עבור לתוכן

Adar Polachek

הנהלת חטיבה
 • הודעות פעילות

  91
 • הצטרפות

 • ביקור לאחרון

 • Days Won

  1

Adar Polachek last won the day on פברואר 16

Adar Polachek had the most liked content!

אודות Adar Polachek

 • יום הולדת פברואר 20

פרטי משתמש

 • Simulator
  Prepar3D

מבקרים אחרונים

הצגת המבקרים בפרופילך מנוטרלת, ולא ניתן לראות מי ביקר לאחרונה בפרופיל שלך.

Adar Polachek's Achievements

 1. שלום לכולם, ביום שישי ה1 לאוקטובר מ15:00-17:00 בערב (מקומי), יתקיים מבחן מעשי על מגדל בן גוריון! בואו לטוס לעזור לאילון לעבור!
 2. בינתיים אנחנו לא מקבלים פקחים אורחים שמדברים אנגלית כי אין מערכים מעודכנים באנגלית. כשנתחיל לקבל נראה מה נעשה.
 3. שלום לכולם, לאחרונה מחלקת ההדרכה עוברת כמה שינויים וברצוני להסביר על מספר נהלים חדשים שבשימוש כדי לעשות סדר: כשירות: על כל פקח לפקח 10 שעות ברבעון (3 חודשים). בכל רבעון, מחלקת ההדרכה תפרסם את רשימת הפקחים הכשירים. פקח שלא עמד בדרישה, לא יהיה ברשימה. הפקח יצטרך לבקש החרגה ממנהל מחלקת ההדרכה. פקח לא כשיר שמעוניין לחזור לכשירות יצטרך לעבור סשן ריענון קצר עם מדריך. הנה רשימת הפקחים הכשירים לפי נוהל הכשירות הישן (5 שעות בחודש). מעכשיו נכנס לתוקף הנוהל החדש (10 שעות ברבעון) ומכיוון שאנו נמצאים באמצע רבעון, בינואר 2022 תפורסם רשימת הפקחים הכשירים לפי הנוהל החדש. נהלי פיקוח ועדכונים: מחלקת ההדרכה פועלת כדי לעדכן וליישם נהלי פיקוח שמותאמים למציאות. זאת כדי לאפשר רמה גבוהה של פיקוח. ניתן למצוא את המערכים (s (SOPלכל העמדות ב " פקחי טיסה - עדכונים ונוטאמים" בפורום. באזור זה תמצאו גם שרשור מתחת לכל מערך שבו מפורסמים עדכונים. חובה על כל פקח לפני שהוא עולה לפקח, להכיר את הנהלים ולבדוק בפורום שלא פספס עדכונים בשרשור. פיקוח באירועים: במצב של אירוע עמוס עם כמות גדולה של תנועות נכנסות, יש להחליף את הגישה בשימוש לגישה לא מציאותית לאותה רגע, שהיא גישת ILS. לדוגמה: אם גישת RNP W 30 בשימוש, יש להחליף לגישת ILS 30 או ILS 21. גישת ה ILS למסלול 12 לא מומלצת במצבים של עומס. טיסות אימונים/CVFR בזמן אירוע – במצב של אירוע עמוס, ניתן לסרב לבקשות טייסים לבצע טיסות אימון/CVFR. במידה ואישרנו, ניתן לסרב לכל בקשה של הטייס המבצע טיסת אימון שיכולה להפריע. ניתן גם להורות על הטייס לנחות ולהפסיק את טיסתו עקב עומס. סדר ההסמכה: 1. קלרינס + קרקע בן גוריון– S1 2. מגדל (הרצליה, חיפה, ראש פינה, בן גוריון) – S2. 3. גישה בן גוריון– S3 4. בקרות – C1 (כולל הסמכה על אילת רמון*) *ניתן גם לעבר הסמכה על מגדל אילת רמון לאחר קבלת S2 , אך לא חובה. הסמכה על מגדל כללי בלבד: אנשים שמעוניינים לעבור הסמכה על מגדל הרצליה, חיפה וראש פינה בלבד – יוכלו. הסמכה זו תיתן דרגת S1 ולא תאפשר פיקוח על קלירנס, קרקע ומגדל בן גוריון. במידה והפקח מעוניין לעבור הסמכה על בן גוריון, הוא יכנס לרשימת ההמתנה ביחד עם שאר הממתינים. פקחים אורחים: בקרוב מחלקת ההדרכה תתחיל לקבל פקחים אורחים שמדברים עברית. בעתיד המחלקה צפוייה לכתוב נהלים מעודכנים באנגלית ולאפשר לפקחים אורחים שמדברים אנגלית בלבד, להגיש בקשה. מתן ביקורת לפקחים: אין להעיר לפקחים על התדר. הערות יועברו במייל מסודר למנהל מחלקת ההדרכה ובאחריותו להעביר את ההערות לפקח מושא ההערות.
 4. שלום לכולם, ביום חמישי הקרוב מ19:30-21:30 בערב (מקומי), יתקיים מבחן מעשי על מגדל בן גוריון! בואו לטוס לעזור לירין לקבל דרגת S2!
 5. אני בסוף פנוי רק עד 19:30. אעדכן אם אוכל יותר מאוחר
 6. מגדל משמרת ראשונה (פנוי גם לשנייה אבל אצטרך לעזוב 10 דקות לפני הסוף)
 7. תל אביב משמרת שנייה. אתה יכול לשים אותי קרקע מזרח משמרת ראשונה אם צריך
×
×
 • יצירת חדש...