עבור לתוכן
Elad Zeierman

*** בחינת פקח על הרצליה יום ראשון - 20:30+ הודעות חשובות***

Recommended Posts

שלום לכולם מזמן לא הייתה לנו בחינת פקח מעשית מחר בשעה 20:30 על הרצליה פקח גישה המעוניין ללוות את הבחינה נא ליצור קשר כל הקודם זוכה.

שימו לב הפקח שניבחן ביום ראשון - זאת לא בחינה ראשונה שלו על הרצליה - הוא נכשל רק בגלל שלא הייתה לו תנועה בבחינה הקודמת אז כדי שמצב לא נעים זה יחזור על על עצמו בואו לטוס וכמה שיותר העמדות עולות ופעילות כמה דקות לפני שתוכלו להתארגן ולשלוח מירשים.

בהצלחה

מספר הודעות נוספות:

הרבה אנשים שולחים לי בקשות להסמכות ראשוניות - מספר הבהרות:

- במידה ואתם לא פקחים ב VATIL העמדה הראשונית עליה אפשר להיות מוסמך היא רק קרקע ב"ג ואחרי צבירת שעות מגדל ב"ג- זאת אומרת רק בהסמכה השלישית שלכם תוכלו לבחור איזו עמדה שאתם מעונינים

- בלי שום קשר בטווח הקרוב לא מתבצעות הסמכות על עמדות אלה מישום שמחלקת הדרכה נימצאת בתקופת שדרוג- הוספנו בחינה שאותה יהיה מחוייב לעבור כל פקח לפני שהוא ניגש לבחינת ההסמכה על בן גוריון- הבחינה הזאת הנה ממוחשבת והמערכת נמצאת ב Q&A - שלנו ברגע שהיא תעלה יחחודשו הבחינות מיידית.

- כל הפונים במידע לגבי הדרישות במייל הדרישות כרגע מופיעות בפורום פיקוח בהודעה דביקה כמובן שהדרישות יתעדכנו עם עליית המערכת

קישור לתוכן

ומה עם שדות אחרים כמו הרצליה, שדה דב, וכו'? גם בשביל להיות פקח בהם צריך להיות קודם קרקע ומיגדל בבן גוריון?

כן אחרי שעברת הסמכה על שני העמדות הראשונות אתה יכול להתקדם לכל עמדה שתרצה כל עוד אתה עומד בדרישות השעות מעמדה לעמדה (15)

קישור לתוכן

מהי הערכה להשקת המערכת החדשה?

עומר.

מקווה שתוך שבועיים - גג שלוש במידה ולא נמצא בפתרון על מנת להמשיך את ההסמכות האלה

קישור לתוכן

עומר.

מקווה שתוך שבועיים - גג שלוש במידה ולא נמצא בפתרון על מנת להמשיך את ההסמכות האלה

משעמם לי ויש לי בגרות בלשון, אז הייתי חייב לתקן אותך כי זה הפריע לי בעיין.

זה שלושה שבועות.

מלבד זה אני אנסה אולי להתקבל לעמדת הקרקע בעצמי, נקווה שהמערכת לא תתעקב מעבר לשלושה שבועות.

אני רוצה לציין לטובה את ההשקעה שאתם עושים בוואטיל, כל הכבוד והמשיכו כך. (לא מזיק לשמוע מדי פעם ביקורת חיובית, הלא כך? D:)

שלכם,

ברוק

קישור לתוכן

עומר.

זה שלושה שבועות.

מלבד זה אני אנסה אולי להתקבל לעמדת הקרקע בעצמי, נקווה שהמערכת לא תתעקב מעבר לשלושה שבועות.

אני רוצה לציין לטובה את ההשקעה שאתם עושים בוואטיל, כל הכבוד והמשיכו כך. (לא מזיק לשמוע מדי פעם ביקורת חיובית, הלא כך? D:)

שלכם,

ברוק

ברוק תודה על התיקון מה לעשות בשיעורי לשון- הייתי מנצל את הזמן כדי ליכתוב תוכניות טיסה כמו שצריך.

תודה על הביקורת כמובן שברגע שהמערכת תעלה אני לא אבזבז זמן וישר יודיע על כך על מנת שתוכלו להצטרף למישפחת הפקחים ב VATIL -אבל כרגע יש בחינה היום ובמקרה יצא סינרי חדש אז זאת סיבה כפולה לבוא לטוב - אגב הצעתי לפקח הניבחן לידחות טיפה כדי לימנוע עומס ייתר והוא סרב אז נצלו זאת

ושיהיה בהצלחה

קישור לתוכן

עומר.

זה שלושה שבועות.

שלכם,

ברוק

יש לך בגרות בלשון ואתה כותב תתעקב :shock: ? מה דעתך על תתעכב (שורש ע.כ.ב)?

קישור לתוכן

עומר.

זה שלושה שבועות.

שלכם,

ברוק

יש שאלות בחירה במבחן לא???

קישור לתוכן

עומר.

זה שלושה שבועות.

שלכם,

ברוק

דעתי שזה נשמע מצויין, רק שאנחנו לא צריכים ללמוד את השורשים בע"פ, זה ינתן בתרגילים, ואנחנו רק צריכים לנתח.

לא יודע בזמן האחרון הקטע הזה של המספרים מפריע לי, למרות שפעם זה היה מפריע שמתקנים אותי.

כמובן,

תקנו אותי אם אני טועה :D

אה כן, בהצלחה רבה לפקח, הרי לשם זה השירשור נפתח.

המון בהצלחה ושתהיה לך בחינה כיפית, אני אברר אם אוכל להגיע (כי אני לא אמור להיות בבית היום בסביבות שמונה) אבל אם אני יהיה בבית, אני בטוח אשתתף במבחן, אני שמח לעזור ולקדם פקחים חדשים :D.

שלכם,

ברוק

קישור לתוכן

תודה רבה לכל הטייסים שבאו ולמיקי שלא תחזק את המטוס שלו כמו שצריך בגלל המצב הכלכלי הקשה בהרצליה וכמובן לעופר שליווה את הבחינה הזאת.

בהצלחה

קישור לתוכן

תודה רבה לכל הטייסים שבאו ולמיקי שלא תחזק את המטוס שלו כמו שצריך בגלל המצב הכלכלי הקשה בהרצליה וכמובן לעופר שליווה את הבחינה הזאת.

בהצלחה

מיקי יא קמסן :mrgreen:

יופי ארז. בהצלחה שוב

קישור לתוכן

המון בהצלחה לארז הנבחן - עשה עבודה מדהימה, קור רוח ראוי לציון.

לצערי היו לי פריימים ממש נמוכים באונליין [מה שממש ממש לא היה באופליין] אז עשיתי רק 2 הקפות, וקיוויתי לפלוטו כדי להמשיך צפונה אבל זה לא הגיע אחרי חצי שעה של המתנה.

בקיצור, כמו שהבנתם - לא הלך לי כמו שרציתי אבל העיקר שהייתי שם וראיתי כמה טוב ארד מתפקד.

המון בהצלחה שוב 8)

קישור לתוכן

ארז, מהיכרות וממה ששמעתי משאר חברי הפורום עליך אתה בטוח עובר. מתנצל שלא הגעתי, אבל מחר יש לי בחינה מאוד גדולה במתמטיקה. התנצלותי מכל הלב :wink:

חח גם לי יש מחר בחינה במתמטיקה!

ארז קבל גם את ההתנצלות שלי :oops:

מבטיח כשתעבור לעשות לך תנועה :wink:

קישור לתוכן

ארז, מהיכרות וממה ששמעתי משאר חברי הפורום עליך אתה בטוח עובר. מתנצל שלא הגעתי, אבל מחר יש לי בחינה מאוד גדולה במתמטיקה. התנצלותי מכל הלב :wink:

חח גם לי יש מחר בחינה במתמטיקה!

ארז קבל גם את ההתנצלות שלי :oops:

מבטיח כשתעבור לעשות לך תנועה :wink:

אתה לא היחיד שגיליתי שיש לו מחר בחינה במתמטיקה

דם כל מי ששאלתי גם לו יש :wink: :oops:

קישור לתוכן

נא להתחבר על מנת להגיב

You will be able to leave a comment after signing in

התחברות לאתר

• יצירת חדש...