עבור לתוכן

tomer asi

חבר חטיבה
 • הודעות פעילות

  67
 • הצטרפות

 • ביקור לאחרון

אודות tomer asi

 • דרגה
  Member
 • יום הולדת 10/03/2000

פרטי משתמש

 • Simulator
  Prepar3D

מבקרים אחרונים

712 צפיות בפרופיל
 1. שמתי לב שהכל סודר ועודכן. תודה רבה עומר על העזרה
 2. לא ראיתי שאחרים התבקשו לצרף גם כן את הפרטים הללו, לכן לא צרפתי אותם, מצטער. רק חשוב לי לציין ששלחתי את ה- LOG באותם הרגעים הראשונים שבהם פורסם העדכון באתר, הבנתי שהייתה תקלה באותם הרגעים... להלן הפרטים הנוספים של הטיסה: זמן הטיסה המדויק: 01:24 הוכחה לביצוע הטיסה: ההוכחה היחידה שיש לי היא מהרישומים שבוואטסים: (https://vatstats.net/flights/6733345) רישום: 4X-EKT דלק ששומש: 7554 KG.
 3. Dear crew, Two days ago (Saturday - 30.12.17), after landing at LGRP, I have submitted my flight from LLBG through the SmartCars system. Nevertheless, I have got no record for my flight in the "my reports" page in the website. I saw that you have requested from anyone who has experienced this kind of problem to contact you via this Email, however, there was no response... Here is the relevant info about the incident: Flight No: ELY5033 Pilot No: ELY403 Flight Time: About one hour I would be thankful if you guys can help me and update the flight in the pirep page
 4. נראה יפה מאד! יש לך כמה תמונות עם ה - KLM פשוט מטורפות!!!
 5. שים לב שהגדרת את כל הנתונים בתוכנה כמו שצריך, במיוחד - שם, סיסמה ו ID.
 6. שלום, אני מקווה שזה אכן הפורום המתאים... אשמח לקבל קישור לתרשים ההקפה בבן גוריון לכל סוגי המטוסים (כל CAT). תודה רבה
 7. נסה לשחק עם ה - MESH RESOLUTION ועם ההגדרות של הסינרי בסימולטור. תעלה ל- ULTRA ותבדוק
 8. כן אבל כבר מעל חצי שנה הכל היה בסדר. פתאום שמתי לב לזה... הכל היה בסדר עד לפני שבוע.
 9. שלום חברי הפורום, לפני כמה ימים נחתתי בלרנקה (LCLK) שבקפריסין. בנחיתה - אורות המסלול לא פעלו, וכך גם אורות ההסעה לא פעלו ( רק ה-PAPI פעל ). לאחר בדיקה מעמיקה בנושא - לא מצאתי פתרון. ניסיתי הכל, אך ללא הצלחה... אבל - הבחנתי שהאורות כן דולקים, פשוט המיקום שלהם לא נכון. ניתן לראות זאת בתמונה: כאן. ( המנורות מאירות כ - 50 מטרים מימין למסלול, אך לא את המסלול עצמו, כך גם את מסלולי ההסעה ). אשמח לעזרה בהחזרת המנורות למקומן. בלתי אפשרי לטוס כך... תודה רבה לכם!!
 10. אתה משתמש באיזו שהיא תוכנה לשינויי זוויות המצלמה? כמו EZDOK? OPUSCAM?
×
×
 • יצירת חדש...