עבור לתוכן
Dvir Shany

איזה סוג טיסות אתם אוהבים?

Recommended Posts

אני כבר כמה שנים ללא מחשב כשיר לטיסה ולכן רק מפקח.

בזמנו רוב הטיסות שלי היו עד שעה וחצי לערך, מידי פעם שהיה אירוע רציני הזמן היה גודל ל 3-4 שעות.

למיטב זכרוני רק פעם אחת ביצעתי חצייה של אטלנטי ברשת, זה היה עם F15 בפריסה לאיזה שדה נידח באלסקה :)

קישור לתוכן

בגדול גם כדי לעמוד בטווח שעות הפיקוח ל וטסים וגם בשביל העניין טיסה שעה וחצי שעתיים כאשר אני ממשיך לטוס מהנקודה האחרונה שנחתתי, אין אצלי כזה דבר ליצור טיסה במקום כלשהו, פעם בשבו שבועים טיסה של 3-4 שבועות, טראנס אטלנטי בדרך כלל על CTP, בין חצי שנה לשנה.

קישור לתוכן

תלוי בהרבה דברים

בטיסות על כבדים שאני רק מתחיל על ה73 כרגע ברשת, אני יכול לטוס בין שעה ל3 בזמן הפנוי, כשיש ימים שלמים של חופשים הזמן לא מוגבל אצלי.

על קלים זה יותר משתנה ממטוס למטוס כמה זמן שווה להגדיר, אם אני לוקח ססנה קטנה ומנסה לדמות את הפעילות שלה במציאות אני נותן את כל הזמן ומסדר את כל המפות דפיות וכו' ככה שזה נותן תחושב אמיתית יותר ונוחה יותר, הזמן עושה את שלו יותר טוב. יכול להגיע לשעתיים + כמו הטיסה האחרונה שלי על ה152 מהרצליה לאילת..

כשמדובר במטוסים מורכבים יותר, שזה תפעול מנועי יותר אני מעדיף לטוס עד שעה.. יותר מזה אתה מרגיש כמו תוכי.

קישור לתוכן

בזמנו רוב הטיסות שלי היו עד שעה וחצי לערך, מידי פעם שהיה אירוע רציני הזמן היה גודל ל 3-4 שעות.

למיטב זכרוני רק פעם אחת ביצעתי חצייה של אטלנטי ברשת, זה היה עם F15 בפריסה לאיזה שדה נידח באלסקה :)

למה אלסקה, זה היה לשדה בקנדה..ואחת הטיסות הכיפיות שעשיתי!

למי שלא מכיר, עשינו לפני איזה 3 שנים טיסה במבנה של חיל האוויר מהארץ לקנדה עם עצירה בגרינלנד לדתלוק.

זה כלל מטוסי אלעל שיצאו לפנינו, 3 707 וכמה מטוסי קרב. אפילו היה תדלוק אווירי בכמה מקומות לאורך הדרך.

קישור לתוכן

למה אלסקה, זה היה לשדה בקנדה..ואחת הטיסות הכיפיות שעשיתי!

למי שלא מכיר, עשינו לפני איזה 3 שנים טיסה במבנה של חיל האוויר מהארץ לקנדה עם עצירה בגרינלנד לדתלוק.

זה כלל מטוסי אלעל שיצאו לפנינו, 3 707 וכמה מטוסי קרב. אפילו היה תדלוק אווירי בכמה מקומות לאורך הדרך.

הנה הנושא שפתחתי שכמה חברה פרסמו תמונות מהטיסה

viewtopic.php?f=6&t=26310

קישור לתוכן

נא להתחבר על מנת להגיב

You will be able to leave a comment after signing in

התחברות לאתר

• יצירת חדש...