עבור לתוכן
Alex giler

ממגידו ללרנקה PA-28R

Recommended Posts

לפני 12 דקות Tomer Israel כתב:

מאז שהסימולטור הזה יצא
הוא קיבל עדכונים שסידרו את המטוסים ולמה לגבי מטוסים כבדים יש התקדמות?
מרגיש לי שהוא עדיין לוקה בחסר

יש שדרוג לסייטישן ולאיירבאס הדיפולטיים שמקפיצים אותם לרמה גבוהה מאוד והם כל הזמן בפיתוח. בדקתי את הסייטישן לפני כמה גרסאות ונהנתי, אבל אני לא מכיר את המטוס האמיתי לכן אני לא יודע מה מדויק או לא אבל נראה שעשו עבודה טובה.

יש גם CRJ שיצא לא מזמן, לא בדקתי אותו אבל לפי דיבורים ראשוניים הוא אחלה.

אכן אין משהו ברמה של PMDG בינתיים. כמו שאני אומר לאנשים זה לא סימולטור לעשות בו בן גוריון - פרנקפורט כרגע אבל מי שרוצה לטוס GA על כל הסקאלה שלו (מאז"מ עד ביזג'טים) יהנה מאוד. ישנם הרבה תוספים בפיתוח וכאלה שכבר שוחררו אבל נמצאים בפיתוח מתמיד, הרבה מהם בחינם. זה כולל שדרוג כולל לGNS, ולאוויוניקת גרמין הדיפולטית, שמפתחים פשוט הפכו לכמעט אמיתית. בנוסף מיקרוסופט כבר לקחה תחת חסותה חלק מהמפתחים הנ"ל כך שיש הכרה רשמית בתרומה שלהם.

מומלץ מאוד למי שאוהב לטוס קצת מחוץ לקופסה.

קישור לתוכן

לפני 15 שעות Bar Rodoy כתב:

יש שדרוג לסייטישן ולאיירבאס הדיפולטיים שמקפיצים אותם לרמה גבוהה מאוד והם כל הזמן בפיתוח. בדקתי את הסייטישן לפני כמה גרסאות ונהנתי, אבל אני לא מכיר את המטוס האמיתי לכן אני לא יודע מה מדויק או לא אבל נראה שעשו עבודה טובה.

יש גם CRJ שיצא לא מזמן, לא בדקתי אותו אבל לפי דיבורים ראשוניים הוא אחלה.

אכן אין משהו ברמה של PMDG בינתיים. כמו שאני אומר לאנשים זה לא סימולטור לעשות בו בן גוריון - פרנקפורט כרגע אבל מי שרוצה לטוס GA על כל הסקאלה שלו (מאז"מ עד ביזג'טים) יהנה מאוד. ישנם הרבה תוספים בפיתוח וכאלה שכבר שוחררו אבל נמצאים בפיתוח מתמיד, הרבה מהם בחינם. זה כולל שדרוג כולל לGNS, ולאוויוניקת גרמין הדיפולטית, שמפתחים פשוט הפכו לכמעט אמיתית. בנוסף מיקרוסופט כבר לקחה תחת חסותה חלק מהמפתחים הנ"ל כך שיש הכרה רשמית בתרומה שלהם.

מומלץ מאוד למי שאוהב לטוס קצת מחוץ לקופסה.

רודוי תודה רבה על המידע המפורט
בקיצור כרגע להתרכז בו לטיסות CVFR וניווטים בין הנופים המדהימים בארץ

קישור לתוכן

לפני 7 שעות Tomer Israel כתב:

רודוי תודה רבה על המידע המפורט
בקיצור כרגע להתרכז בו לטיסות CVFR וניווטים בין הנופים המדהימים בארץ

לא רק... אפשר גם בחול. יש סינרי יש מ"הקופסה" לכל מקום כמעט. אפשר גם לקחת סייטיישן לכל מיני חורים או לטוס עם איזה פייפר טיסות מכשירים( יש gps עם אייראק עדכני מהקופסא). בקיצור, כמו שאמרתי, לצאת מהקופסה.

קישור לתוכן

הסייטיישן מאוד מדויק, ראיתי סרטונים ביו יטיוב וזה די מדהים מה שהקבוצה הזו עשתה. גם מה שהיא עשתה עם הגרמינים.

הjust flight פשוט מדליק, אני מאוהב במטוס הזה, ובמיוחד בvr.

קישור לתוכן

• יצירת חדש...