Jump to content

Or Belisha

הנהלת חטיבה
 • Content count

  351
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  33

Or Belisha last won the day on April 27 2018

Or Belisha had the most liked content!

About Or Belisha

 • Rank
  Member
 • Birthday 08/11/1999

פרטי משתמש

 • Simulator
  Prepar3D

Recent Profile Visitors

1,651 profile views
 1. שלום לכולם! האירוע הקרוב מוקדש לתעופה הקלה. באירוע הקרוב נטוס ביחד משדה דב לאילת בשיירה שלא נגמרת. חשוב לציין כי מטרת האירוע היא להחיות ולגוון מבין האירועים שבשגרה, לתת מקום לתעופה הקלה ושיטות הטיסה הקלאסיות. (אין כל הגבלה על סוגי המטוסים שישתתפו באירוע) *יש להתנתק לכל היותר כ 5 דקות לאחר הנחיתה באילת עקב מגבלות חניה. האירוע יתקיים בתאריך ה - 9/2 בין השעות 12:00z-16:00z נתיבים מומלצים: LLSD - LLET TOMAL J10 LOT BIRIM Q30 NURIT J10 LOT גם El Al Virtual מצטרפת! להרשמה דרך אלעל וירטואל לחצו כאן. להרשמה דרך מערכת הסלוטים שלנו לחצו כאן. דפיות וסינרי - שדה דב / אילת אירוע מהנה ומוצלח לכולם ! ללוח שיבוץ פקחים לחצו כאן. הבהרות בנוגע לשיבוץ פקחים לאירוע: * על מנת להירשם יש להגיב בשרשור או לשלוח מייל ל- vatil6@vatil.org.il בצירוף שם מלא , שעות והעמדה המבוקשת * כל פקח אשר נרשם לפקח באירוע עליו לעשות בהקדם האפשרי BOOK למשמרת שבחר דרך VROUTE * על כל פקח שנרשם להודיע לפחות 24 שעות לפני המשמרת על ביטול / איחור
 2. Or Belisha

  Winter Celebration - 19.1.19

  סיכום אירוע: בן גוריון: 15 נכנסות 39 יוצאות עובדה: 7 נכנסות 8 יוצאות סה"כ 69 תנועות במרחב! אין ספק שזה אחד האירועים הגדולים בתקופה האחרונה! שבוע טוב לכולם, נתראה באירוע הבא!
 3. Or Belisha

  Winter Celebration - 19.1.19

  מזכיר לכולם האירוע יתקיים היום! עדיין מוזמנם להירשם!
 4. Or Belisha

  Winter Celebration - 19.1.19

  האירוע מתקרב! מוזמנים להירשם.
 5. Or Belisha

  Tel Aviv - Dubrovnik Airlift - 22.12.18

  סיכום אירוע: 9 נכנסות 39 יוצאות סה"כ 48 תנועות בבן גוריון! עוד אירוע מפוצץ! שבוע טוב לכולם, נתראה באירוע הבא!
 6. Or Belisha

  Tel Aviv - Dubrovnik Airlift - 22.12.18

  תזכורת האירוע יתקיים בשבת הקרובה, טייסים ופקחים - מהרו להירשם!
 7. Or Belisha

  קניית מטוס בחברה

  לכל התגובות המתנגדות שימו לב שאפשרות זו תקפה אך ורק לטיסות רגילות דרך ה Quick flight תוכלו לבחור איזה מטוס שתרצו, כך שאנחנו לא מגבילים אתכם בשום צורה שהיא. המטרה היא ליצור עוד הישג נדרש לטייסים המעוניינים.
 8. שלום לכולם! לרגל פתיחת השנה האזרחית החדשה הוחלט לבצע אירוע מיוחד. באירוע הקרוב יואר המרחב האוירי של ישראל וכל טייסי האיזור יוזמנו למלא את המרחב. האירוע יתקיים בתאריך ה - 19/1 בין השעות 12:00z-18:00z באירוע זה ישתתפו חברות וירטואלויות מרכזיות וגדולות ב VATSIM: אל על, ריינאיר, איזיג'ט, וויז אייר, בריטיש איירוויז, טורקיש איירליינס, אייר אירופה ואג'יאן איירליינס. אירוע זה ללא ספק מסמל קפיצת מדרגה משמעותית ביחסי הציבור ושיתוף הפעולה של VATIL עם המדינות השכנות. תנועה רבה צפויה! להרשמה דרך מערכת הסלוטים שלנו לחצו כאן. דפיות וסינרי - בן גוריון / עובדה אירוע מהנה ומוצלח לכולם ! ללוח שיבוץ פקחים לחצו כאן. (פיקוח מחדר הבקרה) הבהרות בנוגע לשיבוץ פקחים לאירוע: * על מנת להירשם יש להגיב בשרשור או לשלוח מייל ל- vatil6@vatil.org.il בצירוף שם מלא , שעות והעמדה המבוקשת * כל פקח אשר נרשם לפקח באירוע עליו לעשות בהקדם האפשרי BOOK למשמרת שבחר דרך VROUTE * על כל פקח שנרשם להודיע לפחות 24 שעות לפני המשמרת על ביטול המשמרת
 9. תזכורת! ההרשמה נסגרת היום בשעה 00:00, מהרו להירשם!
 10. ההרשמה נסגרת עוד 10 ימים, מהרו להירשם!
 11. שלום לכולם! האירוע הקרוב יתקיים בין תל אביב (LLBG) לדוברובניק (LDDU). האירוע יתקיים בתאריך ה - 22/12 בין השעות 12:00z-18:00z מרחק הנתיב האווירי של טיסה הוא כבערך 1100 מ"י ומשך זמן הטיסה המשוער הוא 3 שעות. במהלך האירוע, יואר המרחב האווירי של הנתיב בפיקוח מלא. נתיב מומלץ: LLBG - LDDU PURLA L53 SUVAS UL53 KOR UL613 YNN UL611 TUMBO DCT RODON L611 LOKRU גם El Al Virtual מצטרפת! להרשמה דרך אלעל וירטואל לחצו כאן. להרשמה דרך מערכת הסלוטים שלנו לחצו כאן. דפיות וסינרי - בן גוריון / סינרי דוברובניק / דפיות דוברובניק אירוע מהנה ומוצלח לכולם ! ללוח שיבוץ פקחים לחצו כאן. הבהרות בנוגע לשיבוץ פקחים לאירוע: * על מנת להירשם יש להגיב בשרשור או לשלוח מייל ל- vatil6@vatil.org.il בצירוף שם מלא , שעות והעמדה המבוקשת * כל פקח אשר נרשם לפקח באירוע עליו לעשות בהקדם האפשרי BOOK למשמרת שבחר דרך VROUTE * על כל פקח שנרשם להודיע לפחות 24 שעות לפני המשמרת על ביטול המשמרת
 12. ערב טוב, שימו לב שמיקום הכנס שונה - הכנס יתקיים במתחם My קמפוס, רחוב לח"י 31 , בני ברק.
 13. Or Belisha

  Yasas Rhodes - 10/11/18

  סיכום אירוע: 8 נכנסות 52 יוצאות סה"כ 60 תנועות בבן גוריון! תודה רבה לכל הפקחים והאורחים שהגיעו! זהו ללא ספק אחד האירועים החודשיים הטובים שידעה VATIL בזמן האחרון! שבוע טוב לכולם, נתראה באירוע הבא! תמונות של רוב הטיסות שנחתו ברודוס ניתן למצוא כאן.
 14. שלום לכולם, כמיטב המסורת, גם בחנוכה הזה נקיים את כנס החטיבה השנתי, השנה הכנס יתקיים ביום ראשון, 9.12, נר שמיני של חנוכה בשעה 17:30 במתחם My קמפוס, רחוב לח"י 31 , בני ברק. ההתכנסות תחל בשעה 17:30, כחצי שעה לפני תחילת הכנס לטובת התארגנות, הרשמה ותשלום. למעט תכני הכנס הרגילים (עדכונים מההנהלה, הצגת שינויים / הישגים חדשים וכו') בכנס זה נדבר גם על ההנהלה הנכנסת בראשותו של דולב רביד, מנהל החטיבה החדש. נציג את הצוות, מטרותיו ואופן פעילותו. השנה בכנס תתקיים הרצאה מרתקת בנושא IFR של איש מקצוע בקיא ובעל ניסיון - מומלץ ביותר! לו"ז כנס (לא סופי): 17:30 - התכנסות, רישום ותשלום 18:00 - דברי פתיחה מצד הנהלת החטיבה 18:45 - הרצאה 20:00 - הפסקה, הרמת כוסית והדלקת נר 20:30 - פאנל חטיבה 21:30/22:00 - קיפול המקום וסגירה לאחר הכנס נלך למסעדה קרובה (תוחלט לאחר סגירת ההרשמה), מי מהמעוניינים מוזמן לסמן בחיוב את הסעיף בהרשמה להרשמה לחצו כאן - ההרשמה תיסגר ביום שבת בתאריך 1.12 עלות הכנס: גביית התשלום לכנס תתבצע לצורך כיסוי הוצאות הכנס בלבד ובאופן הבא: כל חבר חטיבה אשר גילו מתחת לגיל 18 / חייל בשירות חובה לא נדרש לשלם. אם כי, כל תרומה תתקבל בברכה. כל חבר חטיבה אשר גילו מעל 18 ואינו חייל בשירות חובה מחוייב לשלם כ 50 ש"ח. צורת גבייה זו באה להקל על חברי החטיבה הצעירים במימון הכנס וההגעה אליו. כל סכום שיינתן על ידי חבר חטיבה שיהיה מעל הסכום הנדרש ייתרם לקופת החטיבה. *כל אדם אשר מגיע עם אורחים מחויב לציין זאת בטופס ההרשמה (על כל אורח לשלם את הסכום שיגבה ביום הכנס) הוראות הגעה למקום: *הגעה לתחנת רכבת בני ברק, המתחם נמצא כ 5 דקות הליכה מתחנת הרכבת. *למגיעים ברכב יש להזין בוויז: My קמפוס. בקרבת המקום ישנם חניונים בחינם ובתשלום.
 15. Or Belisha

  מזל טוב לבן אתגר!

  מזל טוב לחבר החטיבה בן אתגר שחגג אתמול יום הולדת! מעבר להיותו חבר חטיבה בן תורם בכל זמן אפשרי בעשייתו לחטיבה מכל בחינה שהיא, תודה!
×