סוג של פרטיות שמאוד נוחהלנו כעת.

קישור לתוכן

אני מאוד מתנגד - אציין כמה סיבות :

1. פרטיות נטו שלנו קיימת כרגע .
2. צריכים מנהל שרת ואחראי להרשאות וכדומה - יש לנו תמיד אחד מההנהלה .

3. חדרים לכל מיני דברים ולא מוקצבים בכמות - יש לנו (הכוונה שאי אפשר לדעת מתי יתעצבנו שאנחנו רוצים עוד ועוד חדרים כמו הנושא של החדרים הפרטיים שאפילו אולי לא יאשרו לנו ) .
בנוסף כמו שצוין - התנהגות שלא תהיה צפויה מכל אחד ואחד פה תוכל להרוס הכל ;

ושוב , למה אנחנו צריכים להיות בטים ספיק אזורי כשכבר יש לנו פרטי ?

זה כמו שישאלו אותך אם אתה רוצה לעבור לבניין כשאתה גר בבית פרטי עם בריכה וחניה פרטית ענקית ורחוב גישה משלך ושטח . (דוגמא קצת מופרזת אבל הבנתם תרעיון)

קישור לתוכן

ירין סיכם די יפה ,

אני חושב שקבלת הצעה כזאת תהיה טעות קשה ומרה , מספר החסרונות של קבלת החלטה כזאת עולה בעשרות מונים על הצדדים החייובים.

קישור לתוכן

אני חושב שה-TS הוא לא המהות שלנו כאן והדיון רק מראה כמה אנחנו "לכודים" סביבו.

הTS הוא כלי נהדר לשיחות חולין, הדרכות ואפילו תיאומי פיקוח (למרות שאני נגד תיאומי פיקוח שם), מדובר במשהו חטיבתי פרטי שהוא לא הכרח לקיום חטיבה ולכן לדעתי אין טעם לכנס אותו תחת משהו אחר וגדול יותר שכן זה עלול לגרור בעיות כמו בעיות הרשאות, חדרים וכו' וזה שוב חוסר לנקודה שמדובר במשהו פרטי שלנו שאין לו שום קשר לתנאי סף של המערכת לקיום חטיבה.

קישור לתוכן

אני חושב שה-TS הוא לא המהות שלנו כאן והדיון רק מראה כמה אנחנו "לכודים" סביבו.

הTS הוא כלי נהדר לשיחות חולין, הדרכות ואפילו תיאומי פיקוח (למרות שאני נגד תיאומי פיקוח שם), מדובר במשהו חטיבתי פרטי שהוא לא הכרח לקיום חטיבה ולכן לדעתי אין טעם לכנס אותו תחת משהו אחר וגדול יותר שכן זה עלול לגרור בעיות כמו בעיות הרשאות, חדרים וכו' וזה שוב חוסר לנקודה שמדובר במשהו פרטי שלנו שאין לו שום קשר לתנאי סף של המערכת לקיום חטיבה.

רציני - לא הבנתי אתה בעד או נגד ? כי אתה מתחיל עם דעה בעד המעבר ואז רושם נגד ואז עוד הפעם בעד ואז נגד .... תגדיר את עצמך בדעה ...

קישור לתוכן

רציני - לא הבנתי אתה בעד או נגד ?

נגד.

ובכלליות אני נגד כל ההתעסקות המיותרת הזאת סביב הTS, נראה שהחטיבה עברה להתנהל סביב שרת TS מאשר סביב שרת ואטסים.

קישור לתוכן

נגד.

ובכלליות אני נגד כל ההתעסקות המיותרת הזאת סביב הTS, נראה שהחטיבה עברה להתנהל סביב שרת TS מאשר סביב שרת ואטסים.

הבנתי - ויש משהו מאוד דורש מחשבה במה שאמרת זה די נכון לדעתי ... 

קישור לתוכן

אני מסתובב הרבה בשרתי ה TS של VATME, לא רואה סיבה מיוחדת ונוצצת שם כ"כ".

ירדן, יש נתון אחד שמאד חשוב וחסר בפוסט שלך שבלעדיו קשה להביע דעה מלומדת.

מה הסיבה השדבר הזה הוצע בדיון?

מה בשיח שהיה ה TS המשותף "אמור" לפתור "שכעת" הוא בעיה?

מה המעבר ל TS שלהם אמור "לתקן" שכעת "שבור"?

מבלי הפרטים האלה, לא ממש אפשר להביע דעה מלומדת מאחר ואין לי מושג מה הפתרון שהוצע אמור לטפל/לתקן?

יש דבר אחד שאני מסכים איתו וזה מה שאלמוג אמר.

אתם מתעסקים ומשקעים יותר מידי זמן ואנרגיה במשהו שאמור להיות שולי.

זה דוגמא קלאסית של "80%" "20%".

זה נראה שאתם משקעים "80%" מהזמן שלכם על ה "20%"

קישור לתוכן

לא. מכמה סיבות:

1. אזור VATAME לא הוכיח את עצמו בשנים האחרונות  ביחס כלפיי החטיבה הישראלית כאזור קופרטיבי, ואם תומאס מתיו ושאר הקודקודים עושים גוגל טרנסלייט למה שאני כותב : תקראו את זה : יש פוליטיקה בווטסים ובפרט באזור המזרח התיכון, האזור לא הוכיח את עצמו בשיתופי פעולה ברשת המבצעית- באירועים תעופתיים נטו, והיד הרכה כלפי מעוררי פורבוקציות שמבוצעות ברשת ובעמודי הפייסבוק, לא מסייעים, לכן בשלב זה מבחינה "חברתית" טים ספיק משותף לא ייתן כלום, חוץ מחיוכים וירטואלים מזוייפים וצביעות, אם היינו תחת הריג'ן האירופאי הסעיף הזה לא היה קיים כנראה.

2. אוטונומיה של ואטאיל לטיפול בבעיות משמעת בשרתים- שמועדים גם ככה לפורענות- בחודשים האחרונים יש כאן אסופה של ילדי כאפות שלא צריכים להיות כאן שחלקם כבר טופלו משמעתית , חלקם לא מהחטיבה בכלל וטופולו בגיבוי של הנהלת ווטסים (לפחות זה) וחלקם יטופלו ,אף אחד לא מבטיח שתיהיה יד חופשית בשרת כזה, ויש כאן כמה חבר'ה לצערי שהיד שצריכה להיות איתם היא יותר מקשה. לא בטוח שבמעבר לשרת שיתופי נוכל לטפל בפוחזים.

3. מה שאלמוג אמר.

קישור לתוכן

לא. מכמה סיבות:

1. אזור VATAME לא הוכיח את עצמו בשנים האחרונות ביחס כלפיי החטיבה הישראלית כאזור קופרטיבי, ואם תומאס מתיו ושאר הקודקודים עושים גוגל טרנסלייט למה שאני כותב : תקראו את זה : יש פוליטיקה בווטסים ובפרט באזור המזרח התיכון, האזור לא הוכיח את עצמו בשיתופי פעולה ברשת המבצעית- באירועים תעופתיים נטו, והיד הרכה כלפי מעוררי פורבוקציות שמבוצעות ברשת ובעמודי הפייסבוק, לא מסייעים, לכן בשלב זה מבחינה "חברתית" טים ספיק משותף לא ייתן כלום, חוץ מחיוכים וירטואלים מזוייפים וצביעות, אם היינו תחת הריג'ן האירופאי הסעיף הזה לא היה קיים כנראה.

2. אוטונומיה של ואטאיל לטיפול בבעיות משמעת בשרתים- שמועדים גם ככה לפורענות- בחודשים האחרונים יש כאן אסופה של ילדי כאפות שלא צריכים להיות כאן שחלקם כבר טופלו משמעתית , חלקם לא מהחטיבה בכלל וטופולו בגיבוי של הנהלת ווטסים (לפחות זה) וחלקם יטופלו ,אף אחד לא מבטיח שתיהיה יד חופשית בשרת כזה, ויש כאן כמה חבר'ה לצערי שהיד שצריכה להיות איתם היא יותר מקשה. לא בטוח שבמעבר לשרת שיתופי נוכל לטפל בפוחזים.

3. מה שאלמוג אמר.

צריך להיות מאוד בוגר בשביל בגיל שלושים פלוס אבא לילדים לרשום ביטוי של ערסים מהשכונה כמו "ילדי כאפות",יש דרך יותר יפה לבטא דברים...

קישור לתוכן

אלעד שים לב לתגובות והתבטאויות שלך בזמן האחרון בין השאר אנשים פוחזים ילדי כפות וסגנון הדיבור שלך על אנשי הנהלת ואטסים ובמזרח התיכון.

ממליץ לך למען כבודך וכבוד שאר המשתתפים בדיונים בהם אתה נוכח, להרגע עם צורת הדיבור המזלזלת והפוגענית שלך.

קישור לתוכן

דוד ,

"נאה דורש נאה מקיים " , כתבת בצורה אישית עוקצנית ופוגענית ואתה מצפה לקבל יחס מכובד בחזרה ?? ברגע שאדם כמו אלעד יבחר לדבר אליכם בצורה שאתם מדברים אליו אתם מהר מאוד תקפלו את הזנב שלכם ולא תהיו פה

בכלל מה שעשית פה זה להלבין פניו של משהו ברבים וזה מעשה שפל.

קישור לתוכן

אין לי מושג איך ומדוע כמעט תמיד כל דיון כאן שנפתח בכדי לשתף את חברי החטיבה ברעיון/במשהו חדש שעתיד לקרות הופך למכוער, מלוכלך, עם השמצות הדדיות שיורדות בחלקן לפסים אישיים ותמיד מדובר לרוב באותם האנשים אשר מעורבים... חברים, מציע לכם במרום לערב ביטויים לא מכבדים ולזבז אנרגיה וזמן לחינם - תתחילו להתעסק בתחביב שלשמו אנחנו כאן... לכן לטוס ולפקח! לפחות תפיקו מזה תועלת. נקודה למחשבה...

מסכים בהחלט, אך ההתבטאויות של אלעד בזמן האחרון זה משהו שפל שלא יכול לעבור בשתיקה. פשוט גועל נפש.

קישור לתוכן

לכל מי שזורק כאן עקיצות ישירות כלפי אנשים כאן, אני מזהיר אתכם לבל הדיון הזה, שהיה אמור להיות דיון פורה ומניב, יהפוך לדיון בו אצטרך לפעול משמעתית.

זיירמן לא נקב בשמות של אף אחד ולכן אין כל פסול בהבעת דעה מסוג זה, אבל מצד שני כל אותם אנשים שהסיקו כאן משום מה שהוא מתכוון אליהם והפכו את זה למתקפה אישית - זה כבר משהו שאני לא אסבול כאן לא בחטיבה, ובפורום זה בפרט.

אנא מכם, תתנהגו בהתאם.

ובאשר למה שאמרתי, מעבר שרת TS ל-TS איזורי המנוהל תחת חסות האיזור יפתור לנו גם את בעיות המשמעת ב-TS, בו נוכל גם לפעול משמעתית כנגד אותם גורמים בעייתיים בתוך רשת ואטסים, ולא להסתפק רק ב"קיק" או "באן" למינהם. 

בכל מקרה, אני פועל בכדי להסדיר את ה-COC וה-COR תחת שרתי ה-TS של כל חטיבה או VACC ברשת.

המשך יום טוב

קישור לתוכן

דוד ,

"נאה דורש נאה מקיים " , כתבת בצורה אישית עוקצנית ופוגענית ואתה מצפה לקבל יחס מכובד בחזרה ?? ברגע שאדם כמו אלעד יבחר לדבר אליכם בצורה שאתם מדברים אליו אתם מהר מאוד תקפלו את הזנב שלכם ולא תהיו פה

בכלל מה שעשית פה זה להלבין פניו של משהו ברבים וזה מעשה שפל.

אני לא מכיר את אלעד אישית, לא היית פה שום כוונה לפגוע להפך מנסה להרגיע את הרוחות אבל כאשר מדברים בכזו צורה איך אתה מצפה שאשב בשקט ? ואיך בדיוק דיברתי לאלעד יש לך הוכחות מילה אחת בחיים שלי לא החלפתי איתו.

וכאשר אתה אומר מעשה שפל,האם הינך מעלים עין מזה שבן אדם בוגר כביכול מכנה ילדים ככאלו עם בעיות חברתיות ? שים לב פעם הבאה.

קישור לתוכן

לכל מי שזורק כאן עקיצות ישירות כלפי אנשים כאן, אני מזהיר אתכם לבל הדיון הזה, שהיה אמור להיות דיון פורה ומניב, יהפוך לדיון בו אצטרך לפעול משמעתית.

זיירמן לא נקב בשמות של אף אחד ולכן אין כל פסול בהבעת דעה מסוג זה, אבל מצד שני כל אותם אנשים שהסיקו כאן משום מה שהוא מתכוון אליהם והפכו את זה למתקפה אישית - זה כבר משהו שאני לא אסבול כאן לא בחטיבה, ובפורום זה בפרט.

אנא מכם, תתנהגו בהתאם.

ובאשר למה שאמרתי, מעבר שרת TS ל-TS איזורי המנוהל תחת חסות האיזור יפתור לנו גם את בעיות המשמעת ב-TS, בו נוכל גם לפעול משמעתית כנגד אותם גורמים בעייתיים בתוך רשת ואטסים, ולא להסתפק רק ב"קיק" או "באן" למינהם. 

בכל מקרה, אני פועל בכדי להסדיר את ה-COC וה-COR תחת שרתי ה-TS של כל חטיבה או VACC ברשת.

המשך יום טוב

אתה פשוט מעלים עין מחוקי החטיבה ? ישנו חוק אצלנו בואטיל אשר אומר ואני מצטט "2.2. אסור לקלל, להשפיל ולפגוע הן בצורה אישית והן בצורה ציבורית:" 

וכמו כן עלול להוות גם עבירה פלילית: חוק איסור לשון הרע:עוסק בהגנת כבודו של אדם ושמו הטוב באמצעות הטלת איסור על פרסום ביטויים העלולים להשפילו ולבזותו.

החוק מגדיר בסעיף 1 מהו לשון הרע וקובע שני מסלולים משפטיים להתמודדות עם לשון הרע:

1. משפט פלילי - סעיף 6 של החוק קובע עונש של עד שנת מאסר למי שמפרסם לשון הרע בכוונה לפגוע, לשני בני-אדם או יותר. סעיף 8 מאפשר ייזום הליכים פליליים כנגד מפרסם לשון הרע בדרך של קובלנה פלילית של הנפגע, בנוסף למסלול הרגיל של הגשת כתב אישום על ידי המדינה
  2. משפט אזרחי - סעיף 7 של החוק קובע שלשון הרע היא עוולה אזרחית אשר ניתן לתבוע בגינה על פי דיני הנזיקין. סעיף 7א שהוסף לחוק בשנת 1998 קובע פיצוי של עד 50,000 ש"ח ללא הוכחת נזק.
קישור לתוכן

אתה פשוט מעלים עין מחוקי החטיבה ? ישנו חוק אצלנו בואטיל אשר אומר ואני מצטט "2.2. אסור לקלל, להשפיל ולפגוע הן בצורה אישית והן בצורה ציבורית:" 

וכמו כן עלול להוות גם עבירה פלילית: חוק איסור לשון הרע:עוסק בהגנת כבודו של אדם ושמו הטוב באמצעות הטלת איסור על פרסום ביטויים העלולים להשפילו ולבזותו.

החוק מגדיר בסעיף 1 מהו לשון הרע וקובע שני מסלולים משפטיים להתמודדות עם לשון הרע:

• משפט פלילי - סעיף 6 של החוק קובע עונש של עד שנת מאסר למי שמפרסם לשון הרע בכוונה לפגוע, לשני בני-אדם או יותר. סעיף 8 מאפשר ייזום הליכים פליליים כנגד מפרסם לשון הרע בדרך של קובלנה פלילית של הנפגע, בנוסף למסלול הרגיל של הגשת כתב אישום על ידי המדינה
  • משפט אזרחי - סעיף 7 של החוק קובע שלשון הרע היא עוולה אזרחית אשר ניתן לתבוע בגינה על פי דיני הנזיקין. סעיף 7א שהוסף לחוק בשנת 1998 קובע פיצוי של עד 50,000 ש"ח ללא הוכחת נזק.

דוד אם אתה חושב שעברתי על החוק אתה מוזמן להרים טלפון לעו"ד ואתה תעשה מיזה הרבה כסף, עד אז שתה מים קרים ותכבד את בקשת מנהל החטיבה להתעסק במהות הדיון.

עצה שלי רד מהעץ ו וכנ״ל כל השאר שבצורה שקופה וצפויה קפץ להם הפיוז משני מילים מתוך פוסט שכתבתי - אותי זה שיעשע

תחשבו 15 פעמים לפני שאתם מפרסמים פה פסט אתם לא לומדים ונופלים על זה כל פעם

שוב- כבדו את בקשת מנהל החטיבה - יעשה נכון ירדן אם יתחיל לבעוט את הבאים שלא יכבדו זאת

קישור לתוכן

...

המשך יום טוב

המעבר אומנם עשוי לפתור לנו את בעיות המשמעת מצד אחד, מצד שני הוא יכול גם להחריף אותם.

מחזק את הנאמר לפני בהקשר זה.

קישור לתוכן

דוד אם אתה חושב שעברתי על החוק אתה מוזמן להרים טלפון לעו"ד ואתה תעשה מיזה הרבה כסף, עד אז שתה מים קרים ותכבד את בקשת מנהל החטיבה להתעסק במהות הדיון.

עצה שלי רד מהעץ ו וכנ״ל כל השאר שבצורה שקופה וצפויה קפץ להם הפיוז משני מילים מתוך פוסט שכתבתי - אותי זה שיעשע

תחשבו 15 פעמים לפני שאתם מפרסמים פה פסט אתם לא לומדים ונופלים על זה כל פעם

שוב- כבדו את בקשת מנהל החטיבה - יעשה נכון ירדן אם יתחיל לבעוט את הבאים שלא יכבדו זאת

אני לא התכוונתי ולא מתכוון חלילה ללכת לעו"ד,פשוט אני חושב שבפורום ראשי של החטיבה צריך לשמור על תרבות דיון,ועל צורת דיבור יפה ולא בוטה.

לילה טוב.

קישור לתוכן

אני לא התכוונתי ולא מתכוון חלילה ללכת לעו"ד,פשוט אני חושב שבפורום ראשי של החטיבה צריך לשמור על תרבות דיון,ועל צורת דיבור יפה ולא בוטה.

לילה טוב.

עכשיו נעים מאוד לקרוא את מה שאתה אומר וגם הסברת באופן ברור למה התכוונת , חבל שבתגובה הראשונה שלך לא ניסחת בצורה מכובדת כמו זו , אני בטוח שאלעד היה לוקח לתשומת לבו.
קישור לתוכן

אני מתחבר מאוד לדברים של איתי חריט בדיון בפורום ATC שהחטיבה במצב טוב ובמגמת שיפור מבחינת תנועה ופיקוח אבל עדיין צריך לזכור ששרת הts הוא לא העיקר ולפעמים זה לא נראה ככה.

קישור לתוכן

נא להתחבר על מנת להגיב

You will be able to leave a comment after signing in

התחברות לאתר

• יצירת חדש...