עבור לתוכן
bar levy

PMDG Boeing 747-800

Recommended Posts

PMDG הכריזו שבקרוב הם ישחררו עדכון ל747 שיתן מודל בלבד של 748, המטוס עצמו יהיה 744.

בנוסף הם רומזים שהם כנראה יתחילו לעבוד על 777

http://forums1.avsim.net/index.php?showtopic=272958

אני לא יהרוס את כל ההפתעות יש פה את כולם בשתי דקות http://www.youtube.com/user/PMDG7478i

קישור לתוכן

נראה לי אני הולך לנטוש את ELD בשביל אלמוג נטו כשיהיה לי את ECE וECF הפעם נגהץ את השמיים ללוס אנג'לס ויעדים אחרים שלא זכינו להכיר כמו סאו פאולו :D...

סוף סוף תוך שנה יהיו לנו את כל המטוסים שאנחנו צריכים להטסה והפעם גם להטסה נאותה:

767, 737NG נורמלי, 744 ו777.. אהה כן.. וגם 757 שאמור לצאת מתישהו.. זה פשוט יהיה גן עדן :D רק חסר 742 מקצועי אי שם

קישור לתוכן

טוב לראות שקריס באזור ועובד על RFP V3.

יהיה נחמד לטוס על הבהמה הזאת שוב.

תודה על העדכון.

אני טס בקביעות על ה-FSX, אך התקנתי את ה-FS9 לאחר זמן רב שלא היה קיים במערכת שלי אך ורק כדי לטוס על ה-RFP V2.

הבהמה הזו כייפית הרבה יותר מכל מטוס כבד אחר שיצא לי להטיס, דרושה שם עבודה, של חישובים ושכל בתפעול מערכות מורכבות באופן ידני.

אז נחכה לעדכונים :), עד אז אני כבר אהיה בצבא.

קישור לתוכן

בהתחשב בזה:

*Note: This product is a visual model extension that uses the underlying PMDG 747-400X simulation for the flight, cockpit and systems models. This product is not intended to simulate the difference in flight characteristics between the 747-400 and the 747-8. This product allows the user to add a high fidelity visual model of the 747-8 to their Flight

Simulator X experience.

למה בעצם שווה להשקיע 100 שקל בזה? בטח פוסקי יוציאו מודל מתישהו זה בדיוק כמו לעשות MEGRE עם מודל חינמי...

קישור לתוכן

לי היה שווה משתי סיבות עיקריות (ויהיו בטח חברים שלא יצדיקו, אבל זה עניין של העדפה ותקציב): המודל החיצוני והסאונד מדהימים. בנוסף, ה-744X תמיד העמיס לי פריימים בצורה רצינית ויצאה הבטחה בדוקה מ- PMDG שה- 8i משפר את העומס לרמה של ה- MD11 ואפילו יותר טוב. ממבט חטוף ראשוני הם צדקו, אז כבר מיותר לי לטוס עם ה-744 הישן ויש חדש משופר שהחליף אותו לגמרי...

קישור לתוכן

לי היה שווה משתי סיבות עיקריות (ויהיו בטח חברים שלא יצדיקו, אבל זה עניין של העדפה ותקציב): המודל החיצוני והסאונד מדהימים. בנוסף, ה-744X תמיד העמיס לי פריימים בצורה רצינית ויצאה הבטחה בדוקה מ- PMDG שה- 8i משפר את העומס לרמה של ה- MD11 ואפילו יותר טוב. ממבט חטוף ראשוני הם צדקו, אז כבר מיותר לי לטוס עם ה-744 הישן ויש חדש משופר שהחליף אותו לגמרי...

אתה רציני ?

שיפור פריימים למוצר קיים מצריך קניית חבילה ב 100 ש"ח ?

זה אמור להגיע כ SP בחינם לכל אלו שרכשו במיטב כספם רכשו מטוס שמכביד על מחשבי על.

מצטער להודיע לך אבל בזכות פריירים כמוך, PMDG ממשיכה לעשות צחוק מהלקוחות שלה,

במקום לתת להם תמיכה לה הם ראויים.

תתחדש ותהנה.

קישור לתוכן

לי היה שווה משתי סיבות עיקריות (ויהיו בטח חברים שלא יצדיקו, אבל זה עניין של העדפה ותקציב)
אתה צודק, הרבה פחות פריירי זה להוציא הון עתק על פיל לבן שתקוע לך בבית ללא שימוש וללא הנאה. אמרנו כבר העדפה ותקציב?
קישור לתוכן

פיל לבן :D

זה פיל חום בואניג אני מבקש ובשפת המשפחה, המפלצת .

ואחד הדברים האחרונים שעומדים ללא שימוש זה הוא :)

ריפוי בעיסוק שלי זה העבודה עליו. אמנם באש קטנה אבל עובד (תמונות בקרוב).

אבל אין קשר בין זה לבין קניה של מודל POSKY צבוע בצבעי PMDG.

בטח שלא בתקציב.

זה משהו שצריך היה לצאת כ SP ולא כעוד מוצר בתשלום.

זה פשוט לצחוק על הלקוחות שכניראה כבר התרגלו וממשיכים לרכוש גם דברים שמגיע להם בחינם.

תהנה :)

קישור לתוכן

נא להתחבר על מנת להגיב

You will be able to leave a comment after signing in

התחברות לאתר

• יצירת חדש...