עבור לתוכן
Eyal Rokach

פרישה מהמירוץ לראשות החטיבה

Recommended Posts

שבת שלום לכולם 🙂

כמו שבטח כבר שמעתם בשמועות שרצות בימים האחרונים, החלטתי בימים האחרונים לפרוש מהמירוץ לראשות החטיבה.

לפרישה היו מספר סיבות עיקריות:

1. חוסר בזמן - לקראת סוף השבוע, קיבלתי 2 פרוייקטים גדולים בעבודה ובבית הספר, שהגיעו במפתיע. 

שני הפרוייקטים, בתוספת הגיוס המתקרב גרמו לי לחשוב האם יהיה לי את הזמן להשקיע ולהטמיע בחטיבה את כל מה שתכננתי לעשות, וכשהתשובה הייתה שהדבר לא בטוח ושיש ספק, החלטתי לפרוש

2. רצון לסיים את הסכסוך - 

עם פרסום שמות המועמדים שמתי לב שהחלו ויכוחים בין עמדות חברי החטיבה כתוצאה מהבחירות, השרשורים והירידה לפסים אישיים גרמו לי להחליט לפרוש מהמירוץ, ולאפשר לפליקס, אדם שאני מאמין שיכול לקחת את התפקיד ב2 ידיים ולמלא אותו בצורה הטובה ביותר, להבחר באופן מיידי ולהפסיק את הויכוחים.

3. הידיעה שהמתמודד מולי הוא מועמד ראוי, פליקס מועמד ראוי, שיודע מה קורה איתו בשנים הקרובות ויכול לקחת את התפקיד ולקדם את החטיבה למקומות חדשים. 

פליקס ניהל את פרוייקט רמון ועשה את רוב העבודה בשדה, הקים דף תוספים וכל כולו בתחביב הזה. כמו שהיה רציני והלך עד הסוף בפרוייקטים אלו אני מאמין וסומך עליו שיעשה כן גם בחטיבה.

ובנימה אישית, 

השנה הזו הייתה שנה שונה בחטיבה. זה לא סוד שנוצר ונגרם ויכוח כתוצאה ממספר אי הבנות ודברים שאני ואחרים לא הסכמנו עליהם עם הנהלת החטיבה הקודמת.

אי הסכמה זה דבר לגיטימי ויש לפעול לפייס ולהגיע להבנות.

הדברים מאחורינו.

כבר לפני מספר חודשים, ישבתי עם אור בשרת הדיסקורד ופתרנו את הדברים, הסכמנו על הדברים וסיכמנו על שיתוף פעולה.

אני אשמח לשתף פעולה גם עם ההנהלה הבאה שתקום, ומאחל הצלחה ענקית לצוות הבא

בהצלחה!

קישור לתוכן

אורח
This topic is now closed to further replies.

• יצירת חדש...