עבור לתוכן

כל הפעילויות

זרימה זו מתעדכנת אוטומטית

 1. אתמול
 2. אסובו עשו שיפורים במנוע הפיזי? חוץ מהפיזיקה של המסוקים שעדיין שבורה...
 3. השבוע האחרון
 4. טייסים יקרים! אנו שמחים להזמין אתכם לאירוע הקרוב אשר יתקיים ביום שבת ה-27/04/24 בין השעות 15:00 זולו ל-20:00 זולו (18:00 עד 23:00 שעון מקומי). האירוע יתקיים בין נמל התעופה בן גוריון לוינה שבאוסטריה! מרחק הנתיב האווירי של הטיסה הוא בערך 1300 מיילים ומשך הטיסה הוא בערך 3 וחצי שעות. במהלך האירוע יואר המרחב האווירי של ישראל ואוסטריה בפיקוח מלא. נתיב מומלץ: LLBG-LOWW SUVAS N128 OTHON UN128 RDS UL609 MES DCT EVIVI L863 OKANA DCT PARAK DCT BALUX DCT TORNO DCT NATEX כמובן שאל על וירטואל גם מצטרפת! אירוע מהנה ומוצלח לכולם!
 5. ביום שישי ה-26 באפריל בשעה 13:30 מקומי יהיה מבחן מעשי על עמדת מגדל בן גוריון. בואו לטוס ולעזור להדר לקבל דרגת S2!
 6. Earlier
 7. https://drive.google.com/drive/folders/1l5l29BGmDb-hgvnv74WJsf_YZ7vN6ImP?usp=drive_link היי חבר הנה דפיות לשדה דב וזה כל דפיות לכול בסיס חיל אוויר
 8. מבחינת איכות המנוע הפיזיקלי: P3D<MSFS<X-Plane ל-X-Plane יש עדיין זכות קיום בזכות המנוע הפיזיקלי המוביל שלו אבל ל-P3D וקודמיו בהחלט שכבר לא.
 9. בשום סימולטור ביתי אין הרגשה של 100 אחוז, זה פשוט לא אפשרי כשאין מערכת מכנית שתדמה תזוזה של המטוס במרחב. כל האלה שמדברים על "פיזיקה", כנראה לא הטיסו מטוס אמיתי בחייהם כי אחרת הם היו יודעים שזה שטויות וממה שראיתי הבסיס להשוואה שלהם הוא "הנסיון טיסה" שלהם בסימולטור אחר. אין לי מניות במיקרוסופט ושום אינטרס כזה או אחר אבל כמשתמש ביתי אני לא רואה שום סיבה לא להשתמש בסימולטור עם גרפיקה שנמצאת כמה רמות מעל המתחרים. בסוף אנחנו רוצים לקבל תחושה כמה שיותר קרובה לדבר האמיתי, לא נקבל את זה ב"פיזיקה" בוודאות אבל בגרפיקה בהחלט אפשר. ואם יש כמה משוגעים שמעדיפים להישאר בסימולטור מיושן, כי יש שם עוד חצי פיצ'ר בfmc של הpmdg ,שעוד לא הספיקו להוסיף בmsfs, שהם גם ככה לא ישתמשו בו אחרי שהם ישימו LNAV VNAV וילכו לראות סדרות בנטפליקס עד ה TOD להיתר'ו, אבל זה גורם להם לחשוב שהם מינימום קפטנים עם 10 אלף שעות, שיהיה להם בכיף... הם היחידים שמפסידים (גם ככה הם נותנים לתוכנת מחשב להטיס להם את המטוס רב הזמן)
 10. כשהפלא הטכנולוגי הזה יתמוך בריבוי מסכים גם אני אתקדם טכנולוגית. 😜😜
 11. אני יכול להגיד שכשאמרתי לאנשים שאני עובר לMSFS כסימולטור ראשי מלא הריצו דאחקות של אתה הולך להטיס מטוס בלי פיזיקה וחרא סימולטור. יש פה כאלה שהצטרפו אחרי שMSFS יצא ועברו לPrepar3d, כי הוא "ריאליסטי יותר", בסוף סימולטור זה סימולטור נראלי חחח...
 12. מי שלא משתמש בתור סימולטור ראשי כנראה לא מתקדם טכנולוגית עם כולם ...
 13. יש מישהו פה שהסימולטור הראשי שלו, לא MSFS? ואם אכן, מה הסיבה (האישית)?
 14. מסכים איתך לגבי הקלות הגשה בתוכנה, יש סיבה אבל למה VATSIM מחקה את האופציה הזאת. זה ממש תוקע את ההתקדמות של VATSIM כרשת שעל כל שינוי שהם רוצים לעשות הם תלויים במפתחים חיצוניים וכרגע בקושי היה אפשר לבצע שינויים בכל מה שקשור לתוכניות טיסה ולאופן הגשה שלהם ולמידע שהם מכילות. זה פשוט נותן לרשת חופש להתקדם ולהוציא פיתוחים חדשים. יש בכל דבר חדש את המגרעות שלו אבל בסוף ימצאו דרך לגרום לזה להיות יותר פשוט ועם הזמן נתרגל להגיש פשוט לפני שעולים לרשת (כי זה חלק מהמטרה גם בהגשה הזאת).
 15. כי לא נוח לקפוץ מהסימולטור לדפדפן על כל שינוי (לצאת ממסך מלא של הסימטלטור, למזער את הסימולטור, להפעיל דפדפן, להכנס לסימבריף ,לערוך את התוכנית טיסה כי הבקר ביקש שינוי כל שהוא, לשדר בחזרה לווטסים, למזער דפדפן, לחזור לסימולטור, ללחוץ CRTL+Enter למסך מלא וכו.) מקודם 2 קליקים וסיימת - Load File -> File Flight plan. קח מצב כמו: התנתק מהרשת והתחבר שוב באמצע טיסה. אתה צריך לחזור על כל התהליך. שלא נדבר אם זה קורה לך ב Approach איזה 12 מייל מהשדה.. מקודם קליק וחצי וסיימת. Flight Plan -> Submit (כי הנתונים כבר שם, רק צריך ללחוץ Submit) בטיסות VFR (בחו"ל) זה עוד יותר מורכב. ב VFR רק ממלאים שדה וזהו, אולי גם גובהה, תלוי במדינה. אבל בווטסים באתר , כל השדות בטופס הם שדות חובה. זה בכלל סיוט כי לא כל השדות בטופס רלוונטים. באפליקציה זה היה סופר פשוט.
 16. מה הבעיה להגיש דרך האינטרנט? הרבה יותר נוח, יעיל ומהיר אתה לא משתמש ב SIMBRIEF ? PFPX? ?
 17. יש למישהו במקרה את קובץ ההתקנה של vPilot 3.70? שדרגתי ל 3.81 בלי לדעת שאי אפשר להגיש תוכנית טיסה יותר בתוכנה.. לא שמרתי את 3.70 לצערי.
 18. ביום שישי ה-1 במרץ בשעה 14:00 מקומי יהיה מבחן מעשי על עמדת מגדל בן גוריון. בואו לטוס ולעזור להדר לקבל דרגת S2!
 1. טעינת פעילויות נוספות
×
×
 • יצירת חדש...