עבור לתוכן
Eyal Rokach

צוות תמיכה וקליטת טייסים- מספר הודעות

Recommended Posts

אהלן לכולם,

מספר הודעות בנוגע לצוות התמיכה-

1. אני שמח על הצטרפותו של יואב אלדר לצוות, אתם מוזמנים לפנות גם אל יואב בכל תקלה או בעיה.

2. בקרוב נתחיל לפרסם בפורום מדריכים קצרצרים עם שאלות נפוצות, דוגמת התקנת סינרי, התקנת מטוסים וצביעות, התחברות לTS ועוד, אם יש לכם רעיונות למדריכים אתם מוזמנים לכתוב כאן או לכתוב לי בפרטי ונשמח לעזור ולהכין מדריך.

מזכיר לכם,

אנחנו כאן בשבילכם לכל שאלה או תקלה, ניתן לפנות אלינו ישירות בשרת הTS, תוכלו לזהות אותנו באמצעות תג התמיכה טכנית- קליטת טייסים,

ניתן גם לפנות אליי למייל בכל שעה ואדאג לקשר ביניכם לבין חבר צוות תמיכה שיטפל בכל הבעיות והתקלות במידה ויש, המייל שלי: supporteam@vatil.org.il

גמר חתימה טובה,

אייל

Eyal Rokach.png

קישור לתוכן

אני חושב שאחד המרכזיים שלא מצאתי הוא מדריך בעברית שמרכז באופן מקיף את תהליך ההרשמה ל-VATSIM, הורדת ה-Client לשם התחברות לרשת (V-Pilot למשתמשי P3D ו-XSquawkBox למשתמשי X-Plane) ותפעולו.

הצעה נוספת, יותר במובן של "איך לעשות": הדרכה בכתב היא הרבה פעמים מספיקה כדי להעביר רעיון מסוים או כדי ללמד דבר מה, אולם לראות את הדברים קורים יכול ללמד הרבה יותר (אם תרצו, "תמונה אחת שווה אלף מילים"). היום אפשר להקליט, לערוך ולפרסם, בקלות משעשעת למדי, מדריך מוסרט. במידה וזו אופציה שנלקחת בחשבון, אני חושב שכדאי ללכת עליה. לקרוא / לשמוע את הדברים זה דבר אחד. לראות אותם קורים זה דבר אחר לחלוטין, ואני יכול להעיד על כך מתוך הניסיון שלי כמדריך ב-VFS, שהקליט מספר מדריכים בעצמו.

קישור לתוכן

6 hours ago, Dan Heinrich said:

אני חושב שאחד המרכזיים שלא מצאתי הוא מדריך בעברית שמרכז באופן מקיף את תהליך ההרשמה ל-VATSIM, הורדת ה-Client לשם התחברות לרשת (V-Pilot למשתמשי P3D ו-XSquawkBox למשתמשי X-Plane) ותפעולו.

הצעה נוספת, יותר במובן של "איך לעשות": הדרכה בכתב היא הרבה פעמים מספיקה כדי להעביר רעיון מסוים או כדי ללמד דבר מה, אולם לראות את הדברים קורים יכול ללמד הרבה יותר (אם תרצו, "תמונה אחת שווה אלף מילים"). היום אפשר להקליט, לערוך ולפרסם, בקלות משעשעת למדי, מדריך מוסרט. במידה וזו אופציה שנלקחת בחשבון, אני חושב שכדאי ללכת עליה. לקרוא / לשמוע את הדברים זה דבר אחד. לראות אותם קורים זה דבר אחר לחלוטין, ואני יכול להעיד על כך מתוך הניסיון שלי כמדריך ב-VFS, שהקליט מספר מדריכים בעצמו.

ספויילר- עובדים על מדריך כזה להרשמה לרשת, התקנת התוכנה (בין אם זה Vpilot או XSquawkbox) והסבר על התוכנה והכלים הבסיסיים בה דוגמת שליחת תכנית טיסה וכו, 

בקשכ להצעה השנייה נשקול בחיוב, מסכים איתך לגמרי ולכן ברור שגם כל ההדרכות יהיו עם תמונות שמסבירות הכל, נשקול לעשות גם סרטוני הדרכה, 

תודה על ההצעה, 

איילIMG-20180918-WA0037.jpg.945bcce4f839e2d16d14b9e2f7158def.jpg

קישור לתוכן

9 hours ago, Tomer Israel said:

מדריך נדב"ר בסיסי 

תודה על ההצעה, 

ראיתי כבר כמה כאלו באינטרנט וגם לVFS יש מדריך מעולה, אבל נשקול בחיוב לעשות גם מדריך כזה 🙂

IMG-20180918-WA0037.jpg

קישור לתוכן

7 hours ago, eyal rokach said:

תודה על ההצעה, 

ראיתי כבר כמה כאלו באינטרנט וגם לVFS יש מדריך מעולה, אבל נשקול בחיוב לעשות גם מדריך כזה 🙂

IMG-20180918-WA0037.jpg

זה נחוץ מאוד ויפתור הרבה בעיות ברשת

קישור לתוכן

29 minutes ago, Izik Bakshi said:

יוזמה חשובה, כל הכבוד.

לפני מספר ימים העברתי לדולב פרטים על בחור שרוצה להצטרף וקצת צריך הכוונה, דברו עם דולב.

אהלן איציק, 

אשמח אם תוכל להפנות אותו אליי למייל supporteam@vatil.org.il כדי שאוכל להכווין אותו כל הדרך 🙂

תודה!

קישור לתוכן

מדריך על תוכניות טיסה נכונות מנתב"ג (יציאות וגבהים)

אפשר גם לעשות גרסה באנגלית ולפרסם באתר לטובת הטייסים והזרים ובשביל להקל על הפקחים

קישור לתוכן

10 minutes ago, Raz Niv said:

מדריך על תוכניות טיסה נכונות מנתב"ג (יציאות וגבהים)

אפשר גם לעשות גרסה באנגלית ולפרסם באתר לטובת הטייסים והזרים ובשביל להקל על הפקחים

אפילו חובה לפרסם את הגרסה באנגלית של זה, יש טייסים זרים רבים שלא מודעים למגבלות בנתב"ג.

קישור לתוכן

נא להתחבר על מנת להגיב

You will be able to leave a comment after signing in

התחברות לאתר

• יצירת חדש...