עבור לתוכן

Dvir Ben-David

חבר חטיבה
 • הודעות פעילות

  128
 • הצטרפות

 • ביקור לאחרון

 • Days Won

  7

Dvir Ben-David last won the day on נובמבר 26 2021

Dvir Ben-David had the most liked content!

1 עוקב

אודות Dvir Ben-David

 • יום הולדת 11/08/2002

פרטי משתמש

 • Simulator
  Prepar3D

Vatsim

 • VATSIM CID
  1400705

מבקרים אחרונים

1,327 צפיות בפרופיל

Dvir Ben-David's Achievements

 1. וואלה אני זוכר שבקורונה עשיתי בדיוק את אותו הדבר ביחד איתך כי אני וגזית מאז ועד היום זה דואו משמיים באמת אם יש שידוך שעשית מעולה זה השידוך הזה. תודה רבה על כל הזמנים הטובים ועל כל העזרה שלך בתור מנהל מחלקת הדרכה וסגן מנהל חטיבה, מקווה שעדיין נראה אותך בתור חבר חטיבה מן המניין גם אם אין לך זמן לנהל את כל העסק. עלה והצלח! וכמובן ושבהצלחה לקצין שבנוסף להיותו מנהל מחלקה מעולה יראה לכולם איך רק קצין יכול להריץ בשלמות מוחלטת שני תפקידים במקביל ועוד לנהל חיים במקביל.
 2. יש פה התייחסות לבאגים כאילו זה דבר "שפשוט מתקנים", אבל כאילו נשכח שמדובר פה במקצוע שלוקח עליו איזה 300 אנשים. אם יש באג (ויהיה באג) שירסק מטוס כזה (או אפילו שניים), תיהיה ביקורת ציבורית ענקית על זה. גם אם אנשים התרגלו במשך 10 שנים לטוס בכטב"מים, מקרה של באג כזה (וזה כנראה לא יהיה רק אחד) יערער את כל העולם לחזור למטוסים עם טייס בקוקפיט. ולמה לרוץ לעתיד אם אפשר לראות את מה שהיה עם ה-737 MAX, ושם עוד היו טייסים שצפו בבאג ופשוט לא ידעו איך לטפל בו. אנשים ביטלו טיסות אם הם גילו שהם טסים על ה-737 MAX ואין לי שום סיבה להאמין שאם יקרה דבר כזה עם כל מטוס אחר (במיוחד אם זה באג שעין אנושית הייתה יכולה לתקן) משהו אחר יקרה.
 3. המון בהצלחה לשחף בתפקיד והמון בהצלחה לאור בהמשך דרכו!
 4. שנה טובה וחג שמח לכל הטייסים, הפקחים והבקרים!
 5. חשוב מאוד לדעת מתי טעית ולדעת להתנצל כשצריך, תכונה חשובה! אגב לאלה שלא נמצאים בבית באמצע שבוע ובטח שלא בדיסקורד בלילה, מה בדיוק אדון גאון עשה (הפעם, בלי להזכיר את האיירון מייק וזה)??
 6. ילדה שלי נפלאה ויפה לפעמים עדיין לא מאמינה שזכיתי ויש לי כזו ילדה נהדרת שכל מה שהיא נוגעת בו היא עושה בצורה מושלמת יום הולדת שש עשרה שמח אהובה אוהבת אותך, מחבקת וכל כך גאה בילדה שלי שהיא כבר בעצם נערה נפלאה!
 7. שמונה עשרה לחופה, זאת לפי חכמינו זכרם לברכה אך בימינו אנו – נעשה לך קצת הנחה ובכל זאת, זהו שלב מיוחד של בגרות שלב שכדאי להיכנס אליו ברוב זהירות כבר לא ילד, נער מתבגר של ממש מסיים לימודים, נכנס למסלול חדש עוד לא בוגר, יש עוד מה ללטש בן שמונה עשרה – וזה הכי שאפשר לבקש! את כל הקורה בדרכך קח בקלות יתרה אל תמהר, אל תקפוץ, בקיצור – פרה, פרה שמח בחלקך, למד ואסוף שלל חוויות מאחלים לך את הכי טוב שרק יכול להיות!!
 8. יחס גורר יחס, וזה קצת עצוב שאנשים מעירים לאנשים על ההתנהגות שלהם בלי להסתכל על איך הם מתנהגים בעצמם...
 9. גזית הפקח הכי מוכשר ב-VATIL 🖥️ בשבילו ה-SOP הוא ממש כמו אליל 📖 ועכשיו אחרי שהוכשר על כל העמדות 🏆 יוליד פקחים כמו במחלקת יולדות 👶 מזל טוב על ה-C1 יא גאון אולי עוד מעט גם C3/I1/I3 אמן!
 10. אפשר לקנות חדש באתר של אירוסופט, כולל גם משלוח. כרגע אין במלאי אבל יהיה את זה בקרוב אני בטוח. זה עולה איזה 260 אירו עם המשלוח (שולחים עם DHL, משלוח מגרמניה) קישור: https://www.aerosoft.com/en/hardware/flight-simulation/yokes/2567/honeycomb-alpha-flight-controls
×
×
 • יצירת חדש...