עבור לתוכן
Ofir Lavi

[שחזור בסימולאטור] | תל אביב לאמסטרדם EASYJET A320

Recommended Posts

סיימנו את הטיול והגיע הזמן לחזור הביתה ובסימולאטור אני מגדיר את הבית באמסטרדם - שדה מדהים, מורכב, סינרי איכותי, המון תנועה ופיקוח תמידי ומצוין מצד ההולנדים וממנו אפשר לצאת להמון יעדים שווים

וכמו שציינתי פה בעבר כבר מאסתי בלחרוש קווים לאירופה הלוך חזור מנתב"ג, הייתי חייב למצוא תחליף איכותי.

למעשה הגעתי למסקנה שאמסטרדם יהיה התחליף מביקור עוד יותר קודם שלי באמסטרדם במציאות ב2016, טיסה שסוג של שיחזרתי פה בעבר כאשר במציאות טסתי על אירבאסים בהלוך ובסימולאטור שיחזרתי על הNGX אז אולי אעשה שחזור נוסף לטיסה הזו בעתיד גם כן

במציאות:

במציאות על הטיסה הנ"ל עליתי ב27.01.2018 יחד עם חבר לחופשה של כשבוע בהולנד שבסופה חזרנו גם כן בטיסת Easyjet מאמסטרדם לתל אביב.

יציאה משער J13 בשעה 14:30 המראה ממסלול 26.

באמסטרדם נחיתה על מסלול 18R הסעה ארוכה דרך ה-V, חציית מסלול 18C בW5 ודרך ה-B לגייט G3.

שתי הטיסות בוצעו על A320 עם WINGLETS.

בסימולאטור:

שלוש שנים אחרי זה אמנם אבל גם כן בינואר (2021), יוצא ביום חורפי ( כמו שהיה לפני 3 שנים) גם כן משער J13 עם A320 של Easyjet בלי WINGLETS.

המראה ממסלול 26 בנתב"ג, נחיתה על מסלול 18R באמסטרדם ואותה הסעה בדיוק כמו במציאות לשער G3.   

לאחר מכן בסימולאטור עשיתי את הטיסת חזור לארץ לטובת שחזור המציאות רק שנחתתי על מסלול 12 במקום 30 כמו במציאות ולאחר מכן שוב יציאה לאמסטרדם כי מנטלית אני חייב להמשיך בסימולאטור מאותו שדה בו נחתתי בפעם האחרונה והיו לי תיכנונים להמשך טיסות חורף באירופה מאמסטרדם אז הייתי חייב להחזיר את המטוס :) 

טיסות אלה יפורסמו בנפרד ובפעם אחרת

מגיעים לJ13 באוטובוס מטרמינל 1

X0spap.png

8RmLBB.jpg

ביקור קצרצר בקוקפיט

aAkAEx.png

iDn9DT.jpg

בהסעה

SMYY8J.png

eS6pcU.png

M3RnWt.jpg

ZOBZne.png

UeQy7O.png

gV6u55.png

QvGgZj.jpg

xvRRxD.png

rEoqBT.png

סרטון של הטיסה מהמראה עם פיקוח מלא בנתב"ג ועד נחיתה באמסטרדם

הלג הבא -  אמסטרדם לרימיני שבאיטליה עם ביצוע ידנית מלא של גישת קשת DME וILS בראות נמוכה

סרטון בלבד, יחולק לשני חלקים - הלוך וחזור.

קישור לתוכן

• יצירת חדש...