עבור לתוכן

כבר שמרת לעצמך סלוט לאירוע הקרוב מניו-יורק? לפרטים נוספים לחץ כאן.

Izhar Haviv

חבר חטיבה
 • הודעות פעילות

  433
 • הצטרפות

 • ביקור לאחרון

 • Days Won

  27

Izhar Haviv last won the day on אפריל 11 2014

Izhar Haviv had the most liked content!

אודות Izhar Haviv

 • דרגה
  Vatil Member
 • יום הולדת 30/03/1969

פרטי משתמש

 • Simulator
  Flight Simulator X

Vatsim

 • VATSIM CID
  1162624
 1. היה שווה לעבור פה ולו רק בשביל הידיעה החשובה הזו.... מזל טוב והרבה בריאות !!!!!! רק אושר ושמחה !
 2. יופי של רעיון ויופי של ביצוע ! שיהיה בהצלחה... (הלוואי והיה לי זמן לטוס או להלחם בהגדרות של FSX)
 3. כל הכבוד, ובהצלחה לצוות החדש. אל תהססו לפנות בכל שאלה, אשמח לעזור במידת הצורך.
 4. אין תעוד של הבחינות מסיבה אחת- היא נערכה בע"פ, כל השאר, אפילו ברמת הערות על חניכים ,קיים. וכמובן אתה מוזמן לפנות ישירות אל הפלוץ ולדבר איתו פנים אל פנים.
 5. זו בירוקרטיה ? תשמע, אני מוכן לזרום איתך.תעביר אליי את כל המסמכים שציינת בדואר רשום ב 3 עותקים.כמו כן אנא תמציא אישור חתום ע"י מנהל הקורס והמדריך הראשי שמפרט את התאריכים ושעות מדויקות שבהן נכחת בשיעורים והתרגולים של הקורס. את המסמכים הללו יש לאשר ולתרגם לאנגלית אצל נוטריון. לאחר מכן יש לדאוג לחותמת אפוסטיל של משרד החוץ. את המסמכים המאושרים כדין,יש לשלוח לואטסים לועדת ההסמכות שמתכנסת אחת ל 3 חודשים לדיון בבקשות חריגות.במידה ובקשתך תדחה תוכל לערער להנהלת ואטסים שמתכנסת אחת לחצי שנה לדיון בחריגים. במחשבה שנייה.עזוב,זה מיותר.אתה יודע למה ? כי ואטסים לא דורשים את זה. הם רק רוצים תיעוד של בחינה תיאורטית.תיעוד של כל השאר אנחנו מספקים...אבל היי,אם זה נקרא בירוקרטיה,אז אתה כנראה לא יודע בירוקרטיה מהי. אם התשובות שקיבלת עדיין אינן מספקות,אתה מוזמן לפנות ישירות לואטסים בנושא. חג שמח.
 6. גם לאלה שנשארו בארץ (:
 7. שלום יואל, אין צורך לשלוח כלום. עליך להכנס למרכז ההדרכה ולהרשם ל"דרגות בוגרים" לבצע את הבחינה התיאורטית ולעבור אותה בציון לפחות. לאחר שבצעת את זה, תעדכן אותי ואעדכן לך את הדרגות הרשמיות של ואטסים.הנחיות מפורטות יותר פורסמו כאן בפורום בעבר. בהצלחה
 8. במוצאי שבת 12.04.2014 בשעה 20:00 תתקיים בחינת הסיום של הקורס שתמשך עד 22:00. כהרגלנו אנחנו מזמינים את כל חברי החטיבה להשתתף באירוע זה שילווה בשירותי פיקוח. הבחינה מתמקדת באזור הצפון וכרגע זה האזור שצפוי להיות תחת פיקוח . הנכם מוזמנים להצטרף לאירוע שכולו חגיגה לתחום התעופה הקלה ! (* כמובן גם טייסי כבדים מוזמנים לנצל את שירותי הפיקוח כל עוד אינכם מבצעים תרגולי הקפות עם T7 במנחת פיק,אפילו שאתם יכולים...) להזכירכם, ותיקי חטיבה שמעוניינים לקבל דרגות רשמיות של VATSIM, יכולים להרשם במרכז ההדרכה ל"הסמכת ותיקים" לעבור את הבחינה התיאורטית ולגשת לבחינת הנווטים (לאחר שפניתם אלי וקיבלתם הנחיות מפורטות לבחירת הנתיב ותכולתו). שיהיה ערב מהנה ובהצלחה לנבחנים !
 9. מזל טוב ! ואני מקווה ש FSX יתקדם למשהו יותר טוב כדי שאנחנו לא נצטרך להתקדם למחשבים של NASA... אבל מחשב יותר טוב זו תמיד ברכה מצויינת !
 10. לא מדויק, כרגע לא מתקיים רישום למחזורים חדשים. ביה"ס יוצא לפגרה והוא יחזור במתכונת חדשה, ככל הנראה לקראת החופש הגדול. בינתיים הנכם מוזמנים ללמוד בכוחות עצמכם ובסיוע חומרי הלימוד באתר מחלקת ההדרכה, ובעזרת החברים הרבים שנמצאים פה שישמחו לעזור ולענות על שאלות.

ATC ONLINE

Coming Soon!.

HAPPY B-DAY

Coming Soon!.

UPCOMING EVENT

Coming Soon!.

×
×
 • יצירת חדש...