עבור לתוכן

Itay Fishman

חבר חטיבה
 • הודעות פעילות

  33
 • הצטרפות

 • ביקור לאחרון

אודות Itay Fishman

 • יום הולדת 08/12/2003

מבקרים אחרונים

הצגת המבקרים בפרופילך מנוטרלת, ולא ניתן לראות מי ביקר לאחרונה בפרופיל שלך.

Itay Fishman's Achievements

 1. בסוף אני לא אוכל לפקח בכלל באירוע, העמדה פנויה בכל המשמרות
 2. הכוונה הייתה שיש נקודות קטנות על כל תנועה שנמצאת על הקרקע (אם אני לא טועה יורסקופ מזהה תנועה על הקרקע כאשר היא מתחת למהירות שהוגדרה מראש). כל תנועה שנמצאת מעל למהירות הזו נחשבת כבאוויר או שהיא מתגלגלת על המסלול ואז רואים את ה TAG שלה. לפי התמונה נראה שמה שאמרת נכון, מגדל צופה בסקטור של גישה ושל קרקע (אם אני לא טועה יש עוד מסך ליד שזה רק הסקטור של גישה). אך אם תשים לב בסקטור של גישה בצד שמאל בתחתית העמוד ה TAG של התנועה מופיע אך ורק כשהיא באוויר ויש Radar Contact, כל שאר התנועות על הקרקע כלל לא מופיעות בסקטור של גישה. ההצעה שלי היא שכדי שמגדל לא יחליף כל הזמן Profile בתוך יורוסקופ כדי לראות את מצב התנועות על הקרקע הם פשוט יופיעו אצלו כנקודות קטנות וככה זה מונע את ההחלפה של הפרופיל ובנוסף זה יוצר מציאותי מהמצב הקיים כיום ביורוסקופ.
 3. תודה רבה, כאשר אני משתמש בפרופיל של מגדל בן גוריון כל ה TAG של כל תנועה שנמצאת על הקרקע מאוד מפורט וזה די מפריע. האם יש אפשרות שתשנו בעדכון הבא כמו שיש לסקטור של הבריטים בתמונה? ה TAG מפור ט אך ורק לתנועות שבאוויר וכל מי שעל הקרקע זה פשוט נקודה קטנה.
 4. Vatil is hosting an event tomorrow from 13:00Z - 16:00Z so you can expect ATC
 5. לגבי הגרסה של האתר אני לא בטוח. הדפיות אמורות להיות מעודכנות מאחר שמעדכנים אותן רק כשיש שינוי ולא כל חודש.
 6. נתבג: https://olden.caa.gov.il/index.php?option=com_content&view=article&id=414&Itemid=278 רמון: https://olden.caa.gov.il/index.php?option=com_content&view=article&id=665&Itemid=370
 7. https://mega.nz/file/q4MVxZBT#ne0o-fcRIUXtVCkDLjciU55bOjQ1UaCUVc_gEg6b8yI
×
×
 • יצירת חדש...