עבור לתוכן

Liav Nefesh

יקיר חטיבה
 • הודעות פעילות

  1,126
 • הצטרפות

 • ביקור לאחרון

5 עוקבים

פרטי משתמש

 • Simulator
  Prepar3D

מבקרים אחרונים

הצגת המבקרים בפרופילך מנוטרלת, ולא ניתן לראות מי ביקר לאחרונה בפרופיל שלך.

Liav Nefesh's Achievements

 1. שני גופים המספקים את אותה מטרה אינם נחשבים כמתחרים? בתקופתי, איחדנו את IFS עם מחלקת הדרכה על מנת לבקר על הרמה המקצועית הנלמדת בקורסים, ובמיוחד כדי לתת מענה לבעיית כח האדם המדריך בבית הספר. משימה שהייתה ועדיין בעייתית. להקים גוף נוסף (שלישי במספר בעולמנו) ולחלק את כח האדם לעוד מסגרת יביא לדעתי האישית, לסגירת שתי המסגרות גם יחד מחוסר מדריכים וחניכים. בזמנו לאחר פגרה ממושכת פתחנו הרשמה למחזור חדש, נרשמו 20 איש ומתוכם היו 6 רציניים ורק 4 סיימו את הקורס אם אני זוכר נכון.. כמו שאמרו לפני, אין מספיק חניכים לכל כך הרבה מסגרות. ממליץ להתרכז במסגרת אחת ולהשקיע המאמצים שם, אפשר ונכון לייעל תהליכים קיימים.
 2. נגד. לדעתי טיפול בעבירות משמעת בשרת הTS צריך להיות בתוך החטיבה ולא צריך לערב את vatsim בנושא, מה גם שמנסיון זה לא מעניין אותם. לכן נדרש לייצר סרגל ענישה ולפרסמו, כל העבור נענש. בלי צורך לערב sup או dcrm וליצר תיק ראיות למשפט רצח. לחתוך באסרטיביות. אני בטוח שכשהראשון ימצא את עצמו 3-4 שבעות בחוץ, השטח ירגע.
 3. במידה ולא "הייתה מחוסלת ע"י הנהלה עויינת" כיום IFS הייתה לא יותר מאתר אינטרנט דומם. מכיוון שאני מוכיר אותך על פועלך למען בית הספר ולמען החטיבה אשמח לדבר איתך ולהסביר לך את התהליך שהתרחש במקום לזרוק עקיצות חסרות משמעות.
 4. אבי ברוך השב, על מנת להתחבר לTeamSpeak של החטיבה, לחץ על שמך בצד שמאל בראש האתר (בשורה השחורה) ומשם לחץ על "הפרופיל שלי", בעמוד שיפתח תחת הכותרת vatsim מופיע קישור בצד הכיתוב "TS Link". העתק אותו במלואו לדפדפן. הדפדפן יפתח לך את תוכנת הTS ויכניס אותך ישירות לשרת החטיבה עם ההרשאות המתאימות. בהצלחה!
 5. ברוך שובך, p3d מביא ביצועים מפתיעים מאוד. אני עובד עם ה icvfr pro של כריס והוא מכיל סינירים לכל השדות הרלוונטיים בארץ אתה יכול גם להוריד את השדות מהאתר של תומר חיים www.virtual-flight.com ולהתקין כרגיל בהצלחה.
 6. נוי, כל התייחסותך לפיקוח הצבאי היא גיבוב של שטויות ללא כך קשר למציאות.
 7. שלום לכולם, לאחר שנה וחצי בתפקיד מסיים היום את תפקידי ומעביר את השרביט לאור בכתארי. במהלך התקופה הקפדנו לפתח מספר נושאים עיקריים בתחום הפיקוח: שינינו את כל מסלול הכשרת הפקחים, יצרנו מערכת הדרכה חדשה ומקום חדש להכשרת הפקחים בצורה מקצועית - האקדמיה. כתבנו עשרות נהלים שהחלו להיכנס כחלק מהכשרת הפקחים, הכשרנו עשרות פקחים מקצועיים בקצבים מטורפים שלא נראו כמותם עד היום בחטיבה! ואף הצלחנו לעבור מעל ל1000 שעות פיקוח בחודש! בתחום הטיסה: איחדנו את IFS תחת מחלקת ההדרכה ויצרנו פלטפורמת הדרכה חדשה ואיכותית יותר שינינו את מערכי ההדרכה של בית הספר, השבחנו ורעננו את התכנים. דחפנו להקמת חברה ווירטואלית ישראלית הפועלת בתחום התעופה הקלה - שחף תעופה לסיכום, רוצה להודות לצוות שבלעדיו כל המהפך לא יכל היה להתקיים בראש ובראשונה - לאיליי בכר שניהל את האקדמיה והחליף לאחרונה לאיציק בקשי שליווה את התהליך בתחום הטיסה לאמיר פרידלד שתמך בתחילת הדרך לשחף יסעור, עומר לניס, שי זלביגר, עמית אייזנגר ולצוות בית הספר לטיסה וכמובן לאלמוג ולצוות החטיבה שתמכו ונתנו במה לעשייה. בברכה,
 8. צבי אתה פשוט ממשיך להכפיש ולשקר בנושאים שאין לך שמץ בהם כדי להוריד את עצמך מהעץ הגבוה שטיפסת עליו. את שרתי החטיבה מתחזק אוהד שלו בהתנדבות מלאה והוא משמש כנציג החטיבה מול חוות השרתים ממנה אנו שוכרים את השרת אותו אנו מחזיקים ומשמש לטובת החטיבה בלבד. המחיר זול כי אנחנו מתחזקים ותומכים בעצמנו את השרת כדי להוזיל עלויות, בלעדי אוהד המחיר היה כמעט פי2 - כל הפרטים מפורסמים באתר החטיבה. אתה צריך להתבייש בך ובעלילות השווא שאתה מפיץ פה כדי לקדם אינטרס לא ברור, אתה זורק רפש לכל עבר אבל לא מוכן להזיז אצבע כדי לשנות משהו פרט לטענותיך המופרחות אחת אחת. בגלל אנשים כפויי טובה כמוך, שחושבים שאנחנו עובדים שלהם, אנשים לא מעוניינים לקחת חלק בהנהלת החטיבה ולעמוד על המוקד בכל התפרצות זעם שלך. כמו "שהמסתורי" כתב לך, אנחנו פה בתחביב ואף אחד לא חייב פה כלום. לא חברי ההנהלה ולא אני כמנהל ההדרכה שהשקיע ביחד עם הצוות מאות שעות בכתיבת נהלים, הקמת מערכות והכשרת הפקחים והטייסים עבור החטיבה. לא מקובל עלי זלזול והשקרים שלך.
 9. / פתח את הודעות הפייסבוק בתאריך 25/08/2013 שקראת ב25 לאותו חודש ובחרת להתעלם.
×
×
 • יצירת חדש...