עבור לתוכן

Oren Geva

חבר חטיבה
 • הודעות פעילות

  67
 • הצטרפות

 • ביקור לאחרון

 • Days Won

  13

Oren Geva last won the day on ינואר 8 2022

Oren Geva had the most liked content!

מבקרים אחרונים

413 צפיות בפרופיל

Oren Geva's Achievements

 1. או שזה רק הפוטו? יש שם קובץ שני שהוא השדה. עדיף שתכניסו את שניהם לאותו זיפ - קשה לנחש שצריך את שניהם. חוץ מזה, הפוטו פה הוא 100,000k וקודם היה 1,200,000k. זה הגיוני?
 2. נראה שמה שיש בllhz לא כולל באמת את השדה. יש שם קובץ אחד בלבד, sai122.bgl
 3. אני לא בטוח שאתם מכירים מספיק את ההיסטוריה של החטיבה. התגובה שלך מלמדת על כך. שאלתי מי הם זקני השבט וקיבלתי תגובה על כך שהם מסיימי הקורסים הראשונים בVFS. אתה אומר שזו רק דוגמה. ואני שואל שוב, מי הם זקני השבט ולפי איזה קריטריון הם נבחרו?
 4. אז השבט הוא VFS. האירוע מוצג למעלה כאירוע של החטיבה - VATIL.
 5. היה לי אותו, לדעתי סילקתי את כל הישנים.... התקנתי גם את חבילת האובייקטים מהלינק שצרפת כאן
 6. היי, התקנתי את החבילה הכוללת של חיפה - עשיתי היום טיסה ושמתי לב שיש לי 3 לבניות - כאילו הן מוזרקות לשם ע"י שני סנרים - אחד מעודכן עם הארובה שקרסה ואחד שכולל את שתיהן... יש דרך לנטרל את זה?
 7. With all addons my MSFS installation is more than 500GB. My community folder is 512GB currently, and growing... But I have a lot of them. Anyway, I think a laptop is not the way to go. You will be hard pressed to find a laptop that can reasonable handle MSFS , and that will come at an exaggerated price.
 8. נהדר. אם יורשה לי להציע - אני יודע שאמרתי זאת בעבר - אתם עושים עבודה נהדרת. אבל הגישה אליה מוגבלת. לדעתי היה טוב יותר לארוז כל חבילה בצורה מסודרת ולהעלות לאתר כמו flightsim.to- tp - אפשר לנהל שם גירסאות, להתכתב ולקבל פידבק ממשתמשים - והכי חשוב - לחשוף את העבודה שלכם לעולם, ולא רק לישראלים. מעבר לחשיפה של העבודה הנהדרת שעשיתם זה תורם לחטיבה בעיני מכיוון שזו עוד נקודת כניסה להגיע לאיזור הזה.
 9. מצאתי את זאת - היא אכן טסה מעל המסלול עד ההצטלבות ואז בערך מעל מסלול ההסעה, וחותכת מעל הדשא ישר וחניה. כנראה שכל עוד היא לא קיצצה אף אחד לחתיכות זה בסדר....
 10. https://flightsim.to/file/22963/hpg-h145-lahak-aviation-magen-david-adom
 11. או יותר סביר שזה יהיה מהכיוון של 16, אני מניח שלזה דניאל התכוון באותו יום שישי. עכשיו נשאר רק ללמוד להוריד את המסוק איפה שאני רוצה ולא איפה שיוצא...
 12. הבנתי. אז תכלס אנחנו מדברים על הקו האדום, רק שאפשר להגיע בזוית תלולה לנקודה המקבילה לחניה ומשם לרחף לחניה.
 13. https://flightsim.to/file/22852/hpg-airbus-h145-israeli-police-duchifat
×
×
 • יצירת חדש...