עבור לתוכן
BULGO1

חדר בקרה פסח 2006

Recommended Posts

אל תשכחו שהיה במקביל עוד שתי אירועים לפחות.

אחד "קרוס דה פונד" מעל האטלנטי, הייתה תנועה מטורפתתתתת! ואחד של הונצואלים אני חושב או קלומביינים, קיצר דרום אמריקה ( :D ) שגם משך הרבה תנועה.

חוץ מזה לא יצא לי לטוס, מסיבותי הלא חשובות, אבל יצא לי להסתכל הרבה ונראה שהיה טוב מאוד ותמשיכו ככה גם בפעמים הבאות! כל הכבוד לכל המארגנים הפקחים והמשתתפים!

קישור לתוכן

תודה על הפיקוח הנפלא אבל.....

התרשמתי מתנועה דלילה ביחס לחד"בים קודמים.

אני לא הייתי בסוד הענינים, אבל אני די בטוח שהאירוע לא שווק כראוי.

הייתי מציע לארגן אירועים של טיסות המוניות עם היוונים, האיטלקים, הבולגרים, שכנינו במדינות ערב, שוויץ, צרפת, ספרד, בריטניה וכו' בזמן שאנחנו מעלים חד"ב לאוויר.

אני זוכר בחד"בים קודמים שהסרב אינפו היה מפוצץ במטוסים. הפעם התאכזבתי מהכמות, למרות שניתן לי פיקוח ושירות מצוין.

הייתי מציע להפיק את הלקח הזה ולהבא לשווק בצורה אגרסיבית יותר את האירוע ולתאם אירועים עם חטיבות קרובות (ורחוקות) בעולם.

מר גרוס האירוע שווק כראוי ובדיוק כמו החד"ב הקודם.

מספיק עם ביקורת מעצבנת, לא רק אתה התרשמת מהתנועה הדלילה, כולנו התרשמנו ממנה.

טסת קיבלת פיקוח מתי שרצית, מי שלא בא הפסיד וגמרנו,

הרעיון בחד"ב הוא לא רק התנועה, גם הגיבוש החברתי והראליסטיות, הרגשת פקח ליום אחד.

סיכום אירוע מלא בהמשך........

לילה טוב.

אחי, השירות היה מצוין, לא היו הרבה לקוחות כמו שקיויתי שיהיו וחבל.

לא ראיתי פרסום של האירוע באתרים של החטיבות הטורקיות והיווניות למשל וחבל (אולי קיים ולא ראיתי). אני לא מזלזל בגיבוש החברתי שהיה לכם שמה, ואני בטוח ויודע שהיה כיף, לפי דעתי שיווק יותר אינטנסיבי היה מביא יותר תנועה.

קישור לתוכן

אהלן חברים

נתחיל בזה שלדעתי חד"ב מוגדר כמוצלח, נכון לא היתה תנועה מי יודע מה, בעיקר ביום חמישי בלילה, אבל בשישי שבת הדבר השתפר, אבל אני מגדיר את חד"ב כמוצלח כי החד"ב הזה היה פשוט הזדמנות יפה מאוד של מפגש עם הרבה חברים כולל מנגל ועל האש דבר שלא היה בחד"ב הקודם (אל על), בנוסף המקום והאפשרות שלנו לעצב אותו איך שבא לנו כבר נתנה תחושה של מכ"ם ומגדל אמיתי, חבל שרק לא הצלחנו לארגן מקרן נוסף ל 180 מעלות.

אז תודה ראשונה הולכת לרון שנתן לנו את הבית ולא הגביל אותנו ביכולת העיצוב של הבית.

אחריו זה אמיר על תיכנון, ניהול וביצוע למופת של חד"ב מהפריט הקטן עד לגדול.

תודה לאביתר, אביב, אמיר, אור, ערן ודביר על העזרה בנקיון הבית והכנה שלו לחד"ב, אתם גדולים, פשוט תודה וכל הכבוד, אביתר - שיחקת אותה עם ארון "בית אנה פרנק".

תודה לדביר על הארגון של הבדים השחורים והלבנים ששימשו לחסימת חלונות והקרנה של המגדל, ובכלל על העזרה מסביב בהכנות של הבית.

תודה לדורון שאירגן לנו מזרונים ישירות משדה דוב, ונתן לפקחים תחושה של מזרון צבאי.. 8)

תודה לדורון אלעד וקובי על אירגון של "על האש", לאיליה על העזרה באירגון של הפיצות ולסודרי וליאב על הארגון של מקדונאלס, הפקח מפקח על קיבתו... :lol:

תודה לכל מי שתרם ציוד לחד"ב הזה.

תודה לכל מי שהגיע לבקר ופינק את הפקחים בשתיה ואוכל לנישנוש.

תודה לפקחים היקרים שהגיעו ופיקחו שעות על שעות כדי לאפשר פיקוח למשך 54 שעות.

תודה לכל הטייסים היקרים שטסו כמעט ללא הפסקה בפנים ארצי ובין לאומי ונתנו לפקחים אתגר לא קטן בחד"ב הזה.

ותודה אחרונה לשמואל לוי שהגיע בזמן פירוק החד"ב ופינק את החבורה המפרקת בארטיקים.

זהו, חשוב היה לי להגיד תודה לאנשים שנתנו את הלב והנשמה לחד"ב הזה בין אם זה בפיקוח, טיסה, הקמה או ביקור.

בשני מילים - היה תענוג!!!

קישור לתוכן

הייתי מציע לארגן אירועים של טיסות המוניות עם היוונים, האיטלקים, הבולגרים, שכנינו במדינות ערב, שוויץ, צרפת, ספרד, בריטניה וכו' בזמן שאנחנו מעלים חד"ב לאוויר.

אני זוכר בחד"בים קודמים שהסרב אינפו היה מפוצץ במטוסים. הפעם התאכזבתי מהכמות, למרות שניתן לי פיקוח ושירות מצוין.

הייתי מציע להפיק את הלקח הזה ולהבא לשווק בצורה אגרסיבית יותר את האירוע ולתאם אירועים עם חטיבות קרובות (ורחוקות) בעולם.

הרעיון בחד"ב הוא לא רק התנועה, גם הגיבוש החברתי והראליסטיות, הרגשת פקח ליום אחד.

לילה טוב.

לא ראיתי פרסום של האירוע באתרים של החטיבות הטורקיות והיווניות למשל וחבל (אולי קיים ולא ראיתי). אני לא מזלזל בגיבוש החברתי שהיה לכם שמה, ואני בטוח ויודע שהיה כיף, לפי דעתי שיווק יותר אינטנסיבי היה מביא יותר תנועה.

שוב תפסיק עם ביקורת לפני שאתה יודע מה נעשה ואת כמות הפרסום שעשינו.

קישור לתוכן

לילה טוב.

מר נצר (שקול למר גרוס המתנשא שרשמת מקודם), כנראה שהפרסום לא היה מספיק.

חבל שאתה לא יודע לקבל ביקורת. אם עשית כ"כ הרבה פרסום, הייתי מצפה שהלוח בסרב אינפו יהיה מפוצץ. העובדה שהתנועה היתה יחסית דלילה לאירועים קודמים היא עובדה. לפי דעתי השיווק של החד"ב היה חסר, החד"ב עצמו היה מצוין.

קישור לתוכן

לילה טוב.

מר נצר (שקול למר גרוס המתנשא שרשמת מקודם), כנראה שהפרסום לא היה מספיק.

חבל שאתה לא יודע לקבל ביקורת. אם עשית כ"כ הרבה פרסום, הייתי מצפה שהלוח בסרב אינפו יהיה מפוצץ. העובדה שהתנועה היתה יחסית דלילה לאירועים קודמים היא עובדה. לפי דעתי השיווק של החד"ב היה חסר, החד"ב עצמו היה מצוין.

יניב שלום.

כולם יודעים לקבל ביקורת, אור פרסם ועשה ככל שביכולתו על מנת להביא לתודעה בכל הקהילות

את דבר קיומו של החד"ב.

מה לעשות ואי אפשר לכפות על טייסים לבוא ולטוס.

נכון היתה תנועה יותר דלילה, אבל היה לנו כיף.

אמרת את דעתך פעם אחת, כולנו הבנו, אז דיי , חלאס.

יודעים לקבל ביקורת, אבל זה שרשור שנפתח על מנת להודות לכל האנשים הנפלאים העומדים מאחורי התכנון, אירגון , ביצוע של החד"ב.

למה להשבית שמחות ? לא יכול לחכות לעוד יום? או לשרשור אחר?

רמזו לך פעם אחת, דיי , הבנו.

זה דיי מתחיל להעיק האמת, ולא סתם אור מתעצבן, האיש נתן את הנשמה, ולך שאין לך מושג כמה הוא השקיע , במקום לומר תודה , בא ישר בטענות.

מבחינתי , אתה אחראי על השיווק של חדר הבקרה הבא, אם אתה כל כך מוצלח , תביא קבלות.

גם ביקורת צריך לדעת איך להעביר ומתי.

קישור לתוכן

אהלן חברים,

האירוע עבר בצורה מדהימה, המון אנשים נשים וטף, ותנועה, אומנם פחות מכפי שצפינו ורצינו, אבל בהחלט מספקת.

בוא לא נשכח דבר חשוב וקריטי בהיבט של התנועה:

היו 3 אירועים גדולים במקביל, כהגדול בניהם תוכנן חודשים מראש, והוא המטוס מלונדון לניו יורק עם פיקוח מלא.

אטרקציה שכזו מרתקת את כולם, ולא פלא שהיו מאות מטוסים על הקו.

אני מאמין שלולא האירוע הזה, היינו מגיעים ל 600 תנועות בקירוב.

הכיף החברתי, האנשים והאווירה הפכו את חד"ב למוצלח במיוחד.

מעבר לכל האנשים שכבר הודו להם בשירשורים קודמים, אני רוצה להתמקד באדם אחד ברשותכם.

אמיר פז.

תודה לך על שעות רבות של תיאומים, העברות, כבלים, משמרות מסכים, ואוף מה לא!

על ההתמודדות עם נפילות החשמל, הרעש והעצבים, השעות הארוכות.

על ניהול מצויין של כוח אדם, (למרות שאף פעם לא כולם יהיו מרוצים).

לנהל את חדר הבקרה זה לא עסק פשוט.

לא סתם אני "מפיל" את המשימה על אלעד או אמיר ברוטציה, הם פשוט 2 תותחים.

אז אמיר - תודה רבה לך, עשית עבודה מצויינת, אני מקווה שנשאר לך כוח וחשק לנהל את החד"ב הבא....

תודה לכל המעורבים כולם, לי אין ספק שאני מנהל את החטיבה הכי טובה ב VATSIM, ורק בזכותכם.

תודה, תודה, תודה.

עד לחד"ב הבא צפויים מספר סיורים, ואירועים שנשתדל לארגן, חדשות בקרוב, תבלו.

קישור לתוכן

ואיך שכחתי את סודרי ואור על העבודה היפה בהכנה של הדף לאירוע, סודרי, תודה וכל הכבוד על סרטון, לוגו ועיצוב מדהים כרגיל לדף האירוע.

יניב אחי, נכון לא היתה תנועה גדולה ביחס לפעם קודמת, אבל בכלליות היתה תנועה והיה עבודה, יתכן וזה בגלל בעיה בפרסום, יתכן שזה בגלל שני האירועים הגדולים שהיו במקביל, ויתכן שזה בגלל שמתאמי האירועים הזרים לא טרחו לפרסם את המיילים ששלחנו להם (גם זה קורה), בכלליות את הנושא אנחנו בודקים ומתחקרים בפורום פנימי.

ולדעתי אף פעם לא מזיק שבחד"ב יש כמה שעות מתות, ככה גם מי שמפקח יכול לנוח קצת.

ואגב, כל הכבוד על הטיסה שהרבצת, 8-9 שעות ללא הפסקה, סחטיין.

קישור לתוכן

חברה,נכון שהתנועה הייתה לא מספיק חזקה בכדי להראות לחץ בעבודה,אבל,בואו נשים את זה שנייה בצד.

לא לשכוח שפגשנו הרבה אנשים מהחטיבה,שדיברנו וצחקנו אחז עם השני-ונתייחס לנקודה הזו כמו מפגש חברתי.

מה גם שלא לשכוח שמהאירוע למדנו הרבה האחד מהשני..ולפי דעתי זוהי החשיבות העיקרית של האירוע.

היה מצויין,אני נהנתי ולמדתי דברים חדשים ואני מקווה שעוד רבים כמוני.

קישור לתוכן

יניב שלום.

כולם יודעים לקבל ביקורת, אור פרסם ועשה ככל שביכולתו על מנת להביא לתודעה בכל הקהילות

את דבר קיומו של החד"ב.

יודעים לקבל ביקורת, אבל זה שרשור שנפתח על מנת להודות לכל האנשים הנפלאים העומדים מאחורי התכנון, אירגון , ביצוע של החד"ב.

זה דיי מתחיל להעיק האמת, ולא סתם אור מתעצבן, האיש נתן את הנשמה, ולך שאין לך מושג כמה הוא השקיע , במקום לומר תודה , בא ישר בטענות.

מבחינתי , אתה אחראי על השיווק של חדר הבקרה הבא, אם אתה כל כך מוצלח , תביא קבלות.

תביא את התאריך והמקום ואנהי אשמח לעזור בשיווק האירוע ברחבי חטיבות העולם.

קישור לתוכן

יניב שלום.

את דבר קיומו של החד"ב.

תביא את התאריך והמקום ואנהי אשמח לעזור בשיווק האירוע ברחבי חטיבות העולם.

תחמם מנועים, זה יותר קרוב ממה שאתה חושב.

קישור לתוכן

גם ממני תודה רבה על ההשקעה

היו קטעים מאד מהנים פשוט כייף

ןלמי שלא יודע או לא שם לב האירוע האטלנטי מלונדון לאמריקה היה תרגול מילוט עקב יום ההולדת ה 80 של אליזבט מלכת אנגליה...

אני מתאר לעצמי שהחברה אפילו לא חזרו לממלכה המאוחדת........

קישור לתוכן

פעם ראשונה שאני מפקח בחד"ב, היה תענוג, התנועה לדעתי הייתה סבירה יחסית לשעת בוקר בשבת.

תודה לכל המארגנים ולהראל על ההדרכה למגדל !

קישור לתוכן

שלום לכולכם,

לא התעצלתי וקראתי את כל השרשורים והתגובות והמחמאות למעלה.

ראשית, ארועים מסוג זה - לטוב או לרע (חלילה), משביחים ומעלים את רמתה וקרנה של החטיבה בעיני עצמנו ובעיני חוץ. תודות לכל הצוות המופלא הנוכחי על הרמת אירוע כזה, ובוודאי יהיו עוד רבים כמותו בעתיד הקרוב.

שנית, אישית ברצוני להודות לאמיר פז על הארגון וניהול האירוע. כמובן, לא אתעלם מכך שטרח להזמין את "זקני" החטיבה למפגש דורות חשוב ומעניין כשלעצמו. מאד נהנתי לפגוש את חבריי הוותיקים, להעלות זכרונות, להכיר את הדור הנוכחי ובעיקר והחשוב מכל: להיווכח שמה שבנינו בתחילת דרכה של החטיבה מתפתח ומשתבח עם הזמן.

לסיכום: קובי וצוות החטיבה הנוכחי עושים עבודת קודש בקידום ופיתוח נושא הסימולטורים התעופתיים (ראו פרוייקט אל על) מעבר היותם "משחק מחשב" להרבה מעבר לזה, עם כל הכוונות הטובות. עלו והצליחו בציפיה לאירועים דומים בעתיד.

להשמע בשמים הכחולים עם ראות 100.

בידידות והערכה רבה,

קישור לתוכן

נא להתחבר על מנת להגיב

You will be able to leave a comment after signing in

התחברות לאתר

• יצירת חדש...