עבור לתוכן

Gal Mintz

חבר חטיבה
 • הודעות פעילות

  20
 • הצטרפות

 • ביקור לאחרון

 • Days Won

  1

Gal Mintz last won the day on ספטמבר 3

Gal Mintz had the most liked content!

אודות Gal Mintz

 • דרגה
  Member

מבקרים אחרונים

469 צפיות בפרופיל
 1. יפה מאוד! ברוך השב אשמח אם תשתף מפרט והגדרות, ואיך הביצועים?
 2. אפשר לקחת לכיוון של אירוע GA או אירוע פנים ארצי, ככה יכול לדבר לקהל גדול יותר ולייצר מגוון.
 3. היי משה לא צריך ליצור את התיקייה בתוך תיקיית Scenery הראשית של הסימולטור. א. אתה יכול ליצור תיקיית Addon Scenery בתוך תיקיית הסימולטור, כמו בFSX. ב. הסימולטור יודע לקחת סינרים שתוסיף לו בScenery Library, לא משנה איפה הם מותקנים, השיטה הנפוצה, ואולי גם המומלצת, להשתמש בתיקיית Prepar3D v4 Add-ons שנמצאת אצלך בDocuments, בתוכה אתה יכול לעשות תיקיית Addon Scenery כדי לשמור על הסדר ולהפריד משאר התוספים שגם מותקנים שם. היתרון בשיטה ב', שאם אתה מוחק את הסימולטור לצורך עדכון גירסה, כל התוספים שמותקנים בתיקייה החיצונית, יישארו שם ובתקווה תוכל להשתמש בגירסה החדשה.
 4. בשעה טובה בוצע העדכון! כנסו לתוכנה, לחצו משמאל על DATABASE. לחצו על RESET TO DEFAULT כדי שהתוכנה תעדכן את בסיס הנתונים שלה משרתי החברה. שימו לב שאם ערכתם את בסיס הנתונים בעצמכם בעבר, עלולים להיעלם השינויים. עכשיו נשאר רק לסגור את התוכנה ולפתוח מחדש. תהנו!
 5. הייתי מנסה להפעיל את קובץ ההתקנה כאדמין, וגם להריץ כאדמין, לפעמים זה מה שעושה את ההבדל...
 6. וואו כל הכבוד, רעיון מעולה!
 7. היי לכולם! למי מכם ששם לב שמקבלים ADVANCED INTERPOLATION באילת רמון, וכתוצאה מכך נתוני מז"א לא מדוייקים, בניגוד לActive Sky X-Plane שמציג את הנתונים הנכונים. פניתי בנושא לHiFi, לזכותם יאמר שנתנו לי תשובה מספקת מאוד, ומהר מאוד: LLER is now scheduled for inclusion into next ASP4 station update scheduled for next week. It shows in ASXP because ASXP has redesigned local data system that accepts station data that is not previously designed in database, whereas ASP4 and previous products do not, and require the database update. גל מינץ
 8. היי, עבודה יפה מאוד, מחכה בקוצר רוח לשחרור הסינרי!!! שימו לב שהכניסה והיציאה אל/מ רחבת T שונתה וכבר לא נראית כמו בדפיות, וגם מחקו שם את שטח הריסון ממזרח לרחבה. בנוסף שטח הריסון ממזרח לרחבה S בצבע אחר. אשמח לשלוח לכם תמונות של כל מה שתרצו. כל הכבוד ותודה רבה על העבודה הזו, באופן אישי מחכה ממש לסינרי הזה ומעריך את העבודה שלכם מאוד!
×
×
 • יצירת חדש...