עבור לתוכן
Or Belisha

האירוע השבועי - The Weekly Event

Recommended Posts

Saturday Online.png

טייסים יקרים,

לאחר מחשבה מעמיקה והתלבטויות הוחלט להחזיר את האירוע השבועי,

אנו רואים כי בתקופה האחרונה ישנה פעילות רבה במוצאי שבת הודות ליוזמה של חברי החטיבה והיינו רוצים להפוך את זה לחוויה יותר מהנה במתן שירותי פיקוח

בכל שבוע, מדי מוצאי שבת, בין השעות 17:00z-19:00z יאויישו עמדות הפיקוח סביב נמל התעופה בן גוריון.

בן גוריון - סינרי חינמי / דפיות

אירוע מהנה ומוצלח לכולם !

ללוח שיבוץ פקחים לחצו כאן .

הבהרות בנוגע לשיבוץ פקחים לאירוע:

על מנת להירשם יש להגיב בשרשור או לשלוח מייל לvatil6@vatil.org.il בצירוף שם מלא , שעות והעמדה המבוקשת
כל פקח אשר נרשם לפקח באירוע עליו לעשות בהקדם האפשרי BOOK למשמרת שבחר דרך  VROUTE
על כל פקח שנרשם להודיע לפחות 24 שעות לפני המשמרת על ביטול / איחור

קישור לתוכן

1 hour ago, Tomer Israel said:

טוב שזה חזר

אני מקווה שזה לא יגיע למצב שזה הגיע אליו בעבר.

האם זה יהיה החל מיום שישי הקרוב?

לדעתי זה צריך להיות במתכונת של אחד לשבועיים שלושה..ההתחייבות לפיקוח לתקופה ארוכה ביום ושעה קבועים בצורת של ״יום ברזל״ זה דבר שלצערנו נכשל בעבר. אבל אולי דברים השתנו מאז. 

שיהיה בהצלחה!

קישור לתוכן

8 hours ago, noi farhi said:

לדעתי זה צריך להיות במתכונת של אחד לשבועיים שלושה..ההתחייבות לפיקוח לתקופה ארוכה ביום ושעה קבועים בצורת של ״יום ברזל״ זה דבר שלצערנו נכשל בעבר. אבל אולי דברים השתנו מאז. 

שיהיה בהצלחה!

גם אני חושב שזה אמור להיות פעם בשבועיים, ככה יהיו יותר תנועות!.

קישור לתוכן

On 30.11.2017 at 01:10, noi farhi said:

שיהיה בהצלחה!

אני מסכים איתך

קישור לתוכן

רק כמה הבהרהות לכל הטענות שעלו מסביב

מה שהולך להתקיים זה לא אירוע במתכונת שכולם רגילים אליו אלה מעין שיטה לארגון הפיקוח. משום שראינו שבימי שישי בד"כ עולים טייסים ופקחים רבים לרשת הוחלט לארגן את כל ההליך. 

אף אחד לא הולך לרדוף אחרי פקחים לעלות ולפקח, כל אחד עושה את זה מרצונו החופשי. אין פה הצלחה או כישלון, זה לא אירוע, הוא גם לא פורסם מחוץ לחטיבה כפי שניתן לראות.

אני מזמין את כולם להנות מטיסה ופיקוח בימי שישי.

שבת שלום!

קישור לתוכן

15 minutes ago, Daniel Klimovitsky said:

מה שהולך להתקיים זה לא אירוע במתכונת שכולם רגילים אליו אלה מעין שיטה לארגון הפיקוח. משום שראינו שבימי שישי בד"כ עולים טייסים ופקחים רבים לרשת הוחלט לארגן את כל ההליך. 

אף אחד לא הולך לרדוף אחרי פקחים לעלות ולפקח, כל אחד עושה את זה מרצונו החופשי. אין פה הצלחה או כישלון, זה לא אירוע, הוא גם לא פורסם מחוץ לחטיבה כפי שניתן לראות.

שבת שלום!

צודק לגמרי!,שבת שלום!.

קישור לתוכן

5 hours ago, Daniel Klimovitsky said:

שבת שלום!

א. זה כן האירוע. הפוסט הזה מפורסם כאירוע שמתקיים באופן קבוע כל יום שישי. זה שהחלטתם שהוא לא יפורסם בחוץ זה לא בסדר אבל זו נקודה אחרת.  

ב: אם לפי מה שאתה כותב יוצא לפועל אז לא שונה ממה שיש עכשיו. גם עכשיו כל אחד עולה מתי שמתחשק לו. ההבדל,  שעשיתם לזה באננר ורשמיות בפורום. שגם הרשמיות הזו לא נכונה. כי אתה אומר ״אף אחד לא הולך לרדוף אחרי פקחים לעלות ולפקח, כל אחד עושה את זה מרצונו החופשי״ זאת אומרת שיש סיכוי כזה שיהיו ימי שישי ללא פיקוח? שים לב שמנהל האירוע כותב ״בכל שבוע, מדי יום שישי, בין השעות 12:00z-15:00z יאויישו עמדות הפיקוח סביב נמל התעופה בן גוריון״ 

קישור לתוכן

44 minutes ago, noi farhi said:

א. זה כן האירוע. הפוסט הזה מפורסם כאירוע שמתקיים באופן קבוע כל יום שישי. זה שהחלטתם שהוא לא יפורסם בחוץ זה לא בסדר אבל זו נקודה אחרת.  

ב: אם לפי מה שאתה כותב יוצא לפועל אז לא שונה ממה שיש עכשיו. גם עכשיו כל אחד עולה מתי שמתחשק לו. ההבדל,  שעשיתם לזה באננר ורשמיות בפורום. שגם הרשמיות הזו לא נכונה. כי אתה אומר ״אף אחד לא הולך לרדוף אחרי פקחים לעלות ולפקח, כל אחד עושה את זה מרצונו החופשי״ זאת אומרת שיש סיכוי כזה שיהיו ימי שישי ללא פיקוח? שים לב שמנהל האירוע כותב ״בכל שבוע, מדי יום שישי, בין השעות 12:00z-15:00z יאויישו עמדות הפיקוח סביב נמל התעופה בן גוריון״ 

כל מילה בסלע וכמו שאמרתי בעבר ואומר שוב 

אירוע שבועי הוא החלום הרטוב של כולנו ואני מאמין שאם הייתה כאן התמדה כמו אצל האוסטרים למשל שעושים אירוע בימי רביעי באופן קבוע כבר שנים אז מצבנו היה לא רע היום. אבל זה לא המצב

אין התמדה אין הרתמות ..

ברגע שהעלתם לוגו ופתחתם לזה פוסט  הפכתם את האירוע לרשמי ! ולכן אין כל הגיון במה שרשמת  "שיטה לארגון פיקוח " 

אם אתה רוצה לארגן תעלה פוסט מי רוצה לעלות .. 

חבל לחזור על טעויות עבר מנסיון ..

5 hours ago, Daniel Klimovitsky said:

שבת שלום!

קישור לתוכן

11 minutes ago, shachaf yasurr said:

אירוע שבועי הוא החלום הרטוב של כולנו ואני מאמין שאם הייתה כאן התמדה כמו אצל האוסטרים למשל שעושים אירוע בימי רביעי באופן קבוע כבר שנים אז מצבנו היה לא רע היום. אבל זה לא המצב

אין התמדה אין הרתמות ..

ברגע שהעלתם לוגו ופתחתם לזה פוסט  הפכתם את האירוע לרשמי ! ולכן אין כל הגיון במה שרשמת  "שיטה לארגון פיקוח " 

רק חוזר מ11/3 וכבר צווח

קישור לתוכן

12 minutes ago, shachaf yasurr said:

אין התמדה אין הרתמות ..

טעות

קישור לתוכן

אירוע שבועי זה דבר טוב ומבורך

חשוב לציין שאם האירוע השבועי לא יהיה מתמיד לאורך זמן, אז מוטב לא להתחיל

החשוב מכל זו ההתמדה, לא משנה אם יש טייס אחד במשך האירוע או 100 במרחב האוירי

במקרה ולא עולים פקחים למשמרת , אז ההנהלה עולה לפקח ללא יוצא מן הכלל

שיהיה בהצלחה 

קישור לתוכן

On 5.12.2017 at 19:23, Yoram Benary said:

אירוע שבועי זה דבר טוב ומבורך

חשוב לציין שאם האירוע השבועי לא יהיה מתמיד לאורך זמן, אז מוטב לא להתחיל

החשוב מכל זו ההתמדה, לא משנה אם יש טייס אחד במשך האירוע או 100 במרחב האוירי

במקרה ולא עולים פקחים למשמרת , אז ההנהלה עולה לפקח ללא יוצא מן הכלל

שיהיה בהצלחה 

אז בוא אני אספר לך שאתה טועה . 

זה מה שהיה בעבר . 

הנהלה עלתה בעבר וזה ממש לא הדבר הנכון לעשות.

להפיל את הנושא על ההנהלה זה חוסר אחריות.

או שיש התרמות או שחבל על הנושא

קישור לתוכן

VATEUD, VATUK, VATUSA   אני רק יכול להתבסס על עובדות ונתונים בחטיבות שונות ב  

ביום האירוע ויש מקרים מעטים שההנהלה נאלצת לעזור ולעלות לפיקוח STANDBY    ההנהלה תמיד ב

בדרך כלל אין שום בעיה והפקחים רבים על עמדה  ולכן נרשמים מראש לפיקוח, והנרשם ראשון לעמדה מסויימת זוכה

כנראה שבואטיל זה לא עובד ואולי באמת מוטב לזנוח את נושא האירוע השבועי 

קישור לתוכן

On 7.12.2017 at 09:40, Yoram Benary said:

VATEUD, VATUK, VATUSA   אני רק יכול להתבסס על עובדות ונתונים בחטיבות שונות ב  

ביום האירוע ויש מקרים מעטים שההנהלה נאלצת לעזור ולעלות לפיקוח STANDBY    ההנהלה תמיד ב

בדרך כלל אין שום בעיה והפקחים רבים על עמדה  ולכן נרשמים מראש לפיקוח, והנרשם ראשון לעמדה מסויימת זוכה

כנראה שבואטיל זה לא עובד ואולי באמת מוטב לזנוח את נושא האירוע השבועי 

אז אני אספר לך שבעבר ההנהלה הייתה עולה קבועה באירוע שבועי עקב חוסר נרשמים ...

קישור לתוכן

אורח
This topic is now closed to further replies.

• יצירת חדש...