עבור לתוכן
Or Bahtari

**שת"פ Microsoft & VATIL**

Recommended Posts

חברים יקרים,

ההיסטוריה של חטיבת VATIL רצופה בפרוייקטים ושיתופי פעולה לאורך השנים שתרמו רבות לחטיבה ולחבריה, החל משיתופי פעולה עם ביתי ספר לטיסה בהרצליה, חדרי בקרה, הסיורים בטכניון, שיתופי פעולה עם חברות תעופה ישראליות ובראשם פרוייקט הדגל של החטיבה בתחילת שנות האלפיים יחד עם חברת אל על.

אני שמח, ובעיקר נרגש להציג לכם את השת״פ הכי גדול בתולדות החטיבה: VATIL & Microsoft

בחודשיים האחרונים, נוצר קשר בין מיקרוסופט ו VATIL,  ובשיחות שהתקיימו ניסינו להעלות רעיונות לשיתופי פעולה סביב השקת הסימולטור החדש.

במיקרוסופט מאוד התלהבו מהקונספט הייחודי של החטיבה ומהמעמד האנושי והריאלסטי ש VATSIM מביאה לעולם הסימולטורים.

כשנשאלנו מה מניע את כל חברי הקהילה לעשייה ולהתנדבות, התשובה הייתה ברורה:
הנאה מתחביב אדיר, ורצון עז לראות כמה שיותר מטוסים ופקחים ברשת, תוך כדי הדרכתם למקצועיות שיא ככל שמאפשר התחביב.

ולפיכך, במיקרוסופט נענו לאתגר, פנו לעובדי החברה והציעו להם להשתלב בחטיבת VATIL.
כבר בימים הראשונים נרשמו למעלה מ 200 אנשים לקורס טיסה ברשת ומיקרוסופט עצרה את הרישום!
לבסוף הוחלט שבפרוייקט ייקלטו כ-50 חניכים לשיעורי טיסה ברשת, וכמו כן הם יעברו הכשרה ע״י 2 מדריכי הקורס בר רודוי ועבדכם הנאמן.

לטובת הפרוייקט רכשו במיקרוסופט 50 (!!) ערכות טיסה לטובת החניכים, ומספר זהה של עותקי סימולטור, כמו כן מספר מחשבים ועזרים נוספים, תעשו את מכפלות הכסף ותבינו כמה כסף הוזרם לפרוייקט עוד בטרם יצאנו להקפה ראשונה.

מטרות הפרוייקט העיקריות:

1. קבלת מעטפת רישמית של חברת מיקרוסופט על כל המשתמע מכך.
2. עזרה בציוד טכנולוגי.
3. פרסום ברשתות החברתיות של הפרוייקט.
4. ומעל הכל, גולת הכותרת תאה צירוף עוד אנשים איכותיים לשורותנו.

בשלב הראשון אנו זקוקים לפוזיציות הבאות:

1. פקחי טיסה

קריטריונים:

א. דרגת פיקוח S2 ומעלה

ב. נכונות להשקיע כ-3 שעות פעם בשבוע בשעות הערב החל מאמצע חודש נובמבר ועד אמצע ינואר.

ג. גיל 16 ומעלה

הערה חשובה: אין חובה להיות פקח כשיר.

2. טייסים

קריטריונים:
א. ניסיון ניכר ומתועד ב-VATSIM בטיסות CVFR על מטוס מסוג Cessna 172 (יש לציין מס' שעות טיסה).

ב. נכונות להשקיע כ-3 שעות פעם בשבוע בשעות הערב החל מאמצע חודש נובמבר ועד אמצע ינואר.

ג. גיל 16 ומעלה.

ד. ידע ב-FLIGHT SIMULATOR 2020 - יתרון

להגשת מועמדות יש לשלוח מייל לכתובת: Microsoft@vatil.org.il

יש לציין שם מלא, מס' וואטסים, כמות שעות פיקוח ו/או טיסה וגיל.

חברים יקרים, הפרוייקט הזה שייך לכם, בזכותכם ועבורכם, יחד נצטרך הרתמות מלאה של חברי החטיבה ע״מ שהפרוייקט  והחטיבה ימריאו לגבהים חדשים.

אני באמת מתרגש, שיהיה לכולנו בהצלחה!!

קישור לתוכן

כל הכבוד!

אי שם בשנת 2004, היה כנס השקת פלייט סימולטור 2004, אילן יונש היה אז מנהל החטיבה, ונתן להם הרצאה יפה עם הדגמה של טיסה ברשת ואטסים.

הכנס הזה היה שואו רציני, והרבה חברים הצטרפו לקהילה בעקבות החשיפה לטיסה ברשת.

כיף לקרוא שמחדשים פעילות מסוג זה.

קישור לתוכן

שלום רב!

ראשית ברצוני לברך על השת"פ עם מיקרוסופט,אשר אין ספק שזה דבר חיובי טוב שיצעיד אותנו קדימה.לכן זה לא מכובד כלל,בלשון המעטה,התגובה הפוגענית והצינית של בן:מי זה עבדכם הנאמן?וכל המתלהמים שעשו לו לייק.ביקורת לגיטימית על חבר הנהלה זה או אחר היא מקובלת לחלוטין,אבל לא בצורה שכזאת,בפרט שהמהלך שנעשה כעת בהובלה של באכתרי,אכן עושה לנו רק טוב.

קישור לתוכן

לפני 4 דקות Zeev Bucki כתב:

שלום רב!

ראשית ברצוני לברך על השת"פ עם מיקרוסופט,אשר אין ספק שזה דבר חיובי טוב שיצעיד אותנו קדימה.לכן זה לא מכובד כלל,בלשון המעטה,התגובה הפוגענית והצינית של בן:מי זה עבדכם הנאמן?וכל המתלהמים שעשו לו לייק.ביקורת לגיטימית על חבר הנהלה זה או אחר היא מקובלת לחלוטין,אבל לא בצורה שכזאת,בפרט שהמהלך שנעשה כעת בהובלה של באכתרי,אכן עושה לנו רק טוב.

בוקי ידידי אולי לא היתה פה ציניות, יש לי הרושם שהמגיב פשוט לא מכיר את המונח "עבדכם הנאמן" (לא בטוח מה משניהם חמור יותר :))

קישור לתוכן

לפני 41 דקות Moshe Mizrahi כתב:

בוקי ידידי אולי לא היתה פה ציניות, יש לי הרושם שהמגיב פשוט לא מכיר את המונח "עבדכם הנאמן" (לא בטוח מה משניהם חמור יותר :))

לא חושב שהדבר רלוונטי לפורום הזה, הוא כאן, רואה את התגובות ולא לעניין לכתוב עליו דברים כאלה כאן.

אם יש בעיה יהיה נכון לכתוב בפרטי ולא להלבין את פניו בפורום הזה.

קישור לתוכן

לפני 51 דקות Zeev Bucki כתב:

שלום רב!

בוקי,
להזכירך, מי שירד אתמול *בפומבי* על מנהל החטיבה בחדר פתוח בשרת הדיסקורד של ואטיל - זה אתה!
אז לפני שאתה יוצא בפומבי על תגובות של אחרים, תבחר בדרך אחת ותדבוק בה!

לא מכבד בכלל!!!!

קישור לתוכן

לפני 3 דקות Eyal Rokach כתב:

לא חושב שהדבר רלוונטי לפורום הזה, הוא כאן, רואה את התגובות ולא לעניין לכתוב עליו דברים כאלה כאן.

אם יש בעיה יהיה נכון לכתוב בפרטי ולא להלבין את פניו בפורום הזה.

צודק איל, מה שנכון נכון. לא היתה פה כוונה להלבין פנים ואם מישהו נפגע אני מתנצל. ברח לי :)

קישור לתוכן

לפני 22 שעות Or Bahtari כתב:

חברים יקרים,

ההיסטוריה של חטיבת VATIL רצופה בפרוייקטים ושיתופי פעולה לאורך השנים שתרמו רבות לחטיבה ולחבריה, החל משיתופי פעולה עם ביתי ספר לטיסה בהרצליה, חדרי בקרה, הסיורים בטכניון, שיתופי פעולה עם חברות תעופה ישראליות ובראשם פרוייקט הדגל של החטיבה בתחילת שנות האלפיים יחד עם חברת אל על.

אני שמח, ובעיקר נרגש להציג לכם את השת״פ הכי גדול בתולדות החטיבה: VATIL & Microsoft

בחודשיים האחרונים, נוצר קשר בין מיקרוסופט ו VATIL,  ובשיחות שהתקיימו ניסינו להעלות רעיונות לשיתופי פעולה סביב השקת הסימולטור החדש.

במיקרוסופט מאוד התלהבו מהקונספט הייחודי של החטיבה ומהמעמד האנושי והריאלסטי ש VATSIM מביאה לעולם הסימולטורים.

כשנשאלנו מה מניע את כל חברי הקהילה לעשייה ולהתנדבות, התשובה הייתה ברורה:
הנאה מתחביב אדיר, ורצון עז לראות כמה שיותר מטוסים ופקחים ברשת, תוך כדי הדרכתם למקצועיות שיא ככל שמאפשר התחביב.

ולפיכך, במיקרוסופט נענו לאתגר, פנו לעובדי החברה והציעו להם להשתלב בחטיבת VATIL.
כבר בימים הראשונים נרשמו למעלה מ 200 אנשים לקורס טיסה ברשת ומיקרוסופט עצרה את הרישום!
לבסוף הוחלט שבפרוייקט ייקלטו כ-50 חניכים לשיעורי טיסה ברשת, וכמו כן הם יעברו הכשרה ע״י 2 מדריכי הקורס בר רודוי ועבדכם הנאמן.

לטובת הפרוייקט רכשו במיקרוסופט 50 (!!) ערכות טיסה לטובת החניכים, ומספר זהה של עותקי סימולטור, כמו כן מספר מחשבים ועזרים נוספים, תעשו את מכפלות הכסף ותבינו כמה כסף הוזרם לפרוייקט עוד בטרם יצאנו להקפה ראשונה.

מטרות הפרוייקט העיקריות:

1. קבלת מעטפת רישמית של חברת מיקרוסופט על כל המשתמע מכך.
2. עזרה בציוד טכנולוגי.
3. פרסום ברשתות החברתיות של הפרוייקט.
4. ומעל הכל, גולת הכותרת תאה צירוף עוד אנשים איכותיים לשורותנו.

בשלב הראשון אנו זקוקים לפוזיציות הבאות:

1. פקחי טיסה

קריטריונים:

א. דרגת פיקוח S2 ומעלה

ב. נכונות להשקיע כ-3 שעות פעם בשבוע בשעות הערב החל מאמצע חודש נובמבר ועד אמצע ינואר.

ג. גיל 16 ומעלה

הערה חשובה: אין חובה להיות פקח כשיר.

2. טייסים

קריטריונים:
א. ניסיון ניכר ומתועד ב-VATSIM בטיסות CVFR על מטוס מסוג Cessna 172 (יש לציין מס' שעות טיסה).

ב. נכונות להשקיע כ-3 שעות פעם בשבוע בשעות הערב החל מאמצע חודש נובמבר ועד אמצע ינואר.

ג. גיל 16 ומעלה.

ד. ידע ב-FLIGHT SIMULATOR 2020 - יתרון

להגשת מועמדות יש לשלוח מייל לכתובת: Microsoft@vatil.org.il

יש לציין שם מלא, מס' וואטסים, כמות שעות פיקוח ו/או טיסה וגיל.

חברים יקרים, הפרוייקט הזה שייך לכם, בזכותכם ועבורכם, יחד נצטרך הרתמות מלאה של חברי החטיבה ע״מ שהפרוייקט  והחטיבה ימריאו לגבהים חדשים.

אני באמת מתרגש, שיהיה לכולנו בהצלחה!!

יישר כוח! כל הכבוד.

קישור לתוכן

לפני 1 שעה Zeev Bucki כתב:

שלום רב!

לא הבנת אותי נכון. כוונתי הייתה אך ורק לשאול למי הוא מתכוון בתור "עבדנו הנאמן" (כדי שאדע מי האדם השני שידריך).
באמת יכול להיות שלא הבנת נכון בגלל אותם אנשים שעשו לי לייק. שהם דרך אגב *אנשים* ולא "מתלהמים"...
אופצייה נוספת שאני משער שבגללה לא הבנת נכון זה בגלל שאתם מחפשים את הרע בכל דבר, למרות ששוב, אין שום כוונה כזאת.

אתה לקחת את זה למקום מאוד לא מכבד כשאתה כותב שאני מגיב תגובה צינית ופוגענית שבעצם לא הייתה לי שום כוונה כזאת, ועוד בלי לבדוק זאת אתה ככה משפיל אותי מול כולם.
לא הייתה שום כוונה לביקורת, ואם ארצה להביע ביקורת אעשה זאת בצורה מכבדת.

חבל שאתם מוציאים את הטוב מכל דבר

קישור לתוכן

לפני 21 שעות Peleg Moshe כתב:

בוקי,
להזכירך, מי שירד אתמול *בפומבי* על מנהל החטיבה בחדר פתוח בשרת הדיסקורד של ואטיל - זה אתה!
אז לפני שאתה יוצא בפומבי על תגובות של אחרים, תבחר בדרך אחת ותדבוק בה!

לא מכבד בכלל!!!!

בחיי שמעולם לא ראיתי תגובה כל כך ילדותית בפורום הזה מאז שהצטרפתי לחטיבה.

זאת ההתייחסות הבודדת שלי לריב המאוד מיותר,בזיוני וילדותי שהולך פה,בסופו של דבר בכתארי הכריז על שת"פ מול אחת מהחברות ההייטק הגדולות בעולם,ולשיח כזה מעולם לא הייתי מצפה.

בכתארי,לדעתי השת"פ הזה יקדם אותנו שנות אור מול כל עולם ההייטק (הרי כולם יודעים,הכל פה מפה לאוזן :P ),ובכל דבר שהוא לא פיקוח או הדרכה (בכל זאת,אין לי זמן והסיבה לכך מוצדקת),דבר איתי,אשמח מאוד לעזור :) 

קישור לתוכן

לפני 8 שעות Or Bahtari כתב:

אהלן,
מדובר ב-3 שעות ברצף.

הא חבל, אחרת יכולתי לתת יד בפרויקט אבל מניח שאוכל לעזור אם זה לתת שעה פה, או שעה שם בתנועה ב vatsim (מניח שזה לא משנה אם אני ב xplane או לא).

קישור לתוכן

שלום חברים

עליכם לזכור כי עובדי החברה עשויים לקרוא בפורום זה.

ככה שזה יהיה מאוד לא מכבד אם השיח כאן יהיה בלתי הולם.

תודה

קישור לתוכן

כל הכבוד ענק לכל העוסקים במלאכה!

לצערי איני יכול להתחייב לנפח פעילות מסויים בשבוע, אך אשמח לעזור בכל דרך שתראו לנכון להיעזר בי. 

קישור לתוכן

נא להתחבר על מנת להגיב

You will be able to leave a comment after signing in

התחברות לאתר

• יצירת חדש...