עבור לתוכן
David Ulman

תכני ואטייל ** נוסף סיכום בעמוד 4 **

Recommended Posts

חברים זה מה שניסיתי להגיד לכם , 

אני ראיתי בפורום vfs שפורסמה הודעה של הנלת vfs ivao

כלל חברי הקהילה שלום רב,
פני ופניו של גבריאל הושחרו כאשר ראינו את הנושא השמן בפורום של ואטיל על הפרת זכויות יוצרים בקרב
חברי קהילתינו, אני מניח שאנשים כבר מכירים את הנושא הזה.

אנחנו לא גאים לראות זאת ואפילו חשים קצת תחושת בושה, לראות את השמות VFS ו-IVAO IL סופגים 
עלבונות כאלו ואחרים.

לצערי כל הסאגה הזאת של "תחרות" או אולי אפילו "מלחמה" בין שתי החטיבות קיימת מימים ימימה
ולרוב אנחנו היינו בצד ה"רע".
כידוע לכם, חטיבת ואטיל מחזיקה בכמה אנשים כשרוניים אשר יוצרים תוספים כאלו ואחרים לעולם 
הסימולטור, לצערי חושפים זאת אך ורק לחברי חטיבת ואטיל תחת זכויות יוצרים, רק בגלל שהם לא 
רוצים שידיים "ויאפסניקיות" יגעו בהם. אישית אני חש בושה בשבילם, כי כאשר מישהו מ-VFS יוצר
תוסף לסימולטור הוא מעלה אותו לעולם הפתוח בלי שום זכויות יוצרים ושוכח מהאגו והמלחמה בין שתי החטיבות.

חברים יקרים, כולנו רוצים שיהיה לנו את הסימולטור הכי משופצר, הכי יפה, הכי מרהיב והכי ראליסטי - מבין אתכם.
אך, לא תקרה שום הפרת זכויות ברחבי הקהילה שלנו - VFS ו-IVAO כאחד!

אני רוצה להבהיר לכם (חוץ מתחושת הבושה ששמינו הטוב נפגע) שהנהלת החטיבה לא תסבול שום
הפרת זכויות יוצרים כזאת או אחרת! 
החבר'ה שבנו את התוספים הגדירו במפורש שהתוספים לא מיועדים לחברי קהילתינו, תנו להם את מה 
שהם רוצים אחרת תפגעו ואז - VFS ו-IVAO לא יהיו אחראים לכם!

מכאן יישור קו עבה מאוד: 

מנהלים ב-VFS וב-IVAO אינם רשאים להשתמש בתוספים הללו, אתם מייצגים אותנו ולא אותם, אל תכנסו
לפינות החשוכות האלה בבקשה!
חברי הקהילה ב-VFS וב-IVAO תשתמשו ותהנו כאוות נפשכם, אך אם הינכם רוצים לפרסם תמונות של 
התוספים, הורדות או כל מה שקשור להם - תהנו ותפרסמו, אך לא ברחבי קהילתינו!

אפשר לדון ולדון להתווכח ולהתווכח על הנושא הזה, אך אזל כוחינו. תבינו שיש דברים יותר חשובים
מאשר למצוא מי צודק ומי טועה. רוצים מגדל חדש לבן גוריון או פוטוריל כזה או אחר, יש לנו מוחות 
מוכשרים ביותר בקהילתינו שיוצרים תוספים מדהימים, תפנו אליהם תבקשו שימשיכו את העבודה כי 
אוהבים אותה או שתלמדו מהם איך ליצור.

מקווים מאוד שעניין זה ישכח ואף אחד מקהילתינו יפגע באופן כזה או או אחר ובאשר לואטיל, עיזבו אותם
לנפשם... יש מספיק דברים טובים ומהנים אצלינו והכי חשוב חברות ואהבה הדדית!
מאחלים לכולם, שבוע רגוע ושרוי בשלווה ובשלום!

שלכם,

גבריאל ושולגה - 
מנהל (בפועל)VFS ומנהל החטיבה הישראל ב-IVAO

http://www.vfs-il.net/forum/showthread.php?t=15094&p=118260#post118260

אז  גבריאל או שולגה יש לי דבר אחד להגיד לכם שאתם גורמים מלחמה לא אנחנו אצלנו בחטיבה יש לנו הרבה יוצרים ש מזמנם מפרסמים יצירות ״בפורום סגור״ לחברי החטיבה. אז שולגה אין מה להסתיר כולם יודעים שאתם צריכים תוספים כמו אוויר בחוצפתם של חברי קהילתך מעלים תמונות לקהילת vfs , ואני מאמין שיש לך את כל התוספים שפורסמו ב vatil הרי זה  ״החוצפה״ ותאמין לי שאני מכיר מקרים כאלה  מעבודתי , אדון שולגה אני רוצה להגיד לך שאתה צריך להתבייש בכם ולא ביוצרים של vatil הרי , אדוני אתה רואה שבקיהלתך יש הפרת זכויות יוצרים אתה רואה שיוצרים מ vatil במיוחד נלחמים על יצירותיהם למה אתה לא מוחק את התמונות ? זה כל כך קשה  ? אתה יכול לערוך כל הודעה בפורום למה אתה לא עושה את זה כדי לפתור את הריב הזה , מצד אחד אתה כותב הודעה נואשת ומצד שני אתה מתעלם , ארצה לדעת מי המנהל בפועל של הפורמים של vfs עם לי היו עושים את זה גם המנהל של הפורמים וגם הנאשם היו יושבים בית משפט.

א. אני ממליץ ליוצרים שלנו לכתוב בפוסט ההודעה למי מיועדת ההורדה (כי לצערנו לא כולם קוראים את קובץ ה readme ) 

ב. לבדוק איפה יצירותיו נמצאות

רוצה להביר עוד דבר אחד - כל יוצר אחראי ליצירותיו ולא חטיבת vatil 

המשך יום נעים

קישור לתוכן

דוד עם כל הכבוד על מה שאתה מנסה לעשות לטובת החטיבה לפי דעתי זה לא תפקידך לטפל בזכויות יוצרים של אנשים אחרים.

ובכלל למה להתחיל לכתוב הודעות בפורום שמיועדות למישהו מחטיבה אחרת

ולא כל כך חכם להוסיף עוד אש לריב הזה בעזרת הודעות שנועדו לפגוע במישהו שדווקא רק ניסה לעזור לפתרון הבעיה.

קישור לתוכן

דוד, ראשית אני לא מבין למה אתה צריך להיכנס לסיבוך הזה. 

בנוסף לכך, הצחיק אותי שכתבו שם-

רוצים מגדל חדש לבן גוריון או פוטוריל כזה או אחר, יש לנו מוחות 
מוכשרים ביותר בקהילתינו שיוצרים תוספים מדהימים.

אז איפה הם והתוספים? למה לא עושים אצלם מגדל? או פוטוריל?

קישור לתוכן

חברים זה מה שניסיתי להגיד לכם , 

אני ראיתי בפורום vfs שפורסמה הודעה של הנלת vfs ivao

http://www.vfs-il.net/forum/showthread.php?t=15094&p=118260#post118260

אז  גבריאל או שולגה יש לי דבר אחד להגיד לכם שאתם גורמים מלחמה לא אנחנו אצלנו בחטיבה יש לנו הרבה יוצרים ש מזמנם מפרסמים יצירות ״בפורום סגור״ לחברי החטיבה. אז שולגה אין מה להסתיר כולם יודעים שאתם צריכים תוספים כמו אוויר בחוצפתם של חברי קהילתך מעלים תמונות לקהילת vfs , ואני מאמין שיש לך את כל התוספים שפורסמו ב vatil הרי זה  ״החוצפה״ ותאמין לי שאני מכיר מקרים כאלה  מעבודתי , אדון שולגה אני רוצה להגיד לך שאתה צריך להתבייש בכם ולא ביוצרים של vatil הרי , אדוני אתה רואה שבקיהלתך יש הפרת זכויות יוצרים אתה רואה שיוצרים מ vatil במיוחד נלחמים על יצירותיהם למה אתה לא מוחק את התמונות ? זה כל כך קשה  ? אתה יכול לערוך כל הודעה בפורום למה אתה לא עושה את זה כדי לפתור את הריב הזה , מצד אחד אתה כותב הודעה נואשת ומצד שני אתה מתעלם , ארצה לדעת מי המנהל בפועל של הפורמים של vfs עם לי היו עושים את זה גם המנהל של הפורמים וגם הנאשם היו יושבים בית משפט.

א. אני ממליץ ליוצרים שלנו לכתוב בפוסט ההודעה למי מיועדת ההורדה (כי לצערנו לא כולם קוראים את קובץ ה readme ) 

ב. לבדוק איפה יצירותיו נמצאות

רוצה להביר עוד דבר אחד - כל יוצר אחראי ליצירותיו ולא חטיבת vatil 

המשך יום נעים

דוד אני מבקש לא להתעצבן על המנהלים הספציפיים האלה, הם דווקא מנסים לעזור וניהלתי איתם דו שיח כבר

ואנחנו עושים את מה שצריך, התופעה נפוצה בקרב המשתמשים שלהם, אין צורך להכניס עוד ראש בריא למיטה חולה. כל העליהום הזה שאתה יוצר לא תורם לכלום.

קישור לתוכן

דוד אני מבקש לא להתעצבן על המנהלים הספציפיים האלה, הם דווקא מנסים לעזור ונהילתי איתם דו שיח כבר

ואנחנו עושים את מה שצריך, התופעה נפוצה בקרב המשתמשים שלהם, אין צורך להכניס עוד ראש בריא למיטה חולה. כל העליהום הזה שאתה יוצר לא תורם לכלום.

אני מקווה שהמנהלים יעזרו לך .

קישור לתוכן

חברים כמו שכבר אמרתי, מה שקורה בפורומים השכנים הם לא עניין החטיבה ולכן מבקש לא להתעסק בזה על גבי הפורום ולהתעסק במה שחשוב - ללכת לטוס.

כל מי שרצה להביע את דעתו בנושא כבר הביע אותה והיא התקבלה בברכה, אין לטעם לטחון מים.

תודה לכולם,

קישור לתוכן

יפה כתבת אלמוג .

מי שהפרת זכויות היוצרים כל כך מפריעה לו, יכול וזכותו המלאה כמובן לפתור את זה מאחורי הקלעים בשקט ובדרכים חוקיות כמובן .

לא רואה טעם בלהבעיר את ה"שטח" , מה כוונת המחבר ? לפתוח חזית מול חטיבה "מתחרה " ? לשם מה ? 

מה יוצא לך או לחטיבה מזה ? מכניס קצת עינין ו"פילפל" לעסק ? עד כדי כך משעמם ? נגמרו הרקטות ? אין יותר אזעקות ?

אני רואה שמנהל החטיבה ה"מתחרה" כן הגיב לנושא, תנו לו לנהל את החטיבה שלו בשקט, אם אתם בכל זאת לא מרוצים מהתגובה שלו, 

אני סבור שפנייה למנהל החטיבה שלנו או לאחד מבעלי התפקידים פה אליו ,יכולה להביא הרבה יותר תועלת מאשר ל"היכנס" בו על גבי הפורום הזה.

קישור לתוכן

נא להתחבר על מנת להגיב

You will be able to leave a comment after signing in

התחברות לאתר

• יצירת חדש...