עבור לתוכן

Adi Sahar

חבר חטיבה
 • הודעות פעילות

  708
 • הצטרפות

 • ביקור לאחרון

 • Days Won

  21

Adi Sahar last won the day on אוגוסט 27 2014

Adi Sahar had the most liked content!

2 עוקבים

אודות Adi Sahar

 • דרגה
  Other Division
 • יום הולדת 25/01/1985

פרטי משתמש

 • Simulator
  Prepar3D

Vatsim

 • VATSIM CID
  1257553
 1. I plan to get one of those eventually.. been planning to troll my baboon neighbors for a long time now!
 2. זה ראס וויט.. בחור מאד כשרוני שעבד עם ORBX והחליט לצאת לדרך משלו. יש לו איזה קונספט שזה למעשה השלב הבא של הסינריז, למרות שיש כאלה שלא חושבים ככה. אני אישית חושב שהבחור עלה על משהו. יש לו גם דמו מאד מרשים.. חפשו את הערוץ שלו ביו-טיוב. מבחינת מודלים וטקסטורות.. מדובר במומחה בקנה מידה. הוא יודע איך לשים המון דשא למשל, מבלי להרוס את ה FPS. יש לי איזה שדה שלו של ORBX אנגליה והעבודה שהוא עשה שם .. פשוט ממתק !
 3. נחמד, אבל איפה כל האוטוג'ן? זה סינרי שנראה ממש יפה ועובד מצויין עם סליידר אוטוג'ן כמעט עד הסוף.
 4. לשם השוואה, זה צולם במצלמות כמו בסרט "ההוביט". מצלמה של RED.. בערך הציוד הכי טוב (והכי יקר) שקיים ! שימו לב שזה חלק 2.. יש גם 1 אבל לא חייבים לראות את 1 בשביל 2.
 5. מולטי זה לא הבעיה.. במיוחד מי שמשתמש ב VATSIM.. הבעיה מסתכמת בשלושה דברים: 1. בלי בעיות של EULA 2. DX11 3. 64-bit בלי כל אלה, לאף אחד לא תהיה מוטיבציה אמיתית לשלם מחדש על FSX. הבנתי שבית התוכנה שקנה את זה הוא לא אהוד במיוחד, אבל דברים יכולים להשתנות אז שווה להישאר אופטימים.
 6. חברים, הפעם זה אמיתי: http://www.pcpilot.net/view_article.asp?ID=8033&pubID=8&t=0&s=0&sO=both&p=1&i=10 FSX יקבל עדכון ויופץ ב STEAM.
 7. מי שרוצה יש תחרות 'תמונות' בפורום של פלייט בים, זוכים בעותק של סן פרנסיסקו גרסה 3. השתתפתי בזה אז וזכיתי אז אני לא משתתף הפעם. קל יחסית לזכות כי לא הרבה אנשים נמצאים בפורום הזניח שלהם. נראה לי שנשאר עוד יום.. אז צריך למהר מי שרוצה. חייב תמונה עם שדה כלשהו של פלייטבים.
 8. תתקין אנטי-וירוס, ספייוור.. ותזהר שאתה מוריד דברים. לא לפתוח קבצי EXE בלי שבדקת ואתה בטוח שהם אמינים.
 9. חברים, הכל מרוכז באתר שלי: www.simtweak.com כל המדריכים האחרים באינטרנט מיושנים \ מבלבלים \ מכילים מידע שגוי (מאנשים שאין להם מושג מה הם עושים)
 10. לדעתי הכלל הוא שתחרות זה תמיד דבר טוב. בלי תחרות, לא יהיה לך שפע בשוק ומחירים הוגנים. מה עדיף, שחברה אחת תשלוט בהכל? ולא רק זה, ברגע שיש מונופול, יש מונופולים קטנים שמתלבשים עליו וזה עושה רק רע לצרכן. דבר נוסף שכדאי להתייחס אליו זה עניין ה EULA והרישיון של P3D. יש הרבה כאלה שלוקחים את זה "קשה", הכוונה כמובן לכך ש LM אומרת שהפלטפורמה נועדה לצרכי "לימוד" ולא לצרכי "בידור" כמו ש FSX היה. כלומר, הרבה אנשים ישמחו להיפטר מהבירוקרטיה הטיפשית הזאת עם מוצר ששוב מיועד לשוק הביתי, בידורי.
 11. לא בר ביצוע. ב FSX יש 20 שנים של קידוד. חלק מהקוד הולך אחורה לשנות ה90. כן עד כדי כך.
 12. אחרי שנים זה סוף סוף קורה, מיקרוסופט מכרה את הרישיון לחברה אחרת, שכרגע טרם ידוע מה תעשה עם הפלטפורמה: עוד פרטים כאן: http://forum.avsim.net/page/index.html/_/pri-news/microsoft-sells-license-to-fs-franchise-r2295?st=25
×
×
 • יצירת חדש...