עבור לתוכן
Rom Karliner

חיל האוויר הוירטואלי - הדור הבא

Recommended Posts

 

SZXwgYV.jpg

חיל האוויר הוירטואלי גאים להכריז על גיוס כללי ופתיחת הכשרות מיוחדות

חיל האוויר הוירטואלי הוקם בשנת 2008 במטרה למסד את הטיסה הצבאית בVATIL. החיל דוגל בטיסה צבאית ברמה הקרובה ביותר למציאות במסגרת המתאפשר תחת VATSIM. תוך השמת דגש על שיתוף פעולה בין טייסות, מערכים וחילות אוויר זרים. בנוסף לדגש על כל מעטפת הטיסה הכוללת תדריכים, תחקירים,  פיקוח ובקרה במהלך הטיסות ואופי טיסה מאתגר וייחודי. בחיל פועלים המערכים הפעילים בחיל האוויר הישראלי  קרב, תובלה ומסוקים. 

 

שנת העשור לקראתנו ומתוך מחויבות עמוקה לתחום הטיסה הוירטואלית ולטיסה צבאית הוחלט בחיל האוויר הוירטואלי על כמה צעדים להבטחת קיומו גם בשנת ה15 ומעבר. רמת הפעילות הצבאית ברשת במהלך השנה האחרונה הגיע לכדי מצב של הפסקת פעילות בחודש יוני וכניסה לתרדמת קיץ וכעת הגיע הזמן לרענן את השורות, לחדש את החיל ולשמור על הטיסה הוירטואלית בישראל לשנים הבאות. כחלק מתכנית זו  החיל פותח את שורותיו לסבב הגיוס המקיף והגדול ביותר מאז הקמתו.

את מי אנחנו מחפשים? אתכם!

בניגוד לסבבי הגיוס הקודמים בהם נפתחה ההרשמה רק לקורס טייס צבאי בסבב זה אנחנו מחפשים את האנשים שיובילו את החיל בשנים הבאות

טייסים, טייסי מילואים , פקחים , מפקדים, אנשי שיווק , תמיכה טכנית , צילום ועריכה, עיצוב 3D ובניית סינרים,  ועוד תפקידים רבים המחכים לכם.

למי זה מתאים?

חיל האוויר הוירטואלי הוא המקום לכל מי שמחפש ריגוש נוסף בטיסה הוירטואלית. אנו מחפשים אנשים רציניים שרוצים לקחת חלק בעתידו של החיל מבלי לשכוח את הכיף שיש בתחביב.

בנוסף החיל פותח לראשונה טייסת מילואים לכל אלה שפעלו בחיל בעבר וכיום אין להם את הזמן לפעילות שוטפת ובאופן קבוע, אך עדיין רוצים לחזור לכשירות, לטוס ולסייע לחיל כאשר יש להם את הזמן .

מעבר לתפקידי הטיסה תפקידי הניהול כמו שיווק, תמיכה הטכנית, צילום, עריכה וקשרי החוץ חשובים ביותר ומספקים למי שיבחר לקחת בהם חלק עבודה מעניינת ושותפות רבה בקביעת עתידו של החיל.

 

מפגשי הסברה והרשמה לכל מי שמעוניין להצטרף יתקיימו בשרת הטימספיק של VATIL במועדים הבאים:

יום שישי 17/11 בשעה 15:00

יום שבת 18/11 בשעה 20:00

יום רביעי 22/11 בשעה 20:00

יום שישי 24/11 בשעה 15:00

יום שבת 25/11 בשעה 19:00

בואו ותשתתפו בבניית עתידו של חיל האוויר הוירטואלי!

Link to post
Share on other sites

מועדי השיחה האחרונים לפנינו 

יום שישי 24/11 בשעה 15:00

יום שבת 25/11 בשעה 19:00

לכל מי שמעוניין לשמוע או להצטרף ואינו יכול להגיע לאחת משיחות אלו ניתן לפנות בהודעה פרטית או לשאול כאן בדיון.

 

בנוסף ברצוני לאחל בהצלחה לחניכי קורס הטיס הוירטואלי מחזור 010 שמתחילים מחר את דרכם בחיל!

Link to post
Share on other sites

בעקבות תוצאות הניסיון האחרון ולאור השינויים שנעשו בחטיבה נשמח אם תוכלו לענות על סקר קצר בנושא הטיסה הצבאית ברשת ( הסקר מיועד לכל חברי החטיבה )

https://goo.gl/forms/V3G9Ds6iD2rwmKlZ2

 

Link to post
Share on other sites

נא להתחבר על מנת להגיב

You will be able to leave a comment after signing inהתחברות לאתר

×
×
  • יצירת חדש...