עבור לתוכן
netanel revivo glasberg

עדכון סינרי ל-2020

Recommended Posts

אז לכל מי שכבר יודע ולמי שלא יודע...

היום ביצעתי עדכון רחב מאוד לדף של 2020 ב-VDGSIM.

כל התוספים נבדקו בגרסת העדכון האחרון של הסימולטור ונמצאו תקינים.

תודה רבה לעורכים ניב טסלר ובר רודוי על העבודה המטורפת שהם עושים ויעשו...

אז מה עידכנו אתם שואלים???

1. עידכנו את כל התצוגה המקדימה בעמוד.
2. Israel_Objects מעודכן כולל תאורות לילה.
3. מנחתים חדשים שלא היו עד היום באתר.
4. בסיסים צבאיים שלא היו עד היום.
5. תוסף לנקודות cvfr

תהנו ופרגנו...
החבר'ה עובדים על זה קשה!!!

https://vdgsim.com/site/index.php/elementor-407/

קישור לתוכן

On 6.12.2021 at 17:40, Gabi Eisner said:

לאחר כמה חודשים , עדיין אי אפשר לפתוח את barrodoy- Haifa - 4-photo

כולל האחרון מ26.10.21

תנסה להוריד דרך הלינק של ה-one drive.

יש בעיה לשרת של vatsim עם קבצים גדולים.

קישור לתוכן

נהדר. 

אם יורשה לי להציע - אני יודע שאמרתי זאת בעבר - אתם עושים עבודה נהדרת. אבל הגישה אליה מוגבלת.

לדעתי היה טוב יותר לארוז כל חבילה בצורה מסודרת ולהעלות לאתר כמו flightsim.to- tp - אפשר לנהל שם גירסאות, להתכתב ולקבל פידבק ממשתמשים - והכי חשוב - לחשוף את העבודה שלכם לעולם, ולא רק לישראלים. מעבר לחשיפה של העבודה הנהדרת שעשיתם זה תורם לחטיבה בעיני מכיוון שזו עוד נקודת כניסה להגיע לאיזור הזה.

קישור לתוכן

On 23.12.2021 at 18:32, Oren Geva said:

נהדר. 

אם יורשה לי להציע - אני יודע שאמרתי זאת בעבר - אתם עושים עבודה נהדרת. אבל הגישה אליה מוגבלת.

לדעתי היה טוב יותר לארוז כל חבילה בצורה מסודרת ולהעלות לאתר כמו flightsim.to- tp - אפשר לנהל שם גירסאות, להתכתב ולקבל פידבק ממשתמשים - והכי חשוב - לחשוף את העבודה שלכם לעולם, ולא רק לישראלים. מעבר לחשיפה של העבודה הנהדרת שעשיתם זה תורם לחטיבה בעיני מכיוון שזו עוד נקודת כניסה להגיע לאיזור הזה.

אתה צודק ב-100% אבל זה כבר עניין של היוצרים עצמם אני לא יכול להעלות לשם בעצמי את היצירות שלהם.
אם יהיה אישור שלהם אין לי בעיה להעלות הכל תחת שם אחד כללי עם קרדיט לכל יוצר בהתאם ליצירה שלו.

קישור לתוכן

לפני ב-23.12.2021 בתוך 18:32 Oren Geva כתב:

נהדר. 

היי,

אני עובד על זה... פשוט קצת חסר זמן כרגע. את מצדה כבר העלתי לשם.

קישור לתוכן

לפני ב-23.12.2021 בתוך 18:32 Oren Geva כתב:

נהדר. 

https://flightsim.to/file/27017/israel-objects

https://flightsim.to/file/20287/llmz-metzada-bar-yehuda-airfield

ויגיעו עוד

קישור לתוכן

היי,

התקנתי את החבילה הכוללת של חיפה - עשיתי היום טיסה ושמתי לב שיש לי 3 לבניות - כאילו הן מוזרקות לשם ע"י שני סנרים - אחד מעודכן עם הארובה שקרסה ואחד שכולל את שתיהן...

יש דרך לנטרל את זה?

Untitled.png

קישור לתוכן

לא אמורה להיות בכלל ארובה כחלק מהסינרי הזה אלא כחלק מחבילת האובייקטים. הוא גם לא ממש גמור למען האמת. הורדת את מה שפורסם בפורום מפתחים לפני כמה חודשים?

קישור לתוכן

כל הסינרים עולים לFlightsim, וזה המקור הנכון והעדכני להוריד אותם. 

הכל נמצא בלינק:

https://flightsim.to/profile/barrodoy/uploads?fbclid=IwAR0tnJeed4KaLc3lk2i17OMQzvzaYBA3BXB8r_AXcH1j-gXOvE80DufEyic

למחוק כל סינרי אחר ולהתקין מהלינק הזה

קישור לתוכן

או שזה רק הפוטו? יש שם קובץ שני שהוא השדה. עדיף שתכניסו את שניהם לאותו זיפ - קשה לנחש שצריך את שניהם.

חוץ מזה, הפוטו פה הוא 100,000k וקודם היה 1,200,000k. זה הגיוני?

קישור לתוכן

לפני ב-15.5.2022 בתוך 22:33 Oren Geva כתב:

או שזה רק הפוטו? יש שם קובץ שני שהוא השדה. עדיף שתכניסו את שניהם לאותו זיפ - קשה לנחש שצריך את שניהם.

חוץ מזה, הפוטו פה הוא 100,000k וקודם היה 1,200,000k. זה הגיוני?

ההפרדה היא מכוונת כי לרב השדה מתעדכן ולא הפוטו, דבר שגורר הורדה והעלאה של קבצים גדולים יותר לחינם.

אכן הגיוני שהפוטו החדש קטן יותר. הפוטו הקודם היה יותר מקיף בגודל אבל פחות נדרש כשיש תוספי מפות חלופיים.

חוץ מזה כל מה שהיה מקודם, כלומר ב-VDG, מבחינתו לא רלוונטי ולא מנוהל יותר. רק מה שנמצא ב- Flightsim מקבל תמיכה ומתעדכן.

קישור לתוכן

נא להתחבר על מנת להגיב

You will be able to leave a comment after signing in

התחברות לאתר

• יצירת חדש...