עבור לתוכן

Zeev Bucki

חבר חטיבה
 • הודעות פעילות

  1,538
 • הצטרפות

 • ביקור לאחרון

 • Days Won

  5

Zeev Bucki last won the day on פברואר 2 2018

Zeev Bucki had the most liked content!

אודות Zeev Bucki

 • דרגה
  Advanced Member

פרטי משתמש

 • Simulator
  Prepar3D

מבקרים אחרונים

הצגת המבקרים בפרופילך מנוטרלת, ולא ניתן לראות מי ביקר לאחרונה בפרופיל שלך.

 1. שלום רב! ראשית ברצוני לברך על השת"פ עם מיקרוסופט,אשר אין ספק שזה דבר חיובי טוב שיצעיד אותנו קדימה.לכן זה לא מכובד כלל,בלשון המעטה,התגובה הפוגענית והצינית של בן:מי זה עבדכם הנאמן?וכל המתלהמים שעשו לו לייק.ביקורת לגיטימית על חבר הנהלה זה או אחר היא מקובלת לחלוטין,אבל לא בצורה שכזאת,בפרט שהמהלך שנעשה כעת בהובלה של באכתרי,אכן עושה לנו רק טוב.
 2. האדם הנכון במקום הנכון.מכיר את ואטיל משחר נעוריו,מקצועי בטיסה,בפיקוח ובהדרכה.ותודה לדולב שהביאנו עד הלום,עם הישגים מרובים.חייבים לחגוג לרגל האירוע בשולחן בירה ומצב רוח.
 3. יישר כח לדולב,אשר נכנס במלוא המרץ לתפקיד ואכן רואים תוצאות. גם בתחום האימונים ותירגול הטייסים לכבדים אני רואה התקדמות ורצון מצד הטייסים החדשים לבקש ממני הדרכה,החל מCOLD AND DARK ועד תרגול מעשי בשחקים,דבר אשר תורם רבות למקצועיות הטיסה,ומעצים את חווית הטיסה,מבלי שטייסים לא מיומנים יפגמו בכך.
 4. בהצלחה לדולב וגיא.מהכרותי אותם אני בטוח שהם יעשו את עבודתם נאמנה,ויצעידו את ואטיל קדימה. ותודה לירדן ובאכתרי אשר הובילו אותנו בעבודה קשה במשך שנים רבות.
 5. ה"מלכה" הפכה לרולס רוייס.שפע חידושים, EFB,ועוד ועוד,נא לקרוא בעיון. https://www.avsim.com/forums/topic/530152-27jan18-first-preview-of-the-pmdg-747-8-exciting-times-ahead/
 6. מעולה.החלטה נבונה.אני כבר שולח לקורס אדם רציני בגילי.
 7. ביום קדוש זה אזכור בערגה את חברי הלוחמים גיבורי התהילה בסיירת השיריון אשר נפלו בקרבות במלחמה הקשה ההיא. היה לי את הכבוד להיות בסיירת המיוחדת הזאת. https://www.inn.co.il/News/News.aspx/240539
 8. אני בטוח שתחלים במהרה.תודה לנס הגדול שקרה לך כי היה יכול להיות הרבה יותר גרוע.בנתיים אני אוסר עליך לבצע "נוהל דיילת" בנחיתה עד שתחלים.
 9. לתומר היקר! גיוס קל ונעים והצלחה בהמשך הדרך בצבא.
 10. בטיסה בכלל ובאירוע עמוס שכזה חייבים לשמור על מקצועיות הטיסה והנדב"ר. על כך אין ויכוח.אבל כפי שהוא הציג את זה בביקורת כלפינו ובהטלת האשמה כולה עלינו הוא שגה.כדבריו: from the view of a controller, it was not such a great event, אז גם אני יכול להשיב לו כי מנקודת מבטי כטייס מקצועי ותיק הATC עשה המון טעויות כגון:שלח אותי בHDG מסויים וגובה כאשר זה גרם לTCAS שלי לצעוק לי באדום אזהרת TRAFIC ונאלצתי לבצע צלילה מהירה על מנת למנוע התנגשות. שלח אותי לHOLDING בנקודה מסוימת עם עוד אחרים כאשר שם שהייתי כ40 דקות. לא ענה כמעט לקריאות שלי וכאשר השיב רק הוריד אותי כל פעם ב1000 רגל.אז נכון שבאירוע עמוס שכזה זה ע
 11. אני מכיר את ניסים מלפני שנים רבות. פקח מעולה וגם בן אדם משכמו ומעלה.לכן טוב שחזר ותקבלו אותו בזרועות פתוחות.
 12. כל הכבוד לעומר ולשאר העושים במלאכה.
 13. https://fselite.net/editorials/setting-expectations-lockheed-martin-officially-confirm-prepar3d-version-4/
×
×
 • יצירת חדש...