עבור לתוכן
hagay

יבואן של CH - עדכון סופי ומצער

Recommended Posts

שלום לכולם,

אולי אתם מכירים ואולי לא, מצאתי יבואן של CH בארץ, יצרתי קשר איתו והכרתי לו אותנו, תיארתי את כל מה שאנו עושים,

להלן המייל שלי אליו

שלום,

שמי חגי ואני טייס בחטיבת הטייסים הישראלית הוירטואלית, הרבה מאתנו מחפשים דרכים כדי לייבא מוצרים של CH כגון יוק פדלים וכד',

היום במקרה שמעתי עליכם ורציתי ליצור קשר אולי נוכל להכיר אתכם לקהילה שלנו כדי שיפנו אליכם במקום להזמין באופן עצמאי מחו"ל,

אשמח מאוד אם תוכלו לשלוח לי במייל חוזר מחירים של יוק פדלים ומצערת כל אחד בנפרד כדי שאוכל לשתף את חברי לפורום,

אם יש עוד מוצרים שאתם חושבים שיעניינו אותנו אשמח לקבל גם אותם.

רקע קטן עלינו,

ישנה חברה עולמית (חינמית) ברשת שנקראת VATSIM, חברה זו היא בעצם רשת שרתים בכל העולם שבא אנו מדמים את עולם התעופה האזרחית

ממש כמו במציאות, זה אומר טיסות עם כל הכללים וההגבלות שיש על טייס אמיתי כך יש גם אצלנו,

יש לנו גם פקחים שמפקחים על הטייסים בזמן אמת ושוב ממש כמו במציאות עם אותם חוקים והגבלות, יש לנו גם פיתוח (scenery) של כל מיני אזורים

עד כדי כך שאנו יכולים גם לבצע טיסות רק על פי ראיה כמו במציאות, הדגש שלנו הוא להיות ממש כמו במציאות,

החטיבה שלנו מונה כ300 טייסים ופקחים והיא נקראת VATIL שהיא בעצם שלוחה הישראלית של VATSIM העולמית,

יצרנו קשר עם צה"ל ועם חברת אל על וכנראה שגם שם יהיה שיתוף פעולה רק שזה ממש בשלבים התחלתיים כך שעדיין לא ידוע מה יצא מזה.

כל זאת כתבתי כדי שיובן שמדובר באנשים רציניים מכל שכבות הגיל (12-60) לכן אשמח לקבל פרטים על המוצרים שהזכרתי למעלה.

בתקווה לשיתוף

חגי .

בני חזר אלי והנה המייל שלו

שלום חגי,

מעניין מאוד.

אנחנו נציגים של ה OEM אבל אני מוכן לעזור לכם בזה ולייבא את הדברים שאתם צריכים ולתת לכם שרות

תן לי סדר גודל כמות ואני חושב שאוכל לארגן לכם גם מחיר טוב

אני חושב שנפתחה לפננו הזדמנות כדי שיהיה לנו שירות טוב, לכן אבקש מכולם להצביע בסקר.

קישור לתוכן

עכשיו התברר לי שהנושא כבר עבר בפורום הזה ולא ראיתי :oops:

לא נורא, שישאר כאן כבר... בכלל לדעתי נושא יוקים, ג'ויסטיקים וכדומה לא מתאים לפורום בוני קוקפיטים - שם הקהילה של בוני הקוקפיטים הביתיים (מעבר ליוק ופדלים בעקרון...) - NO HARM DONE אבל, זה גבול קצת אפור...

קישור לתוכן

חגי,

אם הוא יציע לנו מחירים טובים אז למה לא? היוק שלי מת לפני כמה זמן ואני לא יכול לחיות ללא יוק... ואין לי עצבים לשלוח אותו לארה"ב לתיקון ולקבל אותו חזרה.. זה פשוט סיפור מה___.. אני מעדיף לקנות אחד חדש.. אבל כמובן תלוי מה יהיה המחיר והשירות שנקבל אליו.. כי כמו שאתם יודעים- בארץ אומרים לכם שמקבלים אחריות- ושבאמת צריך אותך- מקבלים סכין בגב.

זה הדבר היחיד שאני שונא בשירות ישראלי- ונתקלתי בזה לא פעם ולא פעמיים (דוגמא עם המטען של המצלמה שלי שהלך שהיה תחת אחריות ובסוף מצאתי את עצמי משלם ליבואן 300 שקל על מטען חדש)

אחריות זה לדעתי יותר חשוב ממחיר טוב. מחיר טוב זה הקטע הקטן פה- ברגע שאתה מקבל אחריות. הם חייבים בלי אף שאלה לממש לך אותה.

לעומת זאת- השירות של CH פשוט תענוג, התכבתי איתם באימייל והם אמרו לי שאני תחת אחריות- בלי שאלות וללא בדיקה אם יש לי תעודת אחריות או לא.. הם אמרו לי שלח לנו את היוק ואנחנו נתקן ונשלח על חשבוננו חזרה.. אבל כמו שאתם יודעים- אני עצלן :P..

אז קיצר חגי- תודה רבה על המידע ששיתפת אותנו היום! אני מאוד מודה לך! :D

קישור לתוכן

עידכון לתאריך 7 בינואר.

שלחתי היום מייל לחברנו עם התוצאות של הסקר, הוא דוקא התלהב והבטיח מחיר שירות, הנה המייל שהוא חזר אלי,

חגי,

אתה תותח.....

1. תן לי רשימת מוצרים נבחרים שאתה /ם מעונינים ונעשה לכם מחיר "קבוצתי" רק לקבוצה שלכם.

2. מול כל פריט אנא כתוב הערכה של כמה כאלה אתה חושב שיקנו בשנה ומה המחיר שאתם משלמים היום בחו"ל

אני מאמין שאוכל לתת לכם זמינות נוחה יותר / מחיר טוב יותר / שרות.....אם תצעקו

אז חברה בואו נעשה את זה במחיר קבוצתי, שילחו אלי מייל אל hagay_y@netvision.net.il על מנת שנראה כמה אנשים רוצים להזמין ואלו מוצרים,

כמו כן מאוד יועיל אם כל אחד ישלח לי גם לינק למקום קניה עם המחיר מהאינטרנט כך שנוכל להוריד כמה שיותר,

אורן כבר מצא לי מקום ב90 דולר ליוק לא כולל משלוח אז בואו נראה אותכם.

אני מאמין שככל שנהיה יותר כך המחיר ירד.

אנא שילחו אלי מייל ואל תכתבו כאן מה אתם רוצים כדי שיהיה סדר.

קישור לתוכן

שאלת על מוצרים של GF??

אופס :oops: אני ממש מתנצל אבל כנראה זה ברח מזכרוני, אשאל אותו בהתכתבות הבאה,

רק אני בטוח שהוא ישאל מה הצפי לרכישה של מוצרים שלהם, אני זורק אליך את השאלה.

קישור לתוכן

לא יודע מה הצפי הכללי,אבל שבוע הבא אני עומד להזמין את הטרנספונדר לפרוייקט מארצות הברית, אם הוא הוא יביא ציוד של GF אני ארכוש אצלו, אם לא אני יוצא מהתמונה ומייבא בעצמי, רק תשאל אותו.

תודה חגי :-)

קישור לתוכן

עידכון קטן (לא כל כך חיובי)

אחרי תקופה ארוכה שהבחור שלנו לא חזר אלי שלחתי היום אל החברה מייל בו אני מבקש לדעת היכן אנו עומדים,

כתבתי להם שאנו רוצים תשובה אם היא חיובית או שלילית כדי לדעת היכן אנו עומדים,

אז לכל מי שכבר אין לו סבלנות (לי אין) עוד כמה ימים אני משער שתהיה לנו תשובה חיובית או שלילית.

נ.ב.

סליחה שאני מקפיץ נושא ישן אבל זה עדיף על שרשור חדש.

קישור לתוכן

כנראה שהמייל האחרון העיר אותם והם חזרו אלי אם תשובה, אומנם מחירים לא כמו שקיוונו אבל עדיין יכול להיות לנו יבואן.

הכי טוב שאכתוב כאן את המייל ששלחתי אליו ואת התשובה שלו, הנה

המייל שלי אליו

שלום וברכה,

לפני כחודשיים יצרתי אתכם קשר דרך כתובת מייל זאת במטרה לרכוש כמות של מוצרי CH (יוק פדלים ומצערות),

חזר אלי בחור בשם בני שביקש לדעת על כמות ומחירים שמוכרים את המוצרים באינטרנט,

עשיתי אצלנו בחטיבה סקר בעיניין זה וחזרתי אל בני עם תשובות, מאז (כשבועיים) פשוט לא חזרו אלי,

לפני יומיים שלחתי שוב מייל אל בני כדי לדעת היכן אנחנו עומדים ועדיין לא קיבלתי תשובה,

אודה לכם מאוד באם תחזרו אלי עם תשובה חיובית או שלילית על מנת שאידע אם לפנות לחברה אחרת כדי שתייבא בשבילנו את המוצרים.

בתודה מראש

חגי.

hagay_y@netvision.net.il

מייל תשובה שקיבלתי ממנו

Hi hagay,

Sorry but did not got a good prices that I can offer you a better deal then you have on te internet for example:

The Dealer price for the Flight Sim Yoke USB are $101.32 each and our part number is : 200-615.

The Dealer price for the Rudder Pedals USB are $98.17 each and our part number is: 300-111.

And I will need to include 15% shipping and 15% for hour handling and profit

If that will work for you and you can arrange a minimum of 5 set I will help you

Best Regards

Benny Zviran, General Manager, ESC-BAZ Ltd.

3 School Rd., Kibbutz Einat,

P.O BOX 173, ISRAEL, 49910

Tel: +972-3-9007500 Fax: :+972-3-9007502,

mail:benny@escbaz.com Web: www.escbaz.com

והנה תרגום באדיבות אביב גלעדי שהתפנה לתרגם אפילו שהוא מאוד מאוד עסוק היום תודה

היי חגי,

מצטער אבל לא קיבלתי מחירים טובים שאני יכול להציע לך יותר טוב מהעיסקות שנתת

לי באינטרנט לדוגמא:

מחיר הדילר של היוק יו אס בי הוא 101.32 דולר ומספרו הסידורי 615-200

מחיר הדילר של הפדלים יו אס בי הוא 98.17 ומספרו הסידורי 111-300

ואני אצטרך לכלול גם 15 אחוז על המשלוח ועוד 15 אחוז בשביל ניהול ורווח

אם זה מתאים לך ותוכל לארגן מינימום 5 סטים אני אעזור לך

כל טוב,

בני צבירן

לסיכום

המחירים הם

יוק = 133 דולר כולל משלוח

פדלים = 130 דולר כולל משלוח

כאן אנו צריכים להחליט האם אנו מזמינים ממנו או שננסה לחפש מישהו אחר.

וכמובן שחייב להיות תמיד איזה שהיא בעיה בכל דבר והיא שאני ברוב חוכמתי פירמטתי את המחשב

(מה שקורה כל חודשיים כמעט) ולא גיביתי את כל המיילים של מי ששלח לי בקשה למוצר,

אז חברה דבר ראשון סליחה ודבר שני אם אתם מעוניינים שילחו אלי שוב מייל.

המייל שלי hagay_y@netvision.net.il

קישור לתוכן

המחירים הם סבירים לחלוטין.

130 דולר, לחדש, כולל משלוח, אין יותר זול מזה לדעתי.

אפשר למצוא ב EBAY חדש במחיר נמוך יותר, אבל המשלח יעלה הרבה מאוד.

המחיר טוב מאוד, ואני ממליץ בחום.

זה עולם אחר.

טיפ קטן: נהוג להתמקד ביוק ולהזניח את הפדלים, זאת טעות חמורה!

אחרי שתשתמשו בפדלים לא תוכלו בלעדיהם.

קישור לתוכן

המחירים יותר מסבירים, הכי זול עם המתנה של 12 שבועות מקסימום = 142$ ליוק או לפדלים.

הכי יקר והכי מהיר = 160$ ליוק או פדלים.

אנשים נצלו את ההזדמנות ותזמינו את הסט, שווה את הכסף.

ומסכים לחלוטין עם קובי, טיסה עם פדלים זה עולם אחר (בייחוד אם אתם בונים אותם בעצמכם :P). :D

קישור לתוכן

נא להתחבר על מנת להגיב

You will be able to leave a comment after signing in

התחברות לאתר

• יצירת חדש...