עבור לתוכן
Yarden Ben-Dor

מנהל חטיבה חדש ל-VATIL!

Recommended Posts

אהלן חבר'ה,

ב-15.4.2018 אסיים באופן רשמי את תפקידי כמנהל חטיבת VATIL זאת לאחר 3 שנות כהונה מלאות. היום סוף סוף אישרו מנהלי האיזור את מינויו של מנהל החטיבה הבא, ועל כן אני גאה להכריז על מינויו של דולב רביד כמחליפי בתפקיד. דולב, בן 27 אוטוטו, הצטרף אלינו לחטיבה משנת 2008 כשהיה בן 17 וגדל במחיצתם חברי חטיבה מיתולוגיים שלצערי כבר פחות פעילים איתנו עוד. דולב אמור להיכנס לתפקיד בתאריך המיועד כל עוד יצליח לקבל דרגת C1 עד אז בהתאם לנהלי רשת VATSIM ולחוקת החטיבה. במידה ולא יצליח לקבל דרגה זו עד אז אשאר בתפקידי באופן רשמי עד אשר יקבל את הדרגה המיוחלת.

בנוסף, נבחר גיא בר למנהל מחלקת הדרכת פקחים במקומו של אור באכתרי, שאמור לסיים את תפקידו גם כן באותו היום יחד איתי. גיא בר במקרה חוגג היום 20 אביבים והוא גם כן חבר ותיק אצלנו עם ותק והיכרות עם חטיבות נוספות באירופה. אז גם לך מגיע מזל טוב! 

אז ממני באופן אישי, אני מאחל לשניכם המון הצלחה! אתם מקבלים לידיכם חטיבה פועלת ומשומנת היטב, עם המון אחריות כלפי שימור העבר והווה שלנו, יחד עם האחריות של להצעיד אותנו קדימה לעבר עתיד מזהיר ולדאוג לכך בהתאם שאנו אכן צועדים (או במקרה שלנו, משייטים) לעבר הכיוון הזה. אני באופן אישי מתכוון להישאר כאן גם לאחר סיום תפקידי ומוכן להיקרא "לשירות מילואים" כל אימת שתחפצו בכך, לתת עזרה ויד תומכת מתי שצריך וכל דבר שתצטרכו ממני. 

אז יאללה, הזמן קצר והמלאכה מרובה - הגיע הזמן להתחיל לאט לאט לזרוק אתכם למים, לחפוף אתכם, לעזור לכם לבנות את הצוות הבא, לתת לכם להכיר ואף לנהל אירועים חשובים כדוגמת החד"ב הקרב ובא, כנסים ומה לא.

ובקיצור, עלו והצליחו!

קישור לתוכן

האמת, לא ציפיתי לאנשים האלו כמחליפים ! הפתעה טובה קרתה .
יישר כוח, שמח לדעת שהחטיבה לא תהפוך לOPEN SKY ותקבלנה הנהלה חדשה ומקצועית !

מאחל לשניכם מלא בהצלחה בתפקיד מקווה שתמלאו אותו כראוי ותנהיגו את ואטיל בצורה הכי טובה שיש :drinks:

קישור לתוכן

חדשות נהדרות! 

אור וירדן, עבדתם כמה שנים טובות קשה בשבילנו, תודה עצומה. אין ספק שמהעבודה שעשיתם נהנה עוד שנים רבות, ורק נשאר להעזר בכלים שהשארתם ולהמשיך הלאה.

גיא ודולב, בהצלחה גדולה! הצלחתכם היא הצלחתנו כולנו כחטיבה. לרשותכם במה שאפשר.

לדעתי את ערב ההסמכה של דולב צריך להפוך לאירוע חגיגי של טיסה ופיקוח ברשת. בואו נכריז מעכשיו על תאריך ההסמכה, וכבר מעכשיו כל מי שיכול להתארגן על החיים האישיים כבר מעכשיו להגיע ולעשות תנועה או פיקוח - יעשה את זה. לא רק שזה חשוב לכולנו, זה גם אירוע מכונן. אין חגיגה מתאימה יותר מלבוא ולחגוג בטיסה ופיקוח, התחביב שלשמו התכנסנו כאן כולנו.

רק תכריזו על זה, רשמו את זה כאירוע וכד' כמה שיותר מוקדם, ונדאג לבוא!

קישור לתוכן

תודה רבה לכולם על האיחולים החמים.
תודה לירדן ולאור שעשו פה עבודת קודש.

יש הרבה מאוד עבודה לעשות, הרבה רעיונות שצריך להוריד לעולם העשיה.
אנחנו חטיבה מצויינת ובעזרת כולם נהפוך להיות טובים עוד יותר. 
יש הרבה עבודה לעשות :) עם כניסתנו לתפקיד אציג בפניכם את תוכנית העבודה השנתית החדשה.

שוב, תודה לכולם! 
ירדן ואור, לא יכולתי לבקש צוות טוב מכם אותו אחליף , אתם משאירים אחריכם חטיבה למופת עם חומר אנושי מהטוב ברשת. 

תודה! 

קישור לתוכן

בהצלחה לדולב וגיא.מהכרותי אותם אני בטוח שהם יעשו את עבודתם נאמנה,ויצעידו את ואטיל קדימה. ותודה לירדן ובאכתרי אשר הובילו אותנו בעבודה קשה במשך שנים רבות.

קישור לתוכן

אומנם בשנים האחרונות אני רק צופה מהצד מידי פעם , אבל החטיבה הזו יקרה לי מאוד , 

סוג של בית שתמיד כיף לבקר בו .

ירדן ואור היקרים , תודה רבה על פועלכם למען החטיבה, צמחתם ממנה , גדלתם איתה,  והתפתחתם  איתה ברבות השנים 

כאחד שעשה את התפקיד הזה בעבר אני יודע כמה הוא קשה , שעות אינסופיות של השקעה

אז תודה מקרב לב על ההובלה וההשקעה, בהצלחה בדרך החדשה.

משמח אותי לראות שיש דור חדש שצמח פה ועכשיו לוקח את המושכות קדימה

דולב וגיא , ראשית כל הכבוד על קבלת התפקיד, לא מובן מאליו לקחת את ההובלה של החטיבה הזו 

מאחל לכם בהצלחה וכניסה חלקה לתפקיד

מקווה שנוכל להיפגש כבר בחד"ב הקרוב 

חג שמח לכולם 

קישור לתוכן

שאפו לצוות העוזב על נתינה ותרומה אדירה לחטיבה, אין ספק שעבודתכם תיזכר לשנים רבות. 
בנימה זו, אברך את הנכנסים לנעליהם של הנהלת החטיבה: 

כל הכבוד שבחרתם לקחת חלק בתפקידים כה חשובים לעתיד החטיבה, אני צופה לכם הצלחה רבה!
אני מקווה שתפיקו את המיטב ותכבשו הרים ופסגות שאף אחד עוד לא "תקע בהם" את היתד.

מזל טוב,הרבה הצלחה והערכה הן לצוות הנכנס והן לצוות העוזב!

נתראה בשמחות :drinks:

קישור לתוכן

משהו טוב הולך לקרות בחטיבה 

והוא מתקרב בצעדי ענק !

בהצלחה לדולב היקר בתפקידו התובעני החדש .

מכיר שנים את דולב ואני יודע שהוא יעשה את העבודה על הצד הטוב ביותר 

ובהשקעה רבה

קישור לתוכן

לירדן ובכתארי.

הרבה תודות על תרומתכם רבת השנים לחטיבה. היה כייף גדול ללוות אתכם בעשייה המבורכת .הובלתם את החטיבה להשגים וקבעתם רף של עשייה שישמש מודל

לבאים אחריכם.. עשיתם זאת באהבה רבה באחריות ובתבונה.

לדולב וגיא.

מאחל לכם הצלחה בתפקידכם החדש. אתם מקבלים חטיבה מתפקדת  בעלת מסורת שראוי להתכבד בה..אני בטוח שתצעידו את החטיבה להישגים חדשים

ותתרמו מיכולתכם להצלחתה. נשמח לעמוד לרשותכם בעזרה ועשייה .

לאור בלישה.

יהיה לך תפקיד חשוב בקליטת ההנהלה החדשה ובטוחני שתעשה זאת בצורה הטובה ביותר ביחד עם שאר חברי ההנהלה . אנצל הזדמנות זו  לברך אותך

על גיוסך לצה"ל ביום רביעי הקרוב.

קישור לתוכן

איזה כיף לקרוא כאלה חדשות.

המון תודה לירדן ואור ושאר צוות החטיבה, הצעדתם את ואטיל למקומות חדשים שלא ההינו בהם בעבר, ואתם משאירים חטיבה עם תשתיות מדהימות!

המון בהצלחה לדולב וגיא, משמח אותי מאוד לראות שיש דור ממשיך שלוקח את החטיבה קדימה.

עלו והצליחו.

קישור לתוכן

נא להתחבר על מנת להגיב

You will be able to leave a comment after signing in

התחברות לאתר

• יצירת חדש...