עבור לתוכן
Yarden Ben-Dor

ריענון הרשאות בפורום

Recommended Posts

שלום חברים,

כחלק מארגון מחדש של הפורום הכנסנו קטגוריית הרשאות חדשה: "חבר חטיבה פעיל". הרשאה זו תצטרף להרשאות הקיימות בפורום: אורח, חבר חטיבה, חבר חטיבה פעיל, טייס חיל האוויר, יקיר חטיבה, מדריך הסמכת בקרות, מדריך הסמכת מגדל, מדריך הסמכת קרקע, מדריך טיסה, פקח טיסה, צוות אירועים, צוות גלובלי.

חברי חטיבה הנושאים סטטוס של "חבר חטיבה פעיל" ייהנו מגישה לכל מיני פורומים הסגורים לקהל הרחב. יחד איתם יקבלו גישות לפורומים הסגורים גם יקירי חטיבה וצוות גלובלי. 

אז מה ההבדל בין "חבר חטיבה" ל-"חבר חטיבה פעיל"? ובכן, חבר חטיבה פעיל כשמו כן הוא הוא חבר חטיבה מן המניין אשר טס ו/או מפקח בכל שנה קלנדרית 50 שעות ויותר, ומקיים פעילות אקטיבית בין אם בפורום שלנו (לפחות 50 הודעות/תגובות בשנה) ו/או פעיל אצלנו ברמת הטימספיק ברמה של לפחות שעתיים בכל שבוע.

אז מה צריך לעשות בכדי לקבל את הסטטוס "חבר חטיבה פעיל"? 
על כל חבר חטיבה שעומד בכללם ושאינו יקיר חטיבה ו/או חבר בצוות הנהלת החטיבה לפנות ישירות אליי כאן בפורום כדי שיסדרו לכם את הגישות המתאימות. בבקשה יש לצרף את מספר הואטסים שלכם על-מנת שנוכל לעבור על היסטוריית הפעילות שלכם. 

**האותיות הקטנות: שימו לב שההחלטה הסופית לאשר ו/או לדחות צירופו של חבר חטיבה לסטטוס של "חבר חטיבה פעיל" הינה בהתאם לשיקול דעת הנהלת החטיבה בלבד. כלומר, גם חברי חטיבה ותיקים אשר אינם פעילים כיום ובכל זאת רוצים לקבל גישות לכלל הפורומים יכולים כל עוד תפנו אליי או אל באכתרי לשם הסדרת ההרשאות המתאימות. 

קישור לתוכן

On 10/1/2017 at 14:52, Guy Bar said:

כחבר חטיבה פעיל(פרחי לא פעיל) אשמח לקבל את ההרשאות שמגיעות לי כחוק.

אני כרגע כותב את תגובתי ממיטתי. ולאחר בדיקתי מצאתי שאתה לא פעיל כבר זמן רב

קישור לתוכן

לא מבין מה מפריע לכם שכולם יוכלו להנות מצביעות חדשות למטוסים ומכל מיני תוספים שיש במפתחים ותוספים

כולנו מנסים להנות מחווית הטיסה בסימולטור כמה שיותר ואתם חוסמים את הגישה לדברים שבאמת יכולים להוסיף לחוויה זו ואני לא מבין למה

אם יש למישהו תשובה למה חסמו את מפתחים ותוספים אשמח לקבל אותה 

ועוד משהו טייסי חיל האוויר לא צריכים את ההרשאות המטופשות שלכם הם טסים בעולם האמיתי ולא צריכים לשחק בנדמה לי

הם חווים דברים שאתם כנראה לעולם לא תחוו וכנראה שתמיד תמשיכו להטיס את הסימולטור המטופש והלא מציאותי ומרוב תיסכול תחסמו הרשאות

לקהל הרחב שמעוניין גם להנות ולהתקדם

תגובה זאת מיועדת לחברי ההנהלה שדאגו לחסום חלקים בפורום לקהל הרחב

קישור לתוכן

51 minutes ago, eldad ginzberg said:

ועוד משהו טייסי חיל האוויר לא צריכים את ההרשאות המטופשות שלכם הם טסים בעולם האמיתי ולא צריכים לשחק בנדמה לי

הם חווים דברים שאתם כנראה לעולם לא תחוו וכנראה שתמיד תמשיכו להטיס את הסימולטור המטופש והלא מציאותי ומרוב תיסכול תחסמו הרשאות

שלום ,

אנו מלאים בהערכה לטייסי חיל האוויר בעולם האמיתי שמגנים עלינו יומם ולילה כדי שנוכל להמשיך להטיס בסימולטור המטופש הזה ,

ואנו לא מתחרים בהם בשום צורה .

בנוסף , לא קיים משתמש ב-VATSIM בשם Eldad Ginzberg  .

יום טוב.

קישור לתוכן

4 hours ago, eldad ginzberg said:

א) מה זה המרמור הזה בן אדם? מה הקשר חיל האוויר עכשיו? אתה יודע כמה טייסים צבאיים וטייסים אזרחיים יש פה ולא מעט מהם עדיין טסים,מפקחים ומשתמשים בתוספים של החטיבה? 

ב) אני לא יודע מי אתה או האם אתה מכיר את השתלשלות האירועים מול המתחרה הידידותית שלנו....אבל בתור אחד שמכיר ובתור אחד שלא תומך בלחסום תוספים אני מבין את המפתחים שלנו  לגמרי ויש להם את הזכות לחסום או להגביל מאנשים ספציפיים פיתוחים כאלו ואחרים ובאותה מידה להוריד הרשאות מאנשים ספציפים ותבין לבד למה... 

ג) לפי השורות האחרונות בתגובה שלך, נראה שאתה פה כדי להתסיס את הפורום...ולא באמת אכפת לך. הסימולטור הזה מטופש? אז למה אתה פה? למה כל כך חשוב לך הרשאות לפורום של אנשים שמשחקים בנדמה לי? 

קישור לתוכן

אורח
This topic is now closed to further replies.

• יצירת חדש...