עבור לתוכן
Omer Cohen

דיון על ההרשאה "Voice Activision" בשרת הטימספיק

Recommended Posts

שלום לכל חברי החטיבה, 

אתמול בשעות הלילה הנהלת החטיבה שינתה את ההרשאה של ה-Voice Activision וביטלה את ההאפשרות שלו לכל החדרים. 

פתחתי את הפוסט הזה כדי לדבר על הנושא הזה ולראות אולי עוד אנשים חושבים כמוני ובתקווה שהנהלת החטיבה תחליט לעשות דיון חוזר ותשנה את החלטתה ותחזיר את ההרשאה למצב הקודם.

בבקשה חברים תתנהגו בהתאם בפוסט הזה בלי קללות והאשמות,

דיון תרבותי - תודה מראש.

לדעתי ההרשאה הזאת היא מאוד חיונית לחברי החטיבה, 

לדעתי קשה מאוד לעשות כמה דברים ביחד וללחוץ על המקש דיבור, 

למשל בטיסה שאני רוצה לתאם דברים עם חברי החטיבה המקש דיבור מפריע מאוד.

עם  כל הכבוד שיש לי להנהלת החטיבה, 

לדעתי הם לא שונים מאיתנו חברי חטיבה בהרשאות בטימספיק , 

חוץ מהחדרים שנועדו לדיונים של הנהלת החטיבה לדעתי הכל צריך להיות אותו הדבר.

אם החלטתם להוריד את ההרשאה לחברי החטיבה אז תכבדו את זה גם אתם ותורידו לעצמכם כדי שתהיו שווים כמו כלל החטיבה ושתיהיה אווירה טובה ומהנה בחטיבה...

אם זאת,

אני מבין שההרשאה הזאת הינה דבר מאוד בעייתי ומקשה למשל בשיעורים של בית הספר לטיסה או האקדמיה לפיקוח,

אם זאת הבעיה אז לדעתי אפשר לאפשר את ההרשאה הזאת ובחדרים הספציפים האלו לבטלה.

(הנהלת החטיבה, אשמח אם תגיבו על הפוסט הזה רק אם אפשר בלי מילים כמו "לכו לטוס" וכו')

תודה רבה, דיון מהנה! 

קישור לתוכן

האמת שטוב מאוד שפתחנו זאת בפומבי אני בדיוק האמת באתי לפתוח את זה וטוב שלא יצא כפילות .

עכשיו אנסח גם שאלה :

הנהלת החטיבה , מתי תפסיקו לשגע אותנו ?!
כל הזמן מבטלים ומחזירים הרשאות מה כואב לכם להשאיר לנו את הVOICE ACTIVATION ???

כל חברי החטיבה יסבלו אבל אתם בכיף כל היום תשבו לכם בחדרי הנהלה סגורים עם VOICE ועם כל מה שאתם רוצים ואנחנו כמו אנשים פשוטי עם יושבים רגיל (סתם נושא נוסף לדיון שאתם צריכים להפסיק לשבת סגורים לבד ולהתחיל לבוא למעלה כמו חברים נורמליים בכל חטיבה).

אישית (ואני מאמין שגם לכולם כמעט) לא נוח ללחוץ על PTT תוך כדי טיסה או משחק או דברים במחשב כי זה מחרפן את השכל .

לא כיף לי , לא נוח לי , ולא נעים .

אני מבקש בבקשה שתחזירו את ההרשאה הזאת, ולא ,פשוט לא יהיה נוח לבוא לשרת וזה מה שיקרה .... אני פחות או יותר לא מעוניין בדיון אני נוקט עמדה . יקרה מה שיקרה . ההחלטה בידיים שלכם .

קישור לתוכן

שלום רב,

אני יכול להגיד שהיום היו לא מעט אנשים בTS וכל מי שנכנס ישר העלה את הנושא הזה. ניתן לראות שלאנשים ה-Push To Talk מאוד לא נוח.

בלתי אפשרי לדבר כרגע בTS, אני באמצע טיסה ולא מספיק שיש מספיק דברים להתעסק איתם עכשיו עוד כפתור מיותר שצריך להחזיק למשך זמן רב.

אתן דוגמה, היום ישבתי בTS עם אחד מחברי החטיבה להסביר לו מספר דברים בסימולטור והאופציה של ה- Push To Talk מאוד הפריעה כי שנינו היינו צריכים להחזיק כפתור שבכל פעם שינה את הטקסט אותו רצינו להגדיר ולסדר בסימולטור.

עד אתמול האופציה של הVOICE ACTIVATION הייתה פעילה והTS היה מאוד נוח אני לא מבין בשביל מה היה צורך לגעת בזה בכלל, יש לתת לכל חבר להחליט את הצורה בה הוא יוכל לדבר בTS עם VOICE ACTIVATION או PUSH TO TALK. עכשיו הוא פשוט בלתי נסבל

קישור לתוכן

זה מאוד תלוי בחדר. אני נגד ההרשאה הזאת כי לפי דעתי זה רק מפריע (רעשי רקע שנקלטים, אנשים אחרים שמדברים ליד המיקרופון, קולות שאנשים עושים - גם כשזה לא בכוונה זה פשוט לא נעים).
אבל אם בחדרים מסוימים יש דרישה וצורך אני חושב שיש לאפשר לחדרים המסוימים האלה בלבד. בחדרי שיחה שם off topic לדוגמא, אני חושב שאין צורך להרשאה והיא רק יכולה להפריע.

קישור לתוכן

אתם טוענים שזה בלתי אפשרי לטוס/לפקח וללחוץ תוך כדי על PTT אבל זה מה שאתם עושים בתקשורת עם הפקח/התנועות.

ההרשאה יכולה להפריע בלא מעט חדרים ולכן, לדעתי צריך חדר/שניים עם אפשרות לvoice אבל בשאר החדרים גם לחברי ההנהלה וגם לחברי החטיבה צריכה להיות האפשרות לדבר אך ורק באמצעות PTT.

קישור לתוכן

גם לי זה מאוד מפריע ללחוץ כל הזמן עם האצבע. תנו לנו לשוחח חופשי. האנשים כאן מספיק בוגרים ומבינים ובמידה ויהיו רעשי רקע ממישהו תמיד אפשר לבקש להפסיקם בכל רגע.

קישור לתוכן

לכל חברי החטיבה היקרים,

ראשית, אסביר לכם בקצרה מה ההרשאה הזו נותנת ולמה בחרנו להוריד אותה:

Voice Activation היא הרשאה שקיימת כיום בחדרים הפרטיים וכמובן, לחברי הנהלה, להתפרץ לחדר ולדבר. מסיבה כלשהי, שאני לא הולך להיכנס אליה פה, קרה וגורם מסוים חילק Voice Activation לכל חברי החטיבה באשר הם ולכלל החדרים.

אני מדגיש כאן, זה דבר שלא אמור להיות!

לשמחתנו, חבר הנהלה שם לב לתקלה וטיפל בה. כעת ההרשאה חזרה להיות כפי שהיא אמורה להיות: בחדרים הפרטיים לחברי חטיבה ובכל החדרים לחברי הנהלה.

בנוגע לדיון הפומבי ולאיומים שהושמעו מצד אי אילו גורמים בחטיבה על "פתיחת" שרת TS פרטי ומתחרה - כל עוד הדיון מתנהל בצורה פורה, נשמח לשמוע כצוות כל דיון ובקשה ולשקול בחיוב.

מה שלא נקבל, הוא איומים כאלו ואחרים, חלקם מגוכחים יותר, חלקם מגוכחים פחות. אם מי מחברי החטיבה מוזמן לפתוח שרת TS פרטי מיוזמתו, אנו כהנהלה נהיה האחרונים שנעצור אותו, ובלבד שלא יהיה לו שום שיוך שעלול להטעות אנשים כי מדובר בחלק רשמי מהחטיבה.

המשך ערב מעולה שיהיה לכם!

קישור לתוכן

לכל חברי החטיבה היקרים,

Voice Activation היא הרשאה שקיימת כיום בחדרים הפרטיים וכמובן, לחברי הנהלה, להתפרץ לחדר ולדבר. מסיבה כלשהי, שאני לא הולך להיכנס אליה פה, קרה וגורם מסוים חילק Voice Activation לכל חברי החטיבה באשר הם ולכלל החדרים.

לשמחתנו, חבר הנהלה שם לב לתקלה וטיפל בה. כעת ההרשאה חזרה להיות כפי שהיא אמורה להיות: בחדרים הפרטיים לחברי חטיבה ובכל החדרים לחברי הנהלה.

בנוגע לדיון הפומבי ולאיומים שהושמעו מצד אי אילו גורמים בחטיבה על "פתיחת" שרת TS פרטי ומתחרה - כל עוד הדיון מתנהל בצורה פורה, נשמח לשמוע כצוות כל דיון ובקשה ולשקול בחיוב.

מה שלא נקבל, הוא איומים כאלו ואחרים, חלקם מגוכחים יותר, חלקם מגוכחים פחות. אם מי מחברי החטיבה מוזמן לפתוח שרת TS פרטי מיוזמתו, אנו כהנהלה נהיה האחרונים שנעצור אותו, ובלבד שלא יהיה לו שום שיוך שעלול להטעות אנשים כי מדובר בחלק רשמי מהחטיבה.

אז אתה אומר שעדיף שכל חבורה תסתגר בחדר הפרטי שלה ותהרוס את טיפת הגיבוש שישי כאן?

אני לא מאיים חס וחלילה אבל אני אומר לכם שזאת דרך לא נכונה לגרום לאנשים לבוא לTS של VATIL.

קישור לתוכן

אני רק אומר שעד אתמול הרשאת הvoice activation הייתה רק בחדרי השיחה

מי שלא רצה שיפריעו לו עם רעשי רקע בזמן טיסה פשוט עלה לחדרי הטיסה

ככה שאני לא רואה בעיה עם להשאיר את המצב הקודם ואפילו לצמצם את מספר החדרים שבהם ניתן להשתמש בהרשאה

קישור לתוכן

חבר, כנראה מישהו פה התבלבל וחושב שאנחנו בדמוקרטיה או משהו כזה. יש לי חדשות מעולות בשבילך, אנחנו לא. כרגע זו ההנהלה שיש בחטיבה, וזו החלטתנו. כן, יש הטבות ויש אפליות לחברי הנהלה, ברוך הבא לחיים.

ואם אתה ממש מתעקש לדעת למה הורדנו את זה, תשאל מי עלה באמצע שיחה עם אנשים חשובים מחו"ל וצעק "יאללה ביתר".

אז אולי הגיע הזמן להחליף הנהלה.

קישור לתוכן

לכל חברי החטיבה היקרים,

שלום חיינן,

אתה מפספס פה נקודה מסויימת.

האופציה הזאת הייתה פתוחה בפנינו לא מעט זמן, מה שאומר שהתרגלנו כבר אליה.

ממה שאני לפחות יודע הרוב ממש לא התלונן ובדיוק להיפך שמח מאוד על האופציה הזאת.

קרתה טעות ונכון טעויות קורות אבל אני אומר אם כבר קרתה טעות כזאת ולא עלו במשך X זמן עליה, יש להתייעץ עם חברי החטיבה בנוגע לנושא כי אנשים כבר התרגלו לכך ולהגיד לך את האמת הסידור הזה מאוד נוח.

אני ממש לא מוכן לקבל את המין אפלייה הזאת שלקבוצה הזאת כן יהיה ולשאר לא. הרעיון של החזרת הPTT רק מרחיק אנשים מהTS החטיבתי מה שלא צריך לקרות.

אני ממליץ לכם לחשוב על כך בשנית ולעלות זאת לסקר

קישור לתוכן

אז אולי הגיע הזמן להחליף הנהלה.

מוזמן להגיש את מועמדותך בסבב הבא.

עכשיו באמת, לא באנו לנהל פה גנון. מי שלא מתאים לו, יודע את הדרך החוצה.

תומר, אנחנו בהנהלה יודעים על התקלה הזו כבר כמה שבועות. לצערנו, בחרנו לא לעשות שינויים, וקיבלנו קללות והפרעות מצד כל מיני גורמים כאן בחטיבה. אם אנשים כאן היו מתנהגים בצורה בוגרת, לא היה שינוי.

קישור לתוכן

שלום לכולם ,

א. פתחתי את השרשור שוב כיוון שהתנהל פה דיון באופן תרבותי בסה"כ שאינו חוצה קו אדום מסוים.

ב. לגבי הרשאת ה-VOICE ACTIVATION - אני רואה לנכון שלכל חבר חטיבה תהיה הרשאת דיבור בחדרי שיחה שנועדו לכך (פרטיים) .

עם זאת , על מנת לשמור על מקצועיות ללא הפרעה אין כל סיבה שתהיה הרשאה שכזאת בחדרי הטיסה והפיקוח (גם לא לחברי הנהלה).

כן אפשר לדבר על הרשאה שכזאת בחדרים נוספים - חדרי הדרכה לדוגמא.

בנימה אישית - אני לא משתמש ב-VOICE ACTIVATION.

ג. אני מאמין שרובכם יודעים כי אני ומנהל החטיבה כרגע לא נמצאים בארץ ומגיבים רק בשעות הערב המאוחרות - חושב שהיה ניתן לחכות מעט

לפני פתיחת הפוסט הזה / לשלוח מיילים / לדבר איתנו פרטנית .

עומר פנה אלינו אמש בנושא בצורה פרטנית ואומר לכם את האמת - לא ידענו (אני ומנהל החטיבה) בדיוק במה מדובר וענינו שנבדוק את הנושא .

בנוסף, אציין כאן שלמרות השהייה בחו"ל פונה זמן במיוחד כדי להיות נוכחים בשיחת הפתיחה של בית הספר לטיסה כך שאני חושב שזריקת 

הערות כמו : "אולי צריך להחליף הנהלה " , "הנהלה מטומטמת" וכל מיני ביטויים שהגיעו לידיי מאוד לא במקום.

ד. אחזור ואומר זאת בפה מלא - רשת VATSIM לא הייתה ולא תהיה דמוקרטיה ,כך גם חטיבת VATIL וברוב החטיבות ברשת.

עם זאת , אנחנו תמיד מוכנים להקשיב לדעות , בקשות וביקורות שלכם בנושאים שונים ולתת את המענה הרלוונטי אך הינכם צריכים ללמוד לקבל גם "לא" כתשובה אפשרית.

אנחנו לא מחזיקים כאן אף אחד בכוח אך מאוד שמחים שכל אחד ואחד מכם נמצא איתנו - מכאן והלאה ההחלטה היא שלכם בלבד.

קישור לתוכן

מדהים

יורם בן הארי פותח דיון על מצלמה בסן מרטין- 0 תגובות

חי שוקורן- פותח דיון על תכנות FMC  כ- 3 תגובות ב -3 ימים.

צוות החטיבה מבטל הרשאה מצ'וקמקת בהוד קדושתו שרת ה- TS דיון מתפוצץ עם 3 עמודי תגובות ב -רבע שעה .

תגידו אתם בטוחים שהגעתם למקום הנכון????

קישור לתוכן

מדהים

יורם בן הארי פותח דיון על מצלמה בסן מרטין- 0 תגובות

חי שוקורן- פותח דיון על תכנות FMC כ- 3 תגובות ב -3 ימים.

צוות החטיבה מבטל הרשאה מצ'וקמקת בהוד קדושתו שרת ה- TS דיון מתפוצץ עם 3 עמודי תגובות ב -רבע שעה .

תגידו אתם בטוחים שהגעתם למקום הנכון????

כמה שזה נכון.

אני נשמע כמו תקליט שבור אבל בכל זאת אגיד שוב ומבלי להתייחס להאם צריך להשאיר את ההרשאה או לא, נראה שהts הוא מהות התחביב שלנו כאן וזה חבל...

קישור לתוכן

Heinan Cabouly - VATIL5, on 04 Mar 2016 - 12:07 AM, said:snapback.png

חבר, כנראה מישהו פה התבלבל וחושב שאנחנו בדמוקרטיה או משהו כזה. יש לי חדשות מעולות בשבילך, אנחנו לא. כרגע זו ההנהלה שיש בחטיבה, וזו החלטתנו. כן, יש הטבות ויש אפליות לחברי הנהלה, ברוך הבא לחיים.

מה זאת אומרת "אנחנו לא דמוקרטיה"?
תסלח לי, אבל אתם האחראים על החטיבה, אתם צריכים לדאוג לנהל אותה כמו שצריך ולהקשיב לכל שאר חברי החטיבה שאין להם תג אדום בפורומים ולא רק לעצמכם.

צר לי להודיע לכם אבל הרמה של החטיבה הזאת ירדה בצורה ניכרת בשנים האחרונות וחבל מאוד,הדבר הכי טוב שיש לי להגיד פה זה אם מביאים לכם לימון אז תעשו ממנו לימונדה, אל תהרסו אותו ותשאלו למה.

היו פה פעם חברי הנהלה איכותיים עם סיבה אמיתית להיותם חברי הנהלה, שעשו הרבה בשביל לקדם את החטיבה ולא חשבו באמת על ההרשאות הכל כך שוליות אלה בטיםספיק או בפורומים, הם יכלו לדבר איתנו בגובה העיניים ובאמת היו אנשים לדוגמא, וזה כבר לא ככה לצערינו.

אני מציע לכם לעשות "חושבים" בינכם לבין עצמיכם, ולהגיע למסקנות לעתיד, כי מהזווית ראייה שלי ושל עוד חברי חטיבה שוליים אחרים - זה לא הולך להתקדם לשום מקום.

קישור לתוכן

Heinan Cabouly - VATIL5, on 04 Mar 2016 - 12:07 AM, said:snapback.png

מה זאת אומרת "אנחנו לא דמוקרטיה"?

תסלח לי, אבל אתם האחראים על החטיבה, אתם צריכים לדאוג לנהל אותה כמו שצריך ולהקשיב לכל שאר חברי החטיבה שאין להם תג אדום בפורומים ולא רק לעצמכם.

צר לי להודיע לכם אבל הרמה של החטיבה הזאת ירדה בצורה ניכרת בשנים האחרונות וחבל מאוד,הדבר הכי טוב שיש לי להגיד פה זה אם מביאים לכם לימון אז תעשו ממנו לימונדה, אל תהרסו אותו ותשאלו למה.

היו פה פעם חברי הנהלה איכותיים עם סיבה אמיתית להיותם חברי הנהלה, שעשו הרבה בשביל לקדם את החטיבה ולא חשבו באמת על ההרשאות הכל כך שוליות אלה בטיםספיק או בפורומים, הם יכלו לדבר איתנו בגובה העיניים ובאמת היו אנשים לדוגמא, וזה כבר לא ככה לצערינו.

אני מציע לכם לעשות "חושבים" בינכם לבין עצמיכם, ולהגיע למסקנות לעתיד, כי מהזווית ראייה שלי ושל עוד חברי חטיבה שוליים אחרים - זה לא הולך להתקדם לשום מקום.

הוצאת לי את המילים מהפה 

קישור לתוכן

אני חייב להגיד, שלאחרונה חלים כמה שינויים תמוהים בשרת הTS. קודם כל, בוטל הpoke לכמה ימים בלי סיבה מוגדרת. כפקח, אני משתמש בpoke הרבה בעיקר בשביל לתאם דברים במהירות עם פקחים אחרים.

אחר כך, בוטלו לי כל ההרשאות של חניך פיקוח טיסה והייתי צריך למצוא מישהו שיסדר את זה. ועכשיו ביטול הvoice - כשאתה מפקח, קורה לא מעט שמתבלבלים הכפתורים הptt ומדברים בts במקום בקשר.

לידיעתכם...

ושוב אני מסכים עם אלמוג, המטרה היא לטוס ולפקח, אם יש מישהו שמנצל את זה לפרוק עול, אפשר לפעול ספציפית לגביו, לא צריך להעניש את כל החטיבה

קישור לתוכן

גם אם זו דמוקרטיה וגם אם לא, אל תשכחו שכל זה בהתנדבות. חברי ההנהלה הם ככל חבר חטיבה אחר כאן, פשוט הפקידו בידיהם את תחזוק החטיבה. ההתייחסות שלכם שאתם ה״בוסים״ שלי ואני ״עובד״ בשבילכם לא תביא אתכם למקומות טובים במיוחד כשמדובר בהתנדבות למען שמירה על התחביב שכולנו אוהבים.

קישור לתוכן

גם אם זו דמוקרטיה וגם אם לא, אל תשכחו שכל זה בהתנדבות. חברי ההנהלה הם ככל חבר חטיבה אחר כאן, פשוט הפקידו בידיהם את תחזוק החטיבה. ההתייחסות שלכם שאתם ה״בוסים״ שלי ואני ״עובד״ בשבילכם לא תביא אתכם למקומות טובים במיוחד כשמדובר בהתנדבות למען שמירה על התחביב שכולנו אוהבים.

עושה הרושם שבתקופה האחרונה ההיפך הוא הנכון אנשים כאן חושבים שצוות החטיבה נועד לשרת כאן את כל הבכיינים שלקחו להם את הוויס אקטיביישן

וואטאיל מעולם לא הייתה דמוקרטיה, לא תיהיה דמוקרטיה בדיוק כמו ווטסים, פשוט התרגלתם בשנים האחרונות לזה שאפשר לחרבן על הצוות ועל המשמעת עד שלמישהו נשבר - בקטע הזה אפשר אולי גם קצת להאשים את הצוות

קישור לתוכן

אני חייב להגיד, שלאחרונה חלים כמה שינויים תמוהים בשרת הTS. קודם כל, בוטל הpoke לכמה ימים בלי סיבה מוגדרת. כפקח, אני משתמש בpoke הרבה בעיקר בשביל לתאם דברים במהירות עם פקחים אחרים.

אחר כך, בוטלו לי כל ההרשאות של חניך פיקוח טיסה והייתי צריך למצוא מישהו שיסדר את זה. אני רואה בזמן האחרון, כמו שכבר כתבו למעלה, המון קיצורי דרך והטבות לחברי הנהלה להתקדמות מהירה בפיקוח ועכשיו ביטול הvoice - כשאתה מפקח, קורה לא מעט שמתבלבלים הכפתורים הptt ומדברים בts במקום בקשר.

לידיעתכם...

ושוב אני מסכים עם אלמוג, המטרה היא לטוס ולפקח, אם יש מישהו שמנצל את זה לפרוק עול, אפשר לפעול ספציפית לגביו, לא צריך להעניש את כל החטיבה

רז,

אשמח לקבל דוגמא למקרה של הטבה לחבר הנהלה בהתקדמות בפיקוח.

דורש תגובה עניינית בנושא

קישור לתוכן

שלום לכולם ,

א. פתחתי את השרשור שוב כיוון שהתנהל פה דיון באופן תרבותי בסה"כ שאינו חוצה קו אדום מסוים.

ב. לגבי הרשאת ה-VOICE ACTIVATION - אני רואה לנכון שלכל חבר חטיבה תהיה הרשאת דיבור בחדרי שיחה שנועדו לכך (פרטיים) .

עם זאת , על מנת לשמור על מקצועיות ללא הפרעה אין כל סיבה שתהיה הרשאה שכזאת בחדרי הטיסה והפיקוח (גם לא לחברי הנהלה).

כן אפשר לדבר על הרשאה שכזאת בחדרים נוספים - חדרי הדרכה לדוגמא.

בנימה אישית - אני לא משתמש ב-VOICE ACTIVATION.

ג. אני מאמין שרובכם יודעים כי אני ומנהל החטיבה כרגע לא נמצאים בארץ ומגיבים רק בשעות הערב המאוחרות - חושב שהיה ניתן לחכות מעט

לפני פתיחת הפוסט הזה / לשלוח מיילים / לדבר איתנו פרטנית .

עומר פנה אלינו אמש בנושא בצורה פרטנית ואומר לכם את האמת - לא ידענו (אני ומנהל החטיבה) בדיוק במה מדובר וענינו שנבדוק את הנושא .

בנוסף, אציין כאן שלמרות השהייה בחו"ל פונה זמן במיוחד כדי להיות נוכחים בשיחת הפתיחה של בית הספר לטיסה כך שאני חושב שזריקת 

הערות כמו : "אולי צריך להחליף הנהלה " , "הנהלה מטומטמת" וכל מיני ביטויים שהגיעו לידיי מאוד לא במקום.

ד. אחזור ואומר זאת בפה מלא - רשת VATSIM לא הייתה ולא תהיה דמוקרטיה ,כך גם חטיבת VATIL וברוב החטיבות ברשת.

עם זאת , אנחנו תמיד מוכנים להקשיב לדעות , בקשות וביקורות שלכם בנושאים שונים ולתת את המענה הרלוונטי אך הינכם צריכים ללמוד לקבל גם "לא" כתשובה אפשרית.

אנחנו לא מחזיקים כאן אף אחד בכוח אך מאוד שמחים שכל אחד ואחד מכם נמצא איתנו - מכאן והלאה ההחלטה היא שלכם בלבד.

אלהן אור,

קודם כל תודה רבה שפתחת את הנושא הזה שוב..

לגבי החדרים פרטיים גם שם אי אפשר לדבר בVOICE ACTIVATION למעשה באף מקום בשרת לחברי חטיבה אין אפשרות להשתמש בהרשאה הזאת.

דווקא בחדרי הדרכה לדעתי עדיף שלא יהיה בגלל שסתם יהיו רעשי רקע שיפריעו לאנשים, 

לפי דעתי צריך שיהיה ב3 מקומות VOICE ACTIVATION בחדרי טיסה, חדרי שיחה וחדרים פרטיים.

לגבי סעיף ג',

קודם כל אני לא מסכים אם האמירות שאמרו להחליף את החטיבה,

זה אמירה לא נכונה, 

אני חושב שאתם תורמים ועוזרים לקדם את החטיבה, 

אני אישית ידעתי שאתם נמצאים בחול ודווקא בגלל רציתי לפתוח את הפוסט הזה כדי לא להפריע לכם בחופשה.

ציפיתי שהפוסט הזה יביא לתוצאות חיוביות ולא לאמירות חריפות מצד שני הצדדים (הנהלת חטיבה וחברי החטיבה).

לסיום,

אני אשמח אם תאשרו את ההרשאה הנ"ל בחדרים מסויימים, לפי החלטתכם. 

תודה רבה, 

קישור לתוכן

נא להתחבר על מנת להגיב

You will be able to leave a comment after signing in

התחברות לאתר

• יצירת חדש...