עבור לתוכן

כבר שמרת לעצמך סלוט לאירוע הקרוב מסטנסטד לתל-אביב? לפרטים נוספים לחץ כאן.

david cohen

הנהלת חטיבה
 • הודעות פעילות

  249
 • הצטרפות

 • ביקור לאחרון

 • Days Won

  1

david cohen last won the day on אוקטובר 28 2016

david cohen had the most liked content!

3 עוקבים

אודות david cohen

 • דרגה
  VATIL9 - Senior Advisor

פרטי משתמש

 • Simulator
  Prepar3D

מבקרים אחרונים

הצגת המבקרים בפרופילך מנוטרלת, ולא ניתן לראות מי ביקר לאחרונה בפרופיל שלך.

 1. בית ואתיל מרכין ראש לזכרו של צבי רודס זכרו לברכה. תרומתו רבת השנים התבטאה באכפתיות אמיתית לקידומה של החטיבה .צבי היה מעורב ואף השפיע לא פעם על קבלת החלטות שהקרינו על רוחה של החטיבה. צבי גילה מעורבות רבה ואף סייע רבות בתרומתו ובמעשיו לפעילויות רבות שהופקו במהלך השנים.. למרות מחלתו הקשה הוא שמר על קשר והתעניין על הנעשה בחטיבה ניכר בו הרצון העז להיות מחובר לנעשה בה. נזכור את צבי בנועם הליכותיו ובתרומתו לואתיל. יהי זכרו ברוך..
 2. שנה טובה ומבורכת מלאת עניין ומאתגרת לכולנו..
 3. כמעט כמילות השיר מבית אלפא עד נהלל..יופי של סיור אוירי..
 4. לירדן ובכתארי. הרבה תודות על תרומתכם רבת השנים לחטיבה. היה כייף גדול ללוות אתכם בעשייה המבורכת .הובלתם את החטיבה להשגים וקבעתם רף של עשייה שישמש מודל לבאים אחריכם.. עשיתם זאת באהבה רבה באחריות ובתבונה. לדולב וגיא. מאחל לכם הצלחה בתפקידכם החדש. אתם מקבלים חטיבה מתפקדת בעלת מסורת שראוי להתכבד בה..אני בטוח שתצעידו את החטיבה להישגים חדשים ותתרמו מיכולתכם להצלחתה. נשמח לעמוד לרשותכם בעזרה ועשייה . לאור בלישה. יהיה לך תפקיד חשוב בקליטת ההנהלה החדשה ובטוחני שתעשה זאת בצורה הטובה ביותר ביחד עם שאר חברי ההנהלה . אנצל הזדמנות זו לברך אותך על גיוסך לצה"ל ביום רביעי הקרוב.
 5. קצת באיחור..מזל טוב והצלחה נוי..
 6. מזל טוב והרבה בריאות בוקי..
 7. קצת באחור..מזל טוב איליי הרבה בריאות והצלחה..
 8. מזל טוב טלי מאחל לך הצלחה והרבה הפתעות טובות..
 9. דבריו של ירדן ראוים לציון ומשקפים את מערכת היחסים בין 2 החטיבות. או ליתר דיוק חברים בודדים בשתי החטיבות. מערכת היחסים בין ראשי החטיבות טובה וקורקטית . חבל שיש בינינו המוכנים לחבל ולפגוע כל אחד מטעמו במערכת יחסים זו. המשמיץ מ-IVAO-IL שזהותו ידועה לנו השתמש בביקורת והסקת מסקנות שלנו (מארוע שוויץ) להכפיש ולפגוע. אני חושב שאנחנו צריכים להיות גאים בכך שבלישה ושאר החברים שלנו התיחסו והביעו דעתם בנושא כאשר המטרה היא לשפר ולהשתפר. היכולת שלנו לבקר ולהסיק מסקנות היא נכס חשוב ביותר להמשך קיומה של החטיבה. במקרה השני , לגבי הכתבה על אלירן , הכותב התנהג בילדותיות ובחוסר רגישות ואחריות מוחלטת. השימוש שעשה בצורר הנאצי מזעזע. בשני המקרים יש לנהוג בתקיפות רבה. אין מקום להתנהגות כזו ביננו . אני מצפה מאלירן, כפי שעשה ירדן, להוקיע את שני המקרים ולנצל אירועים אלה כדי להרבות בשיתוף פעולה בין החטיבות, למען התחביב הכל כך חשוב לכולנו.
 10. מזל טוב והרבה תודות על תרומתך לחטיבה..
 11. בהצלחה לכולם למארגנים ובמיוחד לאור בלישה לפקחים ולטיי כל הכבוד על שיתוף הפעולה עם הגרמנים!
 12. איך התחיל ולאן הגענו הכל בזכותם.. מרגש ביותר..

ATC ONLINE

Coming Soon!.

HAPPY B-DAY

Coming Soon!.

UPCOMING EVENT

Coming Soon!.

×
×
 • יצירת חדש...