עבור לתוכן
Omer Cohen

דיון על ההרשאה "Voice Activision" בשרת הטימספיק

Recommended Posts

גם אם זו דמוקרטיה וגם אם לא, אל תשכחו שכל זה בהתנדבות. חברי ההנהלה הם ככל חבר חטיבה אחר כאן, פשוט הפקידו בידיהם את תחזוק החטיבה. ההתייחסות שלכם שאתם ה״בוסים״ שלי ואני ״עובד״ בשבילכם לא תביא אתכם למקומות טובים במיוחד כשמדובר בהתנדבות למען שמירה על התחביב שכולנו אוהבים.

ואנחנו לא עובדים אצלך או אצל חברים שחושבים שמגיע להם הכול, שמותר להם לקלל, ללכלך ולהכפיש באופן שוטף...

קישור לתוכן

אלהן אור,

קודם כל תודה רבה שפתחת את הנושא הזה שוב..

לגבי החדרים פרטיים גם שם אי אפשר לדבר בVOICE ACTIVATION למעשה באף מקום בשרת לחברי חטיבה אין אפשרות להשתמש בהרשאה הזאת.

דווקא בחדרי הדרכה לדעתי עדיף שלא יהיה בגלל שסתם יהיו רעשי רקע שיפריעו לאנשים, 

לפי דעתי צריך שיהיה ב3 מקומות VOICE ACTIVATION בחדרי טיסה, חדרי שיחה וחדרים פרטיים.

לגבי סעיף ג',

קודם כל אני לא מסכים אם האמירות שאמרו להחליף את החטיבה,

זה אמירה לא נכונה, 

אני חושב שאתם תורמים ועוזרים לקדם את החטיבה, 

אני אישית ידעתי שאתם נמצאים בחול ודווקא בגלל רציתי לפתוח את הפוסט הזה כדי לא להפריע לכם בחופשה.

ציפיתי שהפוסט הזה יביא לתוצאות חיוביות ולא לאמירות חריפות מצד שני הצדדים (הנהלת חטיבה וחברי החטיבה).

לסיום,

אני אשמח אם תאשרו את ההרשאה הנ"ל בחדרים מסויימים, לפי החלטתכם. 

תודה רבה, 

כמו שאמרתי לכמה וכמה אנשים שבאו אליי בצעקות וטענו כאילו אני חבר שלהם ..

בימים הקרובים תתקיים ישיבה של ההנהלה . 

לאחר הישיבה יצא בפורום פוסט עם כל התשובות לשאלות שלכם . 

אני גאה בך עומר על צורת הדיבור הנאותה ולא המתבזה כמו של כמה חברי חטיבה אחרים .

כמו שביקשת שנשקול זאת לפרטי פרטים כך גם נעשה 

וכמו שביקשת אבל אין מה לעשות :

במקום לחפש אחר בעיות ושטויות ולהגרר אחרי שטויות שכאלו תנצלו את הזמן לטוס ולפקח 

קישור לתוכן

Heinan Cabouly - VATIL5, on 04 Mar 2016 - 12:07 AM, said:snapback.png

מה זאת אומרת "אנחנו לא דמוקרטיה"?

תסלח לי, אבל אתם האחראים על החטיבה, אתם צריכים לדאוג לנהל אותה כמו שצריך ולהקשיב לכל שאר חברי החטיבה שאין להם תג אדום בפורומים ולא רק לעצמכם.

צר לי להודיע לכם אבל הרמה של החטיבה הזאת ירדה בצורה ניכרת בשנים האחרונות וחבל מאוד,הדבר הכי טוב שיש לי להגיד פה זה אם מביאים לכם לימון אז תעשו ממנו לימונדה, אל תהרסו אותו ותשאלו למה.

היו פה פעם חברי הנהלה איכותיים עם סיבה אמיתית להיותם חברי הנהלה, שעשו הרבה בשביל לקדם את החטיבה ולא חשבו באמת על ההרשאות הכל כך שוליות אלה בטיםספיק או בפורומים, הם יכלו לדבר איתנו בגובה העיניים ובאמת היו אנשים לדוגמא, וזה כבר לא ככה לצערינו.

אני מציע לכם לעשות "חושבים" בינכם לבין עצמיכם, ולהגיע למסקנות לעתיד, כי מהזווית ראייה שלי ושל עוד חברי חטיבה שוליים אחרים - זה לא הולך להתקדם לשום מקום.

אהלן ליאור ,

אתה לא צריך לדבר בתוקפנות כדי לקבל תשובות

אפשר תמיד לדבר בצורה נחמדה על מנת לקבל תשובה נחמדה

מצטער להגיד לך אבל אנחנו לא כמו חברי ההנהלה הקודמת , ואם אתה חושב שכל מה שאמרת לגביהם נכון אז אתה טועה

מצטער להגיד לך שבמקום שתנצלו את הזמן בתלונות ו"בכיינויות" אתם בשמחה יכולים לטוס ולפקח

ובמקום שאנו נדאג ונשקיע בפיתוח החטיבה בדברים שעוד לא היו כאן בכלל ! אנחנו מתעסקים ב"בולשיט" הזה .

אני כבר כ-6 שנים חבר חטיבה,

לפני שנכנסתי לתפקידים שונים בחטיבה לפני כשנה וחצי הייתי כמוכם .

חברי החטיבה של פעם לא היו על כל דבר מנסים לפוצץ ולעשות בעיות .

היינו יושבים בTS מדברים בPTT כמו שתמיד היה ומכבדים את המנהלים

לא משנה אם הם עשו את הדבר הכי גרוע או את הדבר הכי טוב .

בכל זאת הם מנהלים ולא כל החלטה מושלמת .

אז במקום לתקוף כל היום ולבוא בטענות שפה לא בסדר וכאן לא בסדר,

תפסיקו להיות "מפונקים" ותעלו לטוס ולפקח ובאמת תייעלו את הזמן שלכם כאן למטרות הנאה נטו !!!

שבת שלום

קישור לתוכן

לא אתייחס לסוגיית ה-TS כי באמת לא אכפת לי ואני חושב שההתעסקות מיותרת לחלוטין משני הצדדים.

חייב להגיד שממש צבט לי בלב לקרוא את ההודעות של צוות החטיבה כאן. איבדתם את הדרך.

תודה על ההשקעה, אבל זה לא נותן לכם את הזכות להתנהל בצורה הזו (ולא, אני לא מדבר על שרת ה-TS, מדבר בעיקר על ביטויי המנהיג האיראני שעלו מצדכם כאן).

חבל לי אישית שזו הדרך בה בחרתם לעשות את התפקיד.

קישור לתוכן

אהלן ליאור ,

אתה לא צריך לדבר בתוקפנות כדי לקבל תשובות

אפשר תמיד לדבר בצורה נחמדה על מנת לקבל תשובה נחמדה

מצטער להגיד לך אבל אנחנו לא כמו חברי ההנהלה הקודמת , ואם אתה חושב שכל מה שאמרת לגביהם נכון אז אתה טועה

מצטער להגיד לך שבמקום שתנצלו את הזמן בתלונות ו"בכיינויות" אתם בשמחה יכולים לטוס ולפקח

ובמקום שאנו נדאג ונשקיע בפיתוח החטיבה בדברים שעוד לא היו כאן בכלל ! אנחנו מתעסקים ב"בולשיט" הזה .

אני כבר כ-6 שנים חבר חטיבה,

לפני שנכנסתי לתפקידים שונים בחטיבה לפני כשנה וחצי הייתי כמוכם .

חברי החטיבה של פעם לא היו על כל דבר מנסים לפוצץ ולעשות בעיות .

היינו יושבים בTS מדברים בPTT כמו שתמיד היה ומכבדים את המנהלים

לא משנה אם הם עשו את הדבר הכי גרוע או את הדבר הכי טוב .

בכל זאת הם מנהלים ולא כל החלטה מושלמת .

אז במקום לתקוף כל היום ולבוא בטענות שפה לא בסדר וכאן לא בסדר,

תפסיקו להיות "מפונקים" ותעלו לטוס ולפקח ובאמת תייעלו את הזמן שלכם כאן למטרות הנאה נטו !!!

שבת שלום

אהלן שחף, נתחיל בזאת שלא דיברתי בתוקפנות בכלל.

שנית, הייתי שמח לכבד את המנהלים (כמו שאתה כתבת שעשית), אבל הם לא מכבדים אותנו, בעיה נכון? הייתי גם שמח לפקח אגב

קישור לתוכן

אהלן שחף, נתחיל בזאת שלא דיברתי בתוקפנות בכלל.

שנית, הייתי שמח לכבד את המנהלים (כמו שאתה כתבת שעשית), אבל הם לא מכבדים אותנו, בעיה נכון? הייתי גם שמח לפקח אגב

מצטער להגיד לך ליאור 

כדי לקבל כבוד צריך גם לתת כבוד ..

דבר נוסף אין לך למה לייחס את התקדמותך בפיקוח לנושא הנ"ל

קישור לתוכן

חברה, בואו נעזוב את הנושא. ברור שיש בעייתיות גם מבחינת הצוות וגם מבחינת חברי החטיבה, תהיה ישיבת הנהלה והם יחליטו מה עושים. יש כרגע פיקוח בנתב"ג, עוד שעתיים אני עולה להשגחה על אילת. בואו לטוס ולפקח, עזבו את הTS. 

קישור לתוכן

חברה, בואו נעזוב את הנושא. ברור שיש בעייתיות גם מבחינת הצוות וגם מבחינת חברי החטיבה, תהיה ישיבת הנהלה והם יחליטו מה עושים. יש כרגע פיקוח בנתב"ג, עוד שעתיים אני עולה להשגחה על אילת. בואו לטוס ולפקח, עזבו את הTS. 

מישהו מדבר לעניין !! :P:)  :yahoo:

קישור לתוכן

לא אתייחס לסוגיית ה-TS כי באמת לא אכפת לי ואני חושב שההתעסקות מיותרת לחלוטין משני הצדדים.

חייב להגיד שממש צבט לי בלב לקרוא את ההודעות של צוות החטיבה כאן. איבדתם את הדרך.

תודה על ההשקעה, אבל זה לא נותן לכם את הזכות להתנהל בצורה הזו (ולא, אני לא מדבר על שרת ה-TS, מדבר בעיקר על ביטויי המנהיג האיראני שעלו מצדכם כאן).

חבל לי אישית שזו הדרך בה בחרתם לעשות את התפקיד.

היי בן דוד , 

ידוע שיש לנו חילוקי דעות בכל הקשור באופן ניהול החטיבה .

תודה על הביקורת וההערה.

Heinan Cabouly - VATIL5, on 04 Mar 2016 - 12:07 AM, said:snapback.png

מה זאת אומרת "אנחנו לא דמוקרטיה"?

תסלח לי, אבל אתם האחראים על החטיבה, אתם צריכים לדאוג לנהל אותה כמו שצריך ולהקשיב לכל שאר חברי החטיבה שאין להם תג אדום בפורומים ולא רק לעצמכם.

צר לי להודיע לכם אבל הרמה של החטיבה הזאת ירדה בצורה ניכרת בשנים האחרונות וחבל מאוד,הדבר הכי טוב שיש לי להגיד פה זה אם מביאים לכם לימון אז תעשו ממנו לימונדה, אל תהרסו אותו ותשאלו למה.

היו פה פעם חברי הנהלה איכותיים עם סיבה אמיתית להיותם חברי הנהלה, שעשו הרבה בשביל לקדם את החטיבה ולא חשבו באמת על ההרשאות הכל כך שוליות אלה בטיםספיק או בפורומים, הם יכלו לדבר איתנו בגובה העיניים ובאמת היו אנשים לדוגמא, וזה כבר לא ככה לצערינו.

אני מציע לכם לעשות "חושבים" בינכם לבין עצמיכם, ולהגיע למסקנות לעתיד, כי מהזווית ראייה שלי ושל עוד חברי חטיבה שוליים אחרים - זה לא הולך להתקדם לשום מקום.

שלום ליאור , 

א. השוואה לצוותים קודמים - חייב להודות שמצחיק מה שאתה כותב לאור כמה דברים :

1. מנהל החטיבה נמצא בצוות החטיבה כבר 3 קדנציות רצוף ( מנהל יח"צ , מנהל אירועים ומנהל חטיבה).

2. אני נמצא כבר בתפקיד שני שלי בהנהלת החטיבה ( מנהל אירועים ומנהל הדרכה ) 

3. הצטרפת בתאריך 15/1/13 לרשת VATSIM כלומר שאינך מכיר כלל צוותים אחרים מאז צוותו של יקיר החטיבה איתי ארנון.

ב. עניין הדמוקרטיה - תאמין לי ב-VATSIM לא ישאלו לא אותי ולא אותך אם ירצו לבצע שינוי כלשהו.

כשתהיה איש צוות אתה תרצה לקבל החלטות שילכו לפיהם - עד אז אתה ועוד הרבה אחרים כאן צריכים ללמוד היטב את המושג "סמכות" .

אלהן אור,

קודם כל תודה רבה שפתחת את הנושא הזה שוב..

לגבי החדרים פרטיים גם שם אי אפשר לדבר בVOICE ACTIVATION למעשה באף מקום בשרת לחברי חטיבה אין אפשרות להשתמש בהרשאה הזאת.

דווקא בחדרי הדרכה לדעתי עדיף שלא יהיה בגלל שסתם יהיו רעשי רקע שיפריעו לאנשים, 

לפי דעתי צריך שיהיה ב3 מקומות VOICE ACTIVATION בחדרי טיסה, חדרי שיחה וחדרים פרטיים.

לגבי סעיף ג',

קודם כל אני לא מסכים אם האמירות שאמרו להחליף את החטיבה,

זה אמירה לא נכונה, 

אני חושב שאתם תורמים ועוזרים לקדם את החטיבה, 

אני אישית ידעתי שאתם נמצאים בחול ודווקא בגלל רציתי לפתוח את הפוסט הזה כדי לא להפריע לכם בחופשה.

ציפיתי שהפוסט הזה יביא לתוצאות חיוביות ולא לאמירות חריפות מצד שני הצדדים (הנהלת חטיבה וחברי החטיבה).

לסיום,

אני אשמח אם תאשרו את ההרשאה הנ"ל בחדרים מסויימים, לפי החלטתכם. 

תודה רבה, 

עומר ,

תודה רבה על תגובתך החמה שמנוסחת בלשון יפה ומכבדת.

איני רוצה להצית כאן אש - באמת שאין לי כוונה כזאת אך הינך סותר את עצמך כשאתה מחלק בשעות האחרונות תוכנה שמבצעת VOICE ACTIVATION 

ברחבי שרת ה-TS .

לאור הנימוסים שלך בפורום ואופן הכתיבה שלך ציפיתי להתנהגות בוגרת יותר - גודל הציפיה כגודל האכזבה.

קישור לתוכן

היי בן דוד , 

ידוע שיש לנו חילוקי דעות בכל הקשור באופן ניהול החטיבה .

תודה על הביקורת וההערה.

שלום ליאור , 

1. מנהל החטיבה נמצא בצוות החטיבה כבר 3 קדנציות רצוף ( מנהל יח"צ , מנהל אירועים ומנהל חטיבה).

3. הצטרפת בתאריך 15/1/13 לרשת VATSIM כלומר שאינך מכיר כלל צוותים אחרים מאז צוותו של יקיר החטיבה איתי ארנון.

ב. עניין הדמוקרטיה - תאמין לי ב-VATSIM לא ישאלו לא אותי ולא אותך אם ירצו לבצע שינוי כלשהו.

כשתהיה איש צוות אתה תרצה לקבל החלטות שילכו לפיהם - עד אז אתה ועוד הרבה אחרים כאן צריכים ללמוד היטב את המושג "סמכות" .

עומר ,

תודה רבה על תגובתך החמה שמנוסחת בלשון יפה ומכבדת.

איני רוצה להצית כאן אש - באמת שאין לי כוונה כזאת אך הינך סותר את עצמך כשאתה מחלק בשעות האחרונות תוכנה שמבצעת VOICE ACTIVATION 

ברחבי שרת ה-TS .

לאור הנימוסים שלך בפורום ואופן הכתיבה שלך ציפיתי להתנהגות בוגרת יותר - גודל הציפיה כגודל האכזבה.

להפך, 

אני לא יודע מה אמרו לך שעשיתי אבל בסך הכל הלכתי לחדרים שיש בהם אנשים ושלחתי הודעות לחברי חטיבה, 

שלחתי הודעה מכובדת מלי להתסיס את האוויר,

הצעתי להם את התוכנה הזאת, זהו..

אני ממש לא רוצה להתסיס את האווירה, 

אני חיפשתי את התוכנה הזאת ומצאתי אותה על מנת לא להפריע לכם יותר, 

מי שיפריע לו שאין לו Voice Activation יוכל להוריד את התוכנה הזאת ולהתקינה, 

אז אני מצטער שאני מנסה לעזור לכלל חברי החטיבה ואתה רואה את זה כמשהו לא טוב, 

אני פניתי יפה בשרת הTS לחברי החטיבה והצעתי להם את התוכנה ולא אמרתי "הנהלה חרא" וכו' רק כדי לא להתסיס כאן את האווירה. 

לדעתי מה שאני עשיתי עשה רק טוב.  

שבת שלום,

קישור לתוכן

להפך, 

אני לא יודע מה אמרו לך שעשיתי אבל בסך הכל הלכתי לחדרים שיש בהם אנשים ושלחתי הודעות לחברי חטיבה, 

שלחתי הודעה מכובדת מלי להתסיס את האוויר,

הצעתי להם את התוכנה הזאת, זהו..

אני ממש לא רוצה להתסיס את האווירה, 

אני חיפשתי את התוכנה הזאת ומצאתי אותה על מנת לא להפריע לכם יותר, 

מי שיפריע לו שאין לו Voice Activation יוכל להוריד את התוכנה הזאת ולהתקינה, 

אז אני מצטער שאני מנסה לעזור לכלל חברי החטיבה ואתה רואה את זה כמשהו לא טוב, 

אני פניתי יפה בשרת הTS לחברי החטיבה והצעתי להם את התוכנה ולא אמרתי "הנהלה חרא" וכו' רק כדי לא להתסיס כאן את האווירה. 

לדעתי מה שאני עשיתי עשה רק טוב.  

שבת שלום,

מה עשית טוב בזה ? שהצלחת למצוא דרך עוקפת להפעיל VOICE ACTIVATION למרות ההחלטה שלנו כרגע ? - יצאת גבר.

קישור לתוכן

מה עשית טוב בזה ? שהצלחת למצוא דרך עוקפת להפעיל VOICE ACTIVATION למרות ההחלטה שלנו כרגע ? - יצאת גבר.

אני לא מחפש "לצאת גבר" אני מחפש צדק ושוויון. 

קישור לתוכן

אני לא מחפש "לצאת גבר" אני מחפש צדק ושוויון. 

עומר, אם לפי דעתך צדק ושיוויון מגיעים מכך שחברים מסוימים בכוונה משתמשים בvoice activation בשביל להפריע לאחרים

ולהשמיע קולות וצפצופים בכוונה, לפי דעתי זה לא.

זה לעזור למי שרוצה בכוונה להפריע לאחרים.

קישור לתוכן

שלום ליאור , 

1. הדבר לא מופנה כלפיך ישירות, האמת שאתה בין היחידים שלא באמת קשורים למה שאני כותב.

2. כן, הייתי מתי שאיתי ניהל את החטיבה, והרמה היא אחרת לגמריי.

נפסיק את זה פה כי זה לא יוביל לשום מקום, בעניין התוכנה שעומר כהן פרסם ובצדק, זה שטות גדולה לתת לבן אדם באן של יומיים בגלל פרסום של תוכנה חוקית שמפורסמת באתר של טיםספיק עצמם. חצי מהחטיבה משתמשים בה, זה לא יעזור בכלום.

קישור לתוכן

עומר, אם לפי דעתך צדק ושיוויון מגיעים מכך שחברים מסוימים בכוונה משתמשים בvoice activation בשביל להפריע לאחרים

ולהשמיע קולות וצפצופים בכוונה, לפי דעתי זה לא.

זה לעזור למי שרוצה בכוונה להפריע לאחרים.

מי שמחפש להפריע יעשה את זה גם בלי הVoice Activation, בוא נודה באמת..

קישור לתוכן

מי שמחפש להפריע יעשה את זה גם בלי הVoice Activation, בוא נודה באמת..

נכון ואתה צודק.

מי שרוצה לעשות בעיות ימצא דרך.

אני מקווה ומאמין שלכל דבר יגיע טיפול ראוי.

קישור לתוכן

אני חושב שכל הבעיה התחילה כאשר הצוות הנוכחי התחיל להתעסק יותר בלהיות גנן ואחראי לבעיות משמעת מאשר לתחזק את תחום הטיסה והפיקוח.
צריך למצוא פתרון לבעיות המשמעת אבל שזה לא יהיה רוב פעילות החטיבה והצוות.
ושלא תבינו לא נכון, אני מאשים את שני הצדדים בסיפור הזה.

קישור לתוכן

אני חושב שכל הבעיה התחילה כאשר הצוות הנוכחי התחיל להתעסק יותר בלהיות גנן ואחראי לבעיות משמעת מאשר לתחזק את תחום הטיסה והפיקוח.

רום, הצוות מתעסק מעל ומעבר בפעילות הפיקוח וטיסה.

מוזמן להגיע ולעזור.

קישור לתוכן

1. הדבר לא מופנה כלפיך ישירות, האמת שאתה בין היחידים שלא באמת קשורים למה שאני כותב.

2. כן, הייתי מתי שאיתי ניהל את החטיבה, והרמה היא אחרת לגמריי.

נפסיק את זה פה כי זה לא יוביל לשום מקום, בעניין התוכנה שעומר כהן פרסם ובצדק, זה שטות גדולה לתת לבן אדם באן של יומיים בגלל פרסום של תוכנה חוקית שמפורסמת באתר של טיםספיק עצמם. חצי מהחטיבה משתמשים בה, זה לא יעזור בכלום.

ליאור , 

1. אני מסכים שנפסיק פה אבל אתה יודע למה ? כי יש בי המון הערכה לצוותים הקודמים שגם הייתי חלק מהם.

מה שכן , זאת רמה מאוד נמוכה לכתוב דברים כאלה בפומבי .

2. לא אתייחס כרגע לבאן על גבי הפורום - טופל בפרטי מול החבר הרלוונטי.

1. איך הגעת למסקנה שאנחנו מתעסקים יותר במשמעת מאשר בתחום הטיסה והפיקוח - אתה מדבר כאילו לא נפתח שלשום קורס טיס והסמכות פיקוח לא מתקיימות.

2. משמעת זה משהו שהיה צריך להתעסק בו מאז ומתמיד - כנראה שלא יהיה מנוס מכך.

קישור לתוכן

יותר מידי שינויים מיותרים התבצעו בTS והרי מן הסתם היה ניתן לצפות לכזאת תגובה מחברי החטיבה על ביטול אופציית ה-VOICE ACTIVATION לאחר שהתרגלנו אליה במשך זמן רב.

אם המטרה של שינוי זה הייתה למנוע בעיות משמעת זה ממש לא יעבוד כי מי שירצה להפריע, יפריע גם עם PTT וגם עם הVOICE ACTIVATION

קישור לתוכן

יותר מידי שינויים מיותרים התבצעו בTS והרי מן הסתם היה ניתן לצפות לכזאת תגובה מחברי החטיבה על ביטול אופציית ה-VOICE ACTIVATION לאחר שהתרגלנו אליה במשך זמן רב.

אם המטרה של שינוי זה הייתה למנוע בעיות משמעת זה ממש לא יעבוד כי מי שירצה להפריע, יפריע גם עם PTT וגם עם הVOICE ACTIVATION

יעזור או לא יעזור? בוא נראה.

מי שיפריע יטופל משמעתית.

קישור לתוכן

כמו אלמוג ואלעד, אני בחטיבה מיום הקמתה, מעולם לא הפריע לי שיש PTT, בדיוק הפוך, אני בעד שזה יהיה.

יש פה יותר מידי תלונות על משהו מאוד שולי, ממש לא מצדיק 4 עמודים.

אני תמיד אומר שכל צוות חטיבה מחליט החלטות שהן לטוב ולרע, יהיו מי שישמחו ויהיו מי שלא, אי אפשר לרצות את כולם, נקודתית הצוות הנוכחי עושה עבודה טובה מאוד לטעמי.

קישור לתוכן

מעצבן אותי מאד לראות שחלק גדול מהאנשים שהגיבו בפוסט הזה ,הם אנשים שרמת הפעילות שלהם ברשת ואטסים , בארוע השבועי ובכלל בארועי החטיבה היא אפסית , אינם תורמים לחטיבה בשום מסגרת אחרת כמו פיקוח , הדרכה או פיתוח , כל מה שמעניין אותם זה הTS וההרשאות ב TS , וגם שם הם בעיקר עושים בעיות משמעת וברדק , מה אתם עושים פה ? אני באמת שואל. הTS הוא כלי של הנהלת החטיבה שמשמש כעזר מקצועי בתחומי ההדרכה , הניהול והתאום בין הפקחים , TS הוא לא חובה , והחטיבה כך או אחרת , משלמת כסף עבורו וגם רשאית לסגור אותו אם היא רוצה.
אם ההנהלה מחליטה לסגור את ה VOICE (אני באמת לא מבין למה צריך להתעסק בזה כולה הרשאה ,( מי שמתפרץ לחדר עם אנשי הנהלה מחו''ל וצועק יאללה ביתר צריך לעוף מפה על סקאד באותה השנייה וכתוצאה מזה לא צריכים לסבול כלל חברי החטיבה אבל נו ) , יש פשוט לעדכן את חברי החטיבה בהחלטה ולנעול את הדיון , לדעתי מספר חברי הנהלה שעוסקים יום יום בתרומה ובהשקעה בחטיבה נקלעו בדיון הזה למקומות לא נעימים ואיבדו קצת את הממלכתיות , חבל.

רבותי , כולה הרשאה בTS ,תתעוררו.

קישור לתוכן

נא להתחבר על מנת להגיב

You will be able to leave a comment after signing in

התחברות לאתר

• יצירת חדש...