עבור לתוכן

כבר שמרת לעצמך סלוט לאירוע הקרוב מניו-יורק? לפרטים נוספים לחץ כאן.

Oran Tamir

חבר חטיבה
 • הודעות פעילות

  104
 • הצטרפות

 • ביקור לאחרון

1 עוקב

אודות Oran Tamir

 • דרגה
  Member

פרטי משתמש

 • Simulator
  xPlane10

Vatsim

 • VATSIM CID
  1329059

מבקרים אחרונים

הצגת המבקרים בפרופילך מנוטרלת, ולא ניתן לראות מי ביקר לאחרונה בפרופיל שלך.

 1. היי חברים. אני לא זוכר ממתי אבל כבר תקופה שאני לא רואה את התנועה של xpilot ב nd, לא משנה באיזה מטוס אני משתמש. אני כן רואה את התנועות מחוץ למטוס (נגיד אם אני על הקרקע אני רואה את התנועה ברשת מסיעה וממריאה) אבל רק כקשר עין ולא ב nd. הדבר היחיד שאני עוד רואה שם זה את התנועה הדיפולטית של xplane (לרוב מטוס קל אחד). מכירים דרך לסדר את זה?
 2. יש עדכונים חדשים בהם? כי רשום על המפה 2018, יכול להיות שנכנסתי למשהו אחר
 3. עדיין אותו דבר. בסוף התייאשתי ומחקתי אותו לגמרי וחזרתי ל xsquawkbox למרות שהוא פחות נוח
 4. היי כולם. יש לי בעיה עם ה xpilot. כמה דקות אחרי התחברות לרשת, התוכנה פשוט נתקעת. היא עדיין משדרת את המיקום שלי אבל נתקעת, אני לא יכול לראות הודעות מפקחים או דברים אחרים. הדרך היחידה זה לסגור אותה דרך מנהל משימות ולפתוח אותה מחדש ולהתחבר מחדש לרשת. ניסיתי לעדכן את התוכנה אבל עדיין זה קורה אותו דבר. מה אפשר לעשות?
 5. רק דרך האתר. העדכונים יגיעו אליך ישירות מהמפתחים ולא יצטרכו לעבור דרך שרתי steam. מבחינת מחיר זה אותו דבר.
 6. בתור אחד שעבר מ p3d v3 ל xplane אני חייב להגיד שהמחשב הממוצע שלי מריץ אותו הרבה יותר טוב. בנוסף לזה, אם אתה מתמקד בעיקר בהטסת מטוסים קלים בתנאי cvfr הייתי ממליץ רק על xplane מהסיבה הפשוטה שיש תוסף שנקרא ortu4x אם אני לא טועה. התוסף הזה מאפשר לך להמיר תמונות לווין לסינרי וככה אתה באמת יכול לזהות נקודות בצורה שהן מופיעות במציאות. בנוגע לאובייקטים וכד', יש המון פיתוחים להם גם ל xplane ומה שחסר, יש כלי שיכול לבצע המרה שלהם מקבצי p3d ל קבצי xplane. הסימולטור עולה 60 דולר, לדעתי שווה מאוד את ההשקעה, בעיקר לאור העובדה שרוב התוספים שלו הם חינמים.
 7. בדקתי בזיבו 737 וב 757 של flight factor. לפני השדרוג לא הייתה לי את הבעיה הזו. ניסיתי לחפש ברשת אבל לא מצאתי משהו
 8. היי חברים. מאז שעדכנתי את הסימולטור לגרסה 11.40 יש לי בעיה עם הטייס האוטומטי (בדקתי בכמה מטוסים כבדים). מרגע ההפעלה שלו, לא משנה מה הגובה ומה השלב בטיסה, הוא לא מפסיק לשחק עם ההגה גובה והמקזז כך שנראה שכאילו אני טס בערבולות רציניות, ממש רואים את הflex של הכנפיים עולה ויורד. כאילו המטוס מקפץ. מישהו נתקל בזה? מכירים פתרון?
 9. Both of the airports are closed in real life so the division decided to close it in the simulator too.
 10. היי כולם. כמו שאתם יודעים יש המון עומס על שרתי האודיו של vatsim, במיוחד עכשיו שתדר היוניקום לא מושתק ואפשר לדבר עליו. בעקבות כך, היום הוציאו vatsim הודעה שכל מי שהיה מחובר באותו בזמן ראה. יש להיות מחוברים ליוניקום רק בזמן טיפוס והנמכה. בזמן השיוט יש לעבור לסתם תדר רנדומלי ע"מ להוריד את העומס מהשרת. במידה ואתם יודעים מתי יהיה אפשר לחזור ליוניקום אשמח שתודיעו כי במקרה ראיתי את ההודעה כשטסתי
 11. היי חברים! בשעה טובה ומוצלחת יצא עדכון הקול החדש והוא באמת נשמע מדהים. עשיתי לג נתבג אתונה וחזור עם פיקוח כמעט מלא ככה שיצא לי לנסות את כל הפיצרים, כולל מישהו שמשדר מרחוק לפקח שגם אני מחובר אליו. הגרסה שיש לי היא: 1.1.0.2 אבל בנתיים גיליתי 2 בעיות שמאוד מתסכלות אותי ויכול להיות שאצטרך לחזור ל squawkbox עד שייפתרו. הראשונה: אני כמעט ולא רואה תנועה. השתמשתי באותם קבצי csl שהשתמשתי לפני אבל הפעם אני לא רואה כמעט שום תנועה. נסיתי להוריד אותם מחדש אבל ללא שינוי. הגיע לרמה שהפקח אומר להתיישר אחרי תנועה נוחתת והייתי צריך להסביר לו שאני לא רואה שום תנועה ושהוא יצטרך להגיד לי מתי להתיישר. מה שמצחיק זה שראיתי את התנועה ב tcas אבל לא יותר מזה. השניה: מזג אוויר. המזג אוויר לא מתעדכן. הפקח אומר לי לחץ 1017, שבפועל הסימולטור מראה לי 1011. האם אתם מכירים את התקלות? משיטוט קטן בקבוצות בפייסבוק ראיתי שאני לא היחיד שסובל מאותן תקלות. יכולים לעזור לי לסדר אותם? (ובמידה ולא, האם אפשר להעביר ל vatsim העולמית) תודה! אורן תמיר

ATC ONLINE

Coming Soon!.

HAPPY B-DAY

Coming Soon!.

UPCOMING EVENT

Coming Soon!.

×
×
 • יצירת חדש...