עבור לתוכן
Ofir Lavi

טיול במזרח חלק 12 - חוזרים אל הסינרי החדש של דוד רוזנפלד ! בנגקוק - עמאן - תל אביב

Recommended Posts

חצי שנה עברה, חצי שנה שהתחילה בטיסה ישירה לבנגקוק משם לפיליפינים - יפן - ויאטנם, עצירה קטנה בבנגקוק ואז הודו, חזרה לבנגקוק ולאיים, חזרה לבנגקוק, עלייה לצפון תאילנד, ושוב בנגקוק שם אנחנו נמצאים כרגע

תקראו, מעניין !

לפני ארבעה חודשים בויאטנם נחשפנו לאופציה להוציא ויזת עבודה לאוסטרליה והחלטנו ללכת על זה שכן המשכורות שם גבוהות מאוד, גם ככה נחזור לארץ לעבוד אז לפחות להרוויח טוב וגם לראות עוד עולם

הגשנו את כל המסמכים והמשכנו לטייל, לאחר שלושה שבועות קיבלנו מייל שאישר לנו את ויזת העבודה והמשכנו לטייל, כשנחליט שזה זמן טוב לסיים את הטיול נחתוך ישירות לקיץ במלבורן באיזור נובמבר דצמבר (חצי כדור הארץ הדרומי )  

איפשהו במהלך הודו סימנו לנו את ה6.11 כתאריך טוב לסיים את הטיול ולהגיע לאוסטרליה, להתחיל להתמקם ולמצוא עבודה לפני שהכל נחטף לקראת הכריסמס (כריסמס כש 40 מעלות בחוץ)

ידענו שהמדינה הבאה תהיה תאילנד לכן היה מתבקש להזמין כרטיסים לטיסה ישירה מבנגקוק למלבורן, בירת מדינה ויקטוריה באוסטרליה. הזמנו כרטיסים והמשכנו לטייל.

לקראת סוף הודו החלטנו שאנחנו רוצים לבקר בארץ לפני שאנחנו נעלמים לעוד שנה בצד השני של העולם, החלטנו לקצר את התכניות של תאילנד בכ-שבוע ולהזמין כרטיסי לישראל.

אפליקציית BOOKING, שמחוברת לי לחשבון הגוגל יחד עם המייל והכל, זיהתה את כרטיסי הטיסה, זיהתה שהשהיה בישראל תימשך כשבוע, שכחה שאני ישראלי והציע לי להזמין מלונות לישראל 😂

וכך זה באמת הרגיש, כאילו ישראל היא עוד יעד בטיול, עוד איזה מדינה שנוסעים לראות ועוזבים ליעד הבא

אז במציאות :

- 28.10.2019, 00:20 זמן תאילנד, דוחפים אחורה משער D3 בבנגקוק עם דרימליינר 787-8 של Royal Jordanian

- 04:15 זמן ירדן, נוחתים על מסלול 26L בעמאן, ביקורת גבולות זריזה וסופר סופר סופר חביבה ע"י הירדנים (התלהבו מהדגם דרימליינר שאני סוחב צמוד אליי בשקית כבר חודש וחצי), עלייה חזרה לקומת טיסות יוצאות, המתנה של כשעה ורבע

- 06:00 פושבאק עם A321 גם כן של Royal Jordanian, לצערי לא הצלחתי לשים ידי על מושב חלון באחת הטיסות היפות שקיימות בעולם  - 22 דקות טיסה בזריחה בגובה 10,000 רגל מהרמה הירדנית דרך ים המלח להרי ירושלים יהודה ושומרון, איזור השפלה שלנו סיבוב מעל הים התיכון ונחיתה על מסלול 12 בנתב"ג

- 06:45 מקומי  מתחיל לו שבוע של מרוץ לראות את כל החברים כל המשפחות לטעום את כל המסעדות שהתגעגענו אליהן ופינטזנו עליהן כל הטיול ולהתארגן מחדש לשנה נוספת מחוץ לבית

בסימולאטור:

שחזור הטיסה בוצע ממש הלילה כלומר 22-23.10.2020,  כמעט שנה בדיוק אחרי הטיסה במציאות

- 00:20 זמן תאילנד, 19:20 זמן ישראל -  פושבק עם QW787-8 Royal Jordanian livery ונחיתה בעמאן ב03:50 מקומי, הקדמתי מעט

קצת תמונות ריסטרט לסימולאטור וטוענים את האירבוס בעמדה S20 ממנה יצאנו גם במציאות לתל אביב

- 06:00 מקומי, פושבאק עם ה FSLabs A320 Royal Jordanian livery ונחיתה בתל אביב בשעה 06:35.

בנגקוק - עמאן, VTBS - OJAI

מגיעים אל השדה בבנגקוק

FJeAHq.jpg

0rVKmX.jpg

Lsny5T.jpg

TIME TO HEAD BACK HOME

L3Bk6m.jpg

מגיעים אל המטוס, הוא כבר נגרר לעמדה, חובר לחשמל וצוות הקייטרינג כבר עובד עליו

DzUs1C.jpg

שעה לפני פוש, מזמינים 44 טון דלק שיתווספו למה שנשאר במיכלים כשהמטוס הגיע לכאן בצהרים ויהפכו ל55 טון 

cR7PFj.jpg

תכנית טיסה בפנים, מוודאים אותה ועובדים על ביצועים

CU4Z0y.jpg

תוך כדי הWALKAROUND

BSM7Ar.jpg

BOARDING התחיל

HyXi7r.jpg

YZZBmL.jpg

Vd6qza.jpg

OnvGcp.jpg

kctXuE.jpg

העמסת מטען הסתיימה, נוסעים אחרונים עולים, אנחנו כבר רצים על APU, הקבינה נצבעה סגול לאווירת הלילה.

jyP4gT.jpg

מחכים רק לLOADSHEET, נסגור דלתות ונצא לדרך

ChrMfr.jpg

JoVfGB.jpg

M3Dpjj.jpg

HOLD SHORT RWY19L

L4Yndd.jpg

מוכנים לעזיבה, TARED 3J

Zbm4mW.jpg

qenQjJ.jpg

R0cACf.jpg

בנגקוק ברקע

J5oJPE.jpg

bTGtb9.jpg

הטיסה עצמה כולה הייתה בלילה אז נקפוץ ישר לגישה לעמאן

החלטתי ללכת על FULL AUTOLAND ולצפות בנחיתה מהכנף משהו שלא עשיתי מעולם 

pOPugq.jpg

UQv0EM.jpg

fuPxQW.jpg

L4hpBT.jpg

qJZSZh.jpg

8TQIMF.jpg

VqxQBi.jpg

ewnF4M.jpg

fiEDRf.jpg

4Hy4nL.jpg

f8DDLr.jpg

zXh0R4.jpg

עוברים את המטוס שלנו מהטרמינל אל המטוס הבא

DKh0eG.jpg

3vs6MK.jpg

עמאן - תל אביב, OJAI - LLBG

GATE S20

D8x8p4.jpg

יורדים לביצוע WALKAROUND

HjEYk2.jpg

בורדינג

Cgbr7p.jpg

F0ERBs.jpg

C0yoGr.jpg

dQlQTS.jpg

tneIy2.jpg

fZYYcm.jpg

a6B8lk.jpg

8RZMNL.jpg

sdjsRT.jpg

LcvqAI.jpg

Un9Riy.jpg

y1bc2X.jpg

cWdLrl.jpg

אני אקח TERRAIN בצד שלי ללג הזה

VCs88K.jpg

הטיסה כולה תהיה ידנית, דבר לא הכי חכם שיש את ההתרגשות לחזור הביתה ולצלם זריחות וים מלח וסינרי חדש ועוד

אבל הלך בסדר חח

MUVIN 2D יהיה ההליך שלנו

BpT7DZ.jpg

נכנסים למסלול 26L

GCnXJl.jpg

6 בבוקר, ה-IAE צורחים, אין כיף מזה

e8hlhy.jpg

F7DEEd.jpg

Flaps up

4wiPvv.jpg

מיירט רדיאל 273 מQAA, ים המלח

bxrPnf.jpg