Jump to content

Dolev Ravid

חבר חטיבה
 • Content count

  279
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  14

Dolev Ravid last won the day on April 29 2018

Dolev Ravid had the most liked content!

2 Followers

About Dolev Ravid

 • Rank
  Member

Vatsim

 • VATSIM CID
  1084159

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. בוקר נפלא. יצאתי לטיווט מב"ג. כמה תמונות:
 2. Howdy Aharon what kind of simulator are you using?
 3. עבודה מבורכת! אגב אני חושב שכדאי להתחיל וליצור סרטונים וקבצי הדרכה על swift - התוכנה החדשה להתחברות לרשת. היא לאט לאט תופסת נפח רב יותר אצל משתמשי P3D וגם אצל משתמשי xplane. מיותר לציין שהתוכנה הזאת הוגדרה בתור הקליינט של העתיד של וואטסים.
 4. Dolev Ravid

  בירות ל-XP11

  השכנים שלנו מצפון שחררו סינרי מטורף לשדה + העיר עצמה. זה ברמה של סינרי בתשלום והם מפיצים את זה בחינם. מוזמנים להוריד מכאן : https://forums.x-plane.org/index.php?/files/file/52746-lebor-simulations-beirut-xp11/ תמונות: תהנו
 5. לאקספליין יש יתרון משמעותי מאוד בכל התחום של הקלים. בתחום של מטוסים כבדים יש לך מספר יצרניות איכותיות: 757 / 767 של Flight Factor ה-zibo שנהיה מאוד קרוב מבחינת מערכות ל-pmdg , הדינמיות טיסה שלו טובה יותר לטעמי. ה-toliss a319 בעיני אחד המטוסים המקצועיים יותר לאקספליין - ממליץ בחום.
 6. Dolev Ravid

  קריאה לעזרה בבניית סינרי

  החלטה מצויינת גל.
 7. Dolev Ravid

  ומנהל החטיבה הבא הוא...

  תודה רבה לכם היה העונג לעבוד ביחד
 8. חברים יקרים שלום רב. בהמשך לפוסט הקודם שלי בדבר פתיחת מכרז למנהל חטיבה אני שמח ונרגש להכריז כי מנהל החטיבה הבא של VATIL יהיה אור באכתרי. לאור שנים רבות בחטיבה בתפקידים ניהוליים. הוא דמות מפתח בקהילה שלנו. אני בטוח שהחטיבה איתו תמשיך לצמוח ולהתפתח. ויותר מזה אני יודע שאני יורד מתפקיד אך המחליף שלו יעשה עבודה טובה כשאני עשיתי. ביום חמישי הקרוב בשעה 21:00 אני אערוך שיחה בשרת ה-TS על מנת להיפרד מכולם. בבוקר יום שישי אור יכנס רשמית לתפקידו החדש. תאחלו לאור בהצלחה, יש לו הרבה עבודה על הראש היה לי העונג לנהל את החטיבה היקרה הזאת. תודה לכם על שנה וחצי של עשיה אין סופית. שנה וחצי של הישגים. ובעיקר שנה וחצי בה הצלחנו להוכיח לעצמנו שאנחנו יכולים וראויים. בהצלחה לאור ולכולם.
 9. @Joel Strikovsky תודה על העדכון . @eliran krulfeld - עדכנתם כבר את הסקטור?
 10. יואב, אני שמח לראות שגילית את מה שאני ועוד מספר חברים פה כבר חוים יום ביומו בשנתיים האחרונות XP11 זה העתיד.
 11. חברים יקרים, תודה רבה ! ריגשתם אותי מאוד!
 12. Dolev Ravid

  טיזר קטן לפרוייקט שאני מתכנן

  תמיד אפשר יותר, השאלה היא מה המחיר של שעות עבודה שאתה הולך לשלם על זה.
 13. חברי חטיבה יקרים, מזה כשנה ומספר חודשים שאני מנהל את החטיבה הישראלית של רשת VATSIM. השנה האחרונה היתה משמעותית מאוד ומאתגרת. הקמנו שרת TEAMSPEAK עצמאי חדש. בנינו אתר חדש. יצאו סינרים חדשים למרחב שלנו עשינו אירועים הצלחנו להגדיל משמעותית את כמות התנועות במרחב חיזקנו את שיתוף הפעולה עם VFS ובעיקר שמנו את ידינו בכל הקשור לעולם התעופה הוירטואלי במדינת ישראל - מתוך אותה ההבנה כי אנחנו הקהילה השולטת ועלינו מוטלת החובה לספק את המענה לכל עולם הטיסה הוירטואלי. כפי שודאי חלקיכם יודע לאחרונה אני עובר תקופה קשה מאוד. מסיבות שאין אני יכול לפרט על גבי במה מכובדת זו אני נאלץ להודיע כי זיהיתי לאחרונה שהדבר הטוב ביותר עבור החטיבה שלנו יהיה למנות מנהל חדש. אני נאלץ לעזוב בלב כבד ובעיקר עם הרגשה שלא מיציתי ולא הספקתי לממש את כל התוכניות שתכננתי לחטיבה שלנו. אני חושב שכעת יותר מתמיד יהיה נכון להכניס לנעליים שלי מישהו אחר, עם הרבה יותר זמן ממני. לכן, בלב כבד אני פותח מכרז לאיוש תפקיד מנהל החטיבה הבא. המכרז יפתח החל מרגע זה והוא יהיה תקף עד תאריך 31.05.2019 בשעה 23:59. מינוי מנהל החטיבה החדש יערך בתאריך 07.06.2019. אלה תנאי הסף להגשה למכרז: *. חבר חטיבה פעיל לפחות בשנתיים האחרונות *. דרגת פיקוח C1 לכל הפחות. *. 500 שעות טיסה ברשת לכל הפחות *. בקיא בחוקת החטיבה וברגולציה של רשת VATSIM *. זמין להיות לפחות שלוש פעמים בשבוע למשך שעתיים ואף יותר בשרת ה-TEAMSPEAK *. ללא אירועי משמעת חמורים ברשת או במתחמי החטיבה. קורות חיים יש לשלוח למייל: vatil1@vatil.org.il כמו כן, בקשות אשר ישלחו בצירוף מכתב מקדים ובו תוכנית עבודה מתוכננת ישקלו בעין יפה. שיחות אישיות יקבעו למתאימים. שהיה לנו בהצלחה. ודבר נוסף, אני לא הולך לעזוב כאן. אל תדאגו אני מבטיח להישאר בלב העשיה ואף להשקיע כעת יותר בפיתוח המרחב הישראלי. שיחת פרידה וסיכום שלי תיערך בתאריך 06.06.2019 בשעה 21:00 בשרת הטיםספיק החטיבתי
×