עבור לתוכן
dvir kinarty

Project open scenery Israel - מכירים?

Recommended Posts

הי, נתקלתי בדבר המעניין הבא: http://ftxdes.blogspot.co.il/p/pos.html

אמור להיות סינרי של ישראל. מכירים את זה? יודעים איך זה?

איך זה לעומת הicvfr של כריס? זה אותו דבר? בא אחד על חשבון השני? נראה מעניין

1.jpg

4.jpg

13.jpg

קישור לתוכן

פוטוריל  מטורף מחוות דעת שלי, הצד החיובי שלו שהוא לא מוריד לך יותר מדי FPS לעומת הICVFR (תלוי באזורים מסוימים בארץ) לדוגמה נגיד שהיית טס בתל אביב היה לך בסביבות ה20-30 FPS לעומת ICVFR שאוכל המון פריימים. הצד השלילי של הפוטוריל לעומת הICVFR בטיסות על הגבול בין ירדן לישראל אין המשכיות לפוטוריל כמו למה שאנחנו רגילים בICVFR וזה די מבאס בסופו של דבר, אבל זה נראה שהפוטוריל בסך הכל יפה מאוד ויוצר המון תחרות ביצירת פוטורילים.

קישור לתוכן

On 3.2.2018 at 14:57, ori sharon said:

פוטוריל  מטורף מחוות דעת שלי, הצד החיובי שלו שהוא לא מוריד לך יותר מדי FPS לעומת הICVFR (תלוי באזורים מסוימים בארץ) לדוגמה נגיד שהיית טס בתל אביב היה לך בסביבות ה20-30 FPS לעומת ICVFR שאוכל המון פריימים. הצד השלילי של הפוטוריל לעומת הICVFR בטיסות על הגבול בין ירדן לישראל אין המשכיות לפוטוריל כמו למה שאנחנו רגילים בICVFR וזה די מבאס בסופו של דבר, אבל זה נראה שהפוטוריל בסך הכל יפה מאוד ויוצר המון תחרות ביצירת פוטורילים.

אתה יכול לשלב ביניהם זה לא בעיה... אך לדעתי אי אפשר להתעלות על העבודה של כריס על הICVFR זה כרגע הדבר הכי טוב שקיים. אפילו RWS לא מספיק טוב..

קישור לתוכן

ניסיתי להשתמש יחד עם icvfr וכל האובייקטים והסינרים של ישראל שכבר קיימים, ובאופן כללי עובד טוב. אני מעדיף את הצבעים של זה על פני אלו של כריס, שנראים לי קצת דהויים ולא מספיק חיים. כשה osp israel ממוקם מעל הפוטוריל של כריס בscenery libary רואים אותו, ובמצב הפוך רואים את של כריס. מה שכן, אני לא יודע למה (אשמח להסבר מהמומחים) כשאני ממקם את osp מעל הפוטוריל של כריס נעלמים הרבה מהאובייקטים שהיו לפני כן, ונשארים רק כמה מרכזיים. יודעים אם יש דרך עדיין לראות את כל האובייקטים בישראל, אבל עם הפוטוריל הזה?

קישור לתוכן

43 minutes ago, dvir kinarty said:

ניסיתי להשתמש יחד עם icvfr וכל האובייקטים והסינרים של ישראל שכבר קיימים, ובאופן כללי עובד טוב. אני מעדיף את הצבעים של זה על פני אלו של כריס, שנראים לי קצת דהויים ולא מספיק חיים. כשה osp israel ממוקם מעל הפוטוריל של כריס בscenery libary רואים אותו, ובמצב הפוך רואים את של כריס. מה שכן, אני לא יודע למה (אשמח להסבר מהמומחים) כשאני ממקם את osp מעל הפוטוריל של כריס נעלמים הרבה מהאובייקטים שהיו לפני כן, ונשארים רק כמה מרכזיים. יודעים אם יש דרך עדיין לראות את כל האובייקטים בישראל, אבל עם הפוטוריל הזה?

הסברתי את זה כבר כמה פעמים.. אין שום קשר בין אובייקטים שאינם אוטוג'ן לבין פוטוריל. אפשר לשלב מה שרוצים,  פשוט למקם את האובייקטים בעדיפות גבוהה מהפוטוריל וזהו.. 

ופוטורילים גם ניתנים לשילוב, הכל תלוי באיזה אזור הם מכסים. וכל שדה אמור לעבוד עם כל פוטוריל.

קישור לתוכן

נא להתחבר על מנת להגיב

You will be able to leave a comment after signing in

התחברות לאתר

• יצירת חדש...