עבור לתוכן
avishay sipton

אתר אל על וירטואל שוב מזייף ולא עובד טוב

Recommended Posts

אהלן אבישי , 
אני מעוניין לכתוב פה כמה נקודות לך על ה"תהייה" וככלל לכל שאר חברי החטיבה.

ראשית - אני רוצה לציין שבזמן האחרון אני שומע יותר מידי בקשות/ טענות/ תהיות/ דרישות לגבי דברים באתר או לצוות שלי בחברה , שהן ממש יוצאות מגדר הרגיל.
בואו כולכם תבינו דבר פשוט ונורא קליל - אל על וירטואל הינה חברה פרטית .
מה זה אומר ? 
זה אומר שהיא לא חייבת דין וחשבון לאף גוף ואטסימי כזה או אחר , אנחנו לא מחוייבים לואטיל בשום צורה אלא משתפים פעולה מתוך כוונה ואינטרסים משותפים , ובטח ובטח שלא חייבים דין וחשבון לאנשים.
מאיפה זה נובע ? מפאת כל מה שעולה פה בזמן האחרון (אני לא כועס אני פשוט מעוניין להבהיר את זה חד וחלק לכלל האוכלוסייה כאן פעם אחת ולתמיד) , ושתבינו שלאל על וירטואל אין צוות שמונה 60 איש ו מהנדסי תוכנה ורשת.
עומר כהן הוא האיש הטכני היחיד שיש לחברה , וכמו כולנו הוא בן אדם שעובד ומנהל שגרת חיים משלו, אז אני מתנצל על כל הקשיים הטכניים שאתם חווים כבר זמן מה:
א' , כי עברנו שרתים לא מזמן , ו ב' כי זה גורם לעוד כמה בעיות שנפתרות לאחר מכן.
בנוסף לכך אנחנו עובדים מעל ומעבר לשפר דברים כל הזמן , ומקבלים פידבקים מכולם על מנת שזה ייצא לפועל.
עומר, כמו שציינתי , האיש היחיד שמנהל את החברה בפועל כרגע ואת הפן הטכני לבד- ועל זה הוא ראוי להערצה שכן הכל פה בעניין אישי התנדבותי.

ופה אני מדגיש לכלל חברי החטיבה פעם אחת ולתמיד,
כל מי שחושב שאנחנו חייבים דו"ח למישהו או למשהו - שיחשוב שנית.
אני לא אוהב את כל הסוגייה הזאת של: "אוףףף עוד פעם האתר של החברה הזאת לא עובד נו מה יהיה כמה זבל יש להם באמת"
או משפטים גם כמו - "יאללה גם כן אל על וירטואל חברה פח כל הזמן תקלות".
שאגב משפט כזה אני מוצא לרעה וחמור ביותר ואצלי טייס שיוציא מילה רעה עלינו יעוף מהחברה על טיל (וזה קרה כבר ).

אז הנקודה פה היא שאני לא מוקד תמיכה טכנית של YES או PARTNER שעובדים 24/7 מול המחשב ויכולים לעשות הכל - עומר בחיים שלו , אני בחיים שלי ותומר בחיים שלו.
אתם צריכים להתחיל להבין שאנחנו מבצעים כל מה שאפשר כדי לתת לכם את החוויה הטובה ביותר שאתם יכולים לקבל - אני מבקש, ואפילו דורש -  יחס תואם בתמורה.

אני לא רוצה להמשיך לשמוע דרישות כאלה ואחרות או בקשות פרטיות מחברים - כולם מקבלים יחס שווה בחברה ולכולם יאשרו פיירפים כל פיירפ בזמנו- אין לבקש פרטני מחבר צוות בקשה כזאת או אחרת שכן הוא לא חייב כלום לאף אחד.

כמו כן כל העניין של שיפור המערכות נובע מכסף שיש לחברה - אז לכל מי שמעוניין שכל העסק ימשיך ויתנהל בצורה הרבה יותר טובה ורוצה לעלות ברמות , שלא יתלונן או שייתן תרומה לחברה , אי אפשר לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה.
זה גם עניין חשוב מאוד! כולם חושבים שיש לנו מאות אלפי דולרים שלא נגמרים - הכל מתרומות שלכם חברים יקרים.

לסיכום - כל העניין של הדרישות שיוצאות מהפה של חברי החטיבה - למה זה לא עובד ולמה זה ככה ולמה אכל לי את הצ'יפס הכלב ולא מעניין אותי מה עוד , תחשבו פעמיים על האמירות האלה.
לא לעניין בכלל.

לכולנו יש חיים מחוץ לרשת ולא כולנו נמצאים בבית 24/7 כמו תלמידים או הילדים הקטנים יותר פה בחטיבה ויכולים לעשות הכל כל היום ללא הפרעה חיצונית.
ברגע שיש תקלה אני יכול להבטיח לך שאני / תומר מקבלים דיווח עליה ברגעים הראשונים שלה ופועלים הכי מהר שיש לתקנה - אך כמו כולנו - זה קורה בערב כשאנחנו חוזרים הביתה מן הראוי , לא ?

מקווה שהנקודה פה הובהרה לכלל חברי החטיבה כי הגיעו לי מים עד נפש מכל הדרישות והבקשות המוגזמות פה בזמן האחרון.

בנימה זו שתהיינה שבת שלום ומבורכת.

קישור לתוכן

ירין, התגובה שלך אמנם נכתבה מזמן אבל היא לחלוטין לא לעניין, ואם נדמה לך שמישהו יהיה מעוניין להצטרף לVA עם יחס כזה אז את טועה לחלוטין. איבדת את זה לגמרי.

אם היתה לי איזושהיא כוונה להסתכל ולראות מה בכלל אתם מציעים, אז זה ירד מסדר היום לחלוטין.

אם אתם לא מסוגלים ומעוניינים להחזיק את זה אז תסגרו את הבאסטה.

קישור לתוכן

לפני 16 שעות Oren Geva כתב:

ירין, התגובה שלך אמנם נכתבה מזמן אבל היא לחלוטין לא לעניין, ואם נדמה לך שמישהו יהיה מעוניין להצטרף לVA עם יחס כזה אז את טועה לחלוטין. איבדת את זה לגמרי.

אם היתה לי איזושהיא כוונה להסתכל ולראות מה בכלל אתם מציעים, אז זה ירד מסדר היום לחלוטין.

אני דווקא חולק עליך בעניין הזה.

אני לא מכיר את פרטי המקרים ולא בקיא במה שקורה ביום יום, אבל מדובר בגוף התנדבותי שמציע את שירותיו בחינם ולכן אם הוא מקבל תגובות זועפות ויחס כפוי טובה זה לגמרי לא לעניין.

קישור לתוכן

לפני 22 שעות Oren Geva כתב:

שלום רב אורן,
הכל בסדר זוהי דעתך ואתה לא חייב להסכים איתי , לא רשמתי את מה שרשמתי כדי לשאול אנשים מה דעתם על הנושא.
אל על וירטואל היא חברה פרטית ואנחנו לא כפופים לאף גוף וואטסימי כלשהו בשום צורה.
אני לא חייב דין וחשבון לאף בן אדם ועל אותו המטבע גם לתת לו מה שהוא מבקש כשהוא בכלל "דורש" את זה.
אתה מוזמן לחשוב מה שבאלך  , אני לא מאלץ אף אחד לטוס אצלינו - ובכל זאת יש לנו כמות טייסית שלא מביישת את חטיבת ואטיל ואת כל אנשי VATSIM הישראליים למיניהם, שלא נדבר שאחוז נכבד מהאוכלוסייה שלנו הם טייסים זרים שבאים כדי להראות נוכחות וכדי לטוס תחת דגל ישראל כי הם מעוניינים.
היחס שלנו הוא זהב לכל הדורש , יש דרך לכל דבר.
נאה דורש נאה מקיים - אני לא חייב כלום לאף אחד ואף אחד לא חייב לי כלום.
בכל מקרה לא יודע איך הגעת למסקנות שלך אבל מאחל לך המשך שבוע נהדר וכל טוב.

קישור לתוכן

@Yarin Halali

אמנם ננעל (לא באמת מבין למה) אבל אני כן אתן את ה-2 סנט שלי בנושא כמי שנמצא ב-VATIL בערך 10 שנים, ועשה כאן לא מעט תפקידים התנדבותיים.

אם בעל תפקיד כזה או אחר לא יכול לבצע את תפקידו מסיבות חיצוניות שלא קשורות להתנהלות פנימית של הארגון, הצפייה של מי שמושפע מכך היא שיפנה את התפקיד למישהו אחר.

האם אתה יכול לומר בפה מלא שכל האנשים שציינת (שיש להם חיים משלהם) פועלים למען קידום החברה? ליצור דברים חדשים? או שרק דואגים שהחברה תישאר בחיים?

אני באמת ובתמים לא בא לאף אחד מכם בטענות אישיות כלשהן, את כולכם אני אפילו מאוד מאוד מחבב ברמה האישית ואתה יודע את זה - אבל אולי צריך חשבון נפש קצר?

הקמתם את החברה הזאת, עשיתם עבודה באמת נהדרת וכל הקרדיט מגיע לכם (בלי ציניות) - אבל אולי כדאי לקחת אחריות ולהעביר את החברה למי שכן מסוגל לקחת אותה קדימה?

למשל:

מתי היה אירוע שהחברה יזמה? 

אני לפני מספר חודשים לדעתי באתי עם איזשהי הצעה לפרויקט שהוא די ארוך טווח אבל נעניתי בשלילה משום שאין לאף אחד זמן.

להשאיר את החברה בחיים זה הכי קל, לקחת אותה קדימה זה כבר משהו אחר.

קח את זה כביקרות בונה, לא באתי לנגח ואתה גם לא חייב לי תשובות (כמו שציינת).

אגב אתה בעל הסמכות, אני יכול לפתוח את השרשור הזה אם אני רוצה אבל זה פורום שלכם ואני מכבד זאת.

קישור לתוכן

אורח
This topic is now closed to further replies.

• יצירת חדש...