עבור לתוכן
Gal Cohen

קריאה לעזרה בבניית סינרי

Recommended Posts

*מתנצל על הפרסום גם בפורום הזה, פשוט מבין שלעתים לאנשים יש בעיה עם ההרשאות עם פורום פיתוח ואני לא רוצה שחבר'ה יפספסו, אחרי הכל זה למטרה טובה ;) 

אז החיידק של ליצור לסימולטור מכה בי, הבעיה היא מחסור בזמן ושייצא לי לעבוד על הסינרי המתוכנן רק בסופשים, וגם לא בכולם..

מידע על הסינרי יפורסם רק כאשר אדע שאכן הכיוון חיובי וזה מתחבר איך שאני רוצה, זה פרויקט גדול מאוד שייקח הרבה זמן לפתח.

הפיתוח הוא ל XP11, אך אין לי בעיה בשלב שבו הסינרי כבר מוכן לשתף את החומרים עם מי שרוצה להמיר ל P3D.

אני צריך אנשים שיש להם זמן פנוי במהלך השבוע, ויודעים למדל אובייקטים ברמה גבוהה, וכמובן צריך אנשים למען המוטיבציה כך שאראה שהסינרי מתקדם גם במהלך השבוע ולא רק כשאני אוכל לעבוד עליו :)

קישור לתוכן

On 1.6.2019 at 22:28, Gal Cohen said:

*מתנצל על הפרסום גם בפורום הזה, פשוט מבין שלעתים לאנשים יש בעיה עם ההרשאות עם פורום פיתוח ואני לא רוצה שחבר'ה יפספסו, אחרי הכל זה למטרה טובה ;) 

אז החיידק של ליצור לסימולטור מכה בי, הבעיה היא מחסור בזמן ושייצא לי לעבוד על הסינרי המתוכנן רק בסופשים, וגם לא בכולם..

מידע על הסינרי יפורסם רק כאשר אדע שאכן הכיוון חיובי וזה מתחבר איך שאני רוצה, זה פרויקט גדול מאוד שייקח הרבה זמן לפתח.

הפיתוח הוא ל XP11, אך אין לי בעיה בשלב שבו הסינרי כבר מוכן לשתף את החומרים עם מי שרוצה להמיר ל P3D.

אני צריך אנשים שיש להם זמן פנוי במהלך השבוע, ויודעים למדל אובייקטים ברמה גבוהה, וכמובן צריך אנשים למען המוטיבציה כך שאראה שהסינרי מתקדם גם במהלך השבוע ולא רק כשאני אוכל לעבוד עליו :)

שמח לראות שאתה מנסה לחזור לעבודה המבורכת! 
אין לי ידע בבניית סינרים, אך אני פעמיים בשבוע בנתב"ג וברמון אז אוכל לצלם\ לתת מידע אם מדובר בשדות אלו.

קישור לתוכן

לפני 16 שעות Izik Bakshi כתב:

עם איזה תוכנה ממדלים?

לא באמת משנה כל עוד יש אקספורטר מתאים.

נוסף בעריכה: כן משנה עם זאת נושא הטקסטור, לא באיזה תוכנה, אלא יש כמה אלמנטים בטקסטור שצריך לתאם למען הביצועים (וכי XP עובר ל metal/vulkan וזה יעזור מאוד בנושא הזה).

לפני 16 שעות elai bachar כתב:

שמח לראות שאתה מנסה לחזור לעבודה המבורכת! 
אין לי ידע בבניית סינרים, אך אני פעמיים בשבוע בנתב"ג וברמון אז אוכל לצלם\ לתת מידע אם מדובר בשדות אלו.

תודה רבה! החלק הקשה כרגע זה למצוא זמן להתחיל ;)

בנימה זו אני חשבתי שוב, לא רציתי לגלות בדיוק לאן הסינרי המתוכנן כדי לא ליצור סתם ציפיות כי הרי זה בגדר רעיון.

לנתב"ג יש סינרי של דוד רוזנפלד בעבודה, רוצה להאמין שיועבר גם ל XP כמו שהוא עושה עם הסינריז האחרונים שלו.

לרמון יש סינרי בפיתוח שנראה טוב, על שניהם חשבתי (במיוחד רמון), אבל אין טעם לכפילויות.

הסינרי המתוכנן הוא לחיפה והסביבה שלה, מה זה יכלול על זה אדבר במידה וייצא לפועל, יש לי הרבה תכנונים בראש, מה שכן בטוח שהסינרי אמור להיות מאוד גדול ומפורט, לא חושב שאנשים פה מבינים מה אפשר לעשות עם XP11.

בהזדמנות זו אשמח לפידבק בנושא הבחירה, אני חושב שחיפה זו בחירה מאוד הגיונית לאור הנסיבות, פותח דלתות חדשות במרחב האווירי הישראלי ברשת ללא מעט טיסות לקפריסין/יוון וכמובן תעופה קלה.

קישור לתוכן

והגישה בחיפה יפה, טייסל מחו"ל שיטוס ללרנקה או איזה סנטוריני ייראה שיש סינרי טוב ירצה לנסות לטוס לפה באיזה SAAB או ATR.

בנוסף, התכנון ליצור ספריית אובייקטים איכותית של אוטוגן לארץ, לשימוש עתידי במידה ו.

כל מה שקשור ספציפית לחיפה (שדה תעופה, landmarks...) יהיה בתיקייה נפרדת.

חלק גדול מהסינרי זה עבודה על config files ושבירת ראש טיפה, ברגע שהשלב הזה מוכן אפשר להתקדם מהר, רק צריך עזרה במידול :)

קישור לתוכן

אז באיזה פורמט אתה צריך את הקבצים?

יש תוכנה חינמית שאתה עובד איתה?

יש לי ניסיון במידול של חלקים מכאניים, ומעניין אותי לנסות לראות מה הפער בין מידול של חלק מכאני לבין מידול של בניין לסימולטור.

קישור לתוכן

לפני 15 שעות Izik Bakshi כתב:

אז באיזה פורמט אתה צריך את הקבצים?

יש תוכנה חינמית שאתה עובד איתה?

יש לי ניסיון במידול של חלקים מכאניים, ומעניין אותי לנסות לראות מה הפער בין מידול של חלק מכאני לבין מידול של בניין לסימולטור.

blender

קישור לתוכן

נא להתחבר על מנת להגיב

You will be able to leave a comment after signing in

התחברות לאתר

• יצירת חדש...