עבור לתוכן

כבר שמרת לעצמך סלוט לאירוע הקרוב מסטנסטד לתל-אביב? לפרטים נוספים לחץ כאן.

Recommended Posts

היי כולם.

התחלתי להטיס לא מזמן את zibo 737 ואני חייב להגיד שהרמה מאוד גבוהה רק יש לי כמה תקלות והייתי שמח אם תוכלו לעזור לי:

1. מרגיש שאין לו מספיק כח במנועים. הוא על פול הרבה זמן ולא תמיד מצליח להגיע לגובה טיפוס שלו (גם אם זה FL230).

2. הפניות שלו רחבות מדי. ה F\D מראה שהוא צריך לפנות יותר אבל הוא פשוט מסרב לפנות.

3. כשאני עובר למצב של טיסה ידנית, הוא דיי מתנגד לי. הוא מושך חזק שמאל.

חיפשתי תשובות באינטרנט אבל לא מצאתי.

אשמח לעזרתכם בנושא.

תודה!

On 10/25/2018 at 3:26 PM, Oran Tamir said:

היי כולם.

התחלתי להטיס לא מזמן את zibo 737 ואני חייב להגיד שהרמה מאוד גבוהה רק יש לי כמה תקלות והייתי שמח אם תוכלו לעזור לי:

1. מרגיש שאין לו מספיק כח במנועים. הוא על פול הרבה זמן ולא תמיד מצליח להגיע לגובה טיפוס שלו (גם אם זה FL230).

2. הפניות שלו רחבות מדי. ה F\D מראה שהוא צריך לפנות יותר אבל הוא פשוט מסרב לפנות.

3. כשאני עובר למצב של טיסה ידנית, הוא דיי מתנגד לי. הוא מושך חזק שמאל.

חיפשתי תשובות באינטרנט אבל לא מצאתי.

אשמח לעזרתכם בנושא.

תודה!

לגבי הבעיה בטיפוס לגובה- יכול להיות המון דברים. תבדוק אם אתה לא כבד מידי עם כל הדלק והמטען.

לגבי ה FD- תוודא שאתה יודע ב 100 אחוז איך להפעיל את כל הטייס האוטומטי- LNAV\VNAV.\

לגבי המשיכה שמאלה- תבדוק את הכיול של הסטיק שלך. אם הוא מכויל תבדוק פיזית בזיבו אולי הקיזוז שלך לא במקום.

On 27.10.2018 at 12:18, Yarin Cohen said:

לגבי הבעיה בטיפוס לגובה- יכול להיות המון דברים. תבדוק אם אתה לא כבד מידי עם כל הדלק והמטען.

לגבי ה FD- תוודא שאתה יודע ב 100 אחוז איך להפעיל את כל הטייס האוטומטי- LNAV\VNAV.\

לגבי המשיכה שמאלה- תבדוק את הכיול של הסטיק שלך. אם הוא מכויל תבדוק פיזית בזיבו אולי הקיזוז שלך לא במקום.

1. מטוס מאוד קל. קפרסין ישראל.

2. יודע יודע, ב pmdg עובד יופי. בנוסף ה lnav ו vnav לוקחים נתונים ל FD, ה  FD מראה שצריך לפנות יותר אבל בפועל המטוס לא פונה.

3. מכוייל כמו שצריך. לפעמים אין את זה ולפעמים יש.

סימולטור מעודכן.

איזו גרסה של ה-Zibo התקנת? מהי גרסת XP11 שמותקנת אצלך במחשב? 11.26 או 11.30b (רואים את זה בתיאור שמצד ימין למטה, במסך הפתיחה כשהוא נטען, עוד לפני החלון של התפריט)

2 hours ago, Dan Heinrich said:

איזו גרסה של ה-Zibo התקנת? מהי גרסת XP11 שמותקנת אצלך במחשב? 11.26 או 11.30b (רואים את זה בתיאור שמצד ימין למטה, במסך הפתיחה כשהוא נטען, עוד לפני החלון של התפריט)

סימולטור 11.26 (זה מה שזה עדכן לי).

זיבו אחרון, מה שיצא לפני כמה ימים 3.30k

נא להתחבר על מנת להגיב

You will be able to leave a comment after signing in

התחברות לאתר

ATC ONLINE

Coming Soon!.

HAPPY B-DAY

Coming Soon!.

UPCOMING EVENT

Coming Soon!.

• יצירת חדש...