עבור לתוכן
David Bar

כמה שאלות לפני ההרשמה לאל על וירטואל

Recommended Posts

שלום, 
ברצוני לקחת חלק להירשם לאל על וירטואל, יש לי כמה שאלות אשמח לקבל תשובה עליהן לפני שארשם.

1. במבחן ההרשמה הראשוני יש 20 שאלות, מתוכן יש שאלות על השימוש במטוס ומהלך הטיסה ובחלקן יש שאלות על השימוש באל על וירטואל כמו למשל אחרי כמה שעות טייס הופך לקצין ראשון ויוכל לטוס בכל סוגי המטוסים ולכל היעדים או מתי להתחיל טיסה עם ה ACARS.
ניסיתי למצוא SOP של אל על וירטואל או איזה שהיא דרך ללמוד את הדברים אך לא מצאתי שום מסמכים שמלמדים על השאלות הספציפיות על החברה שניתנו במבחן
אשמח לדעת היכן אפשר למצוא מסמכים ללמוד כדי לדעת מה לענות על השאלות על השימוש באל על וירטואל.

2. האם חייבים להתחיל (או לבצע את TEST1 TEST2) עם ה737 של PMDG או שאפשר עם סוג מטוס אחר? עם ה787 או ה320/21 של ישראייר או ארקיע?

2א. האם מבחן הTEST1 TEST2 חייב להיות בקו תל אביב לרנקה או שאפשר לבחור קו אחר?

3. האם ניתן להשתמש בSimBrief לתכנון טיסה או חייב להשתמש בPFPX?

4. כסטודנט יש חודשים עמוסים ולכן יכול לצאת מצב שלא אוכל לבצע טיסה בכל חודש עגול (לרוב אני יכול אך יכול לדוגמה לצאת מצב שחודש אחד לא יכולתי בגלל מבחנים)

4א. האם אחרי חודש שלא בוצעה טיסה אוטומטית מוציאים אותי מהחברה או שמתחשבים בנסיבות?

4ב. אם מוצאים אוטומטית לאחר חודש בלי טיסות יש דרך לחזור? האם צריך להירשם שוב (או לחדש את החשבון?) או שאני חסום מהחברה לתמיד?

4ג. אם וצריך לחדש את החשבון האם ההיסטוריה של אותו החשבון נשמרת? (שעות טיסה, דרגה?) או שצריך להתחיל מאפס ולעבור שוב את המבחנים (כולל TEST1 TSET2?)

תודה.

קישור לתוכן

אכתוב מה שאני זוכר (רוב השאלות)

2. חובה עם ה738 למיטב זכרוני בקו ת"א לרנקה, שאר המטוסים נראלי אפשר אחרי 50 שעות

3. שוב למיטב זכרוני אפשר בהכל כולל Simberif

לגבי 4 יש את הצוות שיענה אבל למיטב זכרוני אפשר להפעיל מחדש בלי למחוק את ההיסטוריה

קישור לתוכן

אורח
This topic is now closed to further replies.

• יצירת חדש...